Dzisiaj jest sobota 17 kwietnia 2021, imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17809) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 7oC
Jutropogoda
11 / 8oC
Pojutrzepogoda
12 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (6)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

KOCHAM TO FORUM KURCZĘ

KOCHAM TO FORUM KURCZĘ

Postautor: Psiocha » 11 lutego 2021, 00:14

Kocham to forum. Jesteście k***a niesamowici, mówię o tych co zakładają tu niektóre tematy. Tylu bezmózgów to nie ma nawet w polskim sejmie i TVN
Psiocha

Re: KOCHAM TO FORUM KURCZĘ

Postautor: Gość » 11 lutego 2021, 00:43

Bo to forum opanował jakiś degenerat ziejący nienawiścią do PIS i wali postami gdzie popadnie.
Dawniej to forum było całkiem inne.
Gość

Postautor: Gość » 12 lutego 2021, 16:06

Ja też wchodzę tutaj i czytam
Codziennie pół godz
mam ubaw i nadziwić się nie mogę
Kim są osobniki ziejące taką nienawiścią do PISu kościoła i rządu.
Gość

Postautor: Gość » 12 lutego 2021, 16:11

Ja wchodzę co dzień i nie mogę się nadziwić ile na świecie łazi kaczych zwisów.
Gość

Postautor: Gość » 12 lutego 2021, 16:54

Gość pisze:Ja wchodzę co dzień i nie mogę się nadziwić ile na świecie łazi kaczych zwisów.

Takie zwisy mówisz?? A ty musisz jak śmieciu wszystko pokornie robić pod ich dyktando!!! I możesz sobie pomachać palcem w bucie, bo tyle masz do powiedzenia co żyd w czasie okupacji.Zostało ci wymyslanie tu co chwilę nowego tematu i tym wylewasz swoją frustrację buhahahaha ale co z tego??? Nadal jesteś i tak pokornym pionkiem bo nie masz wyjścia.
Gość

Postautor: Gość » 12 lutego 2021, 17:54

Psiocha pisze:Kocham to forum. Jesteście k***a niesamowici, mówię o tych co zakładają tu niektóre tematy. Tylu bezmózgów to nie ma nawet w polskim sejmie i TVN

Witam i szacun ......zobacz na koło !!! Został ukarany.
Gość

Postautor: Gość » 12 lutego 2021, 17:56

I tym co obraża PiS mówi się że jest chory psychicznie ale ja go nie znam więc nie wie ...zapraszam na forum koło tam jest jazda !!
Gość

Wróć do Konin