Dzisiaj jest sobota 17 kwietnia 2021, imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17808) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 7oC
Jutropogoda
11 / 8oC
Pojutrzepogoda
12 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (6)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Dlaczego po i PSL nie wypłacali 500+ ...

Dlaczego po i PSL nie wypłacali 500+ ...

Postautor: Gość » 12 lutego 2021, 23:32

Dlaczego ?
Gość

Re: Dlaczego po i PSL nie wypłacali 500+ ...

Postautor: Gość » 13 lutego 2021, 00:23

Bo spłacali kredyty i zmniejszali zadłużenie.
Gość

Postautor: Gość » 13 lutego 2021, 15:51

Chyba swoje
Gość

Postautor: TMi » 13 lutego 2021, 16:05

Bo chceli wejsc do strefy euro,przypomnijcie sobie jak codziennie wciskali ludziom ciemnote we wiadomosciach ,o tvn nie wspomne ze tylko będą sie liczyć ci którzy mają walute Euro.A zeby wejsć do strefy..nie może być zadłużenie kraju powyżej pewnego%.Dlatego Rostowski mówił ze "pieniędzie niema i nie będzie" Chcieli zmniejszyć zadłużenie i przyjąć Euro,bo tak im kazała niejaka Angela M.Oni zwykłych ludzi mieli i mają w piz.
TMi

Postautor: Gość » 13 lutego 2021, 16:51

To ze 500 nikomu nigdy nie dali to jedno, ale ciekawsze jest to,ze zabralivzasilki rodzinne na dzieci 70 zł bo limit przekraczał 2zl.!!!!!! W większości rodzin ,dzieci nie miały tego,,wielkiego,,zasiłku.
Gość

Postautor: Gość » 13 lutego 2021, 17:48

Przy ostatnich wyborach już chcieli dać 500+a nawet więcej i emerytury podwyzszać,nagle Schetyna w desperacji dawał wszystko wszystkim.Pytanie ile te jego słowa były wiarygodne.Sami sobie samobuja strzelili i teraz cicho siedzą,nie mówią że 500+to złe.
Gość

Postautor: Gość » 13 lutego 2021, 19:49

Gość pisze:Przy ostatnich wyborach już chcieli dać 500+a nawet więcej i emerytury podwyzszać,nagle Schetyna w desperacji dawał wszystko wszystkim.Pytanie ile te jego słowa były wiarygodne.Sami sobie samobuja strzelili i teraz cicho siedzą,nie mówią że 500+to złe.

Masz rację,nawet twierdzili ze 500 jeden rok i zniknie bo forsy zabraknie,a sami nagle obiecali.
Gość

Postautor: Jaroskaw sznaciasx » 14 lutego 2021, 14:01

500 plus to dukaty dla judaszy leserow nierobów katozjeboow
Jaroskaw sznaciasx

Postautor: Gość » 14 lutego 2021, 14:44

A Tobie jak by dali... to byś powiedział nie ja dziękuje nie chce.Wez obłudny człowieku lustro i popatrz na swą zakłamaną twarz.
Gość

Postautor: Gość » 14 lutego 2021, 17:20

Moje dziadki bez przerwy nadawają na PiS sama krytyka słyszę, ale ostatnio kiedy ta 13 tka? ??A czemu nie w marcu tylko w kwietniu ! A 14tka kiedy?? Przestałem ich odwiedzać ostatnio tak często,bo drażni mnie ta dwulicowosc.Sam jestem neutralny jeśli chodzi o politykę
Gość

Wróć do Konin