Dzisiaj jest sobota 17 kwietnia 2021, imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17814) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 7oC
Jutropogoda
11 / 8oC
Pojutrzepogoda
12 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (6)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Wizyta pup

Wizyta pup

Postautor: Anna760873 » 14 lutego 2021, 07:40

Witam
Czy mogę zadzwonić do UP celem zmiany daty wizyty ustalonej przez urząd odgórnie bo mam coś ważnego akurat w tym dniu?
Anna760873

Re: Wizyta pup

Postautor: urządpracybezpracy » 14 lutego 2021, 10:24

Anna760873 pisze:Witam
Czy mogę zadzwonić do UP celem zmiany daty wizyty ustalonej przez urząd odgórnie bo mam coś ważnego akurat w tym dniu?

Najlepiej zadzwonić i dowiedzieć się tego samemu, bo tutaj ktoś umyślnie, bądź nie, może wprowadzić w błąd.

No ale na 99.9% odpowiedź brzmi NIE, NIE MOŻNA. Jedynym wyjątkiem może być jakaś zaplanowana operacja/zabieg poświadczony zwolnieniem lekarskim - tylko to respektują. W przeciwnym razie: DO WIDZENIA, ZOSTAJE PANI WYREEJSTROWANA za niestawiennictwo w urzędzie w danym terminie. Nawet gdybyś miała w tym czasie rozmowę o pracę (szukaną na własną rękę, a urzędnicy przecież do tego sami zachęcają) i miała to poświadczone przez pracodawcę, to nic z tego. Póki jesteś tam zarejestrowana musisz chodzić na ich krótkiej smyczy. Spóźnisz się jeden dzień ze stawiennictwem, nawet jeśli wcześniej za każdym razem byłaś na czas? WYREJESTROWANKO (no chyba, że zwolnienie lekarskie). A jeśli sytuacja będzie nieco odwrotna, czyli ty przyjdziesz do urzędu na wezwanie listowne, bo pojawiła się oferta pracy, a po przyjściu okazuje się, że chwilę wcześniej wziął ją ktoś inny... I tracisz kasę na dojazd (zwłaszcza jeśli masz daleko), czas (bezrobotny nie zawsze siedzi na tyłku i nic nie robi), to nawet nie usłyszysz wyjaśnień ani symbolicznego przepraszam...

PS. Radzę mimo wszystko zadzwonić samemu i zapytać o to, bo może jakimś CUDEM, coś się w tym betonie zmieniło i stali się nagle wspaniałomyślni...
urządpracybezpracy

Postautor: Gabo78 » 14 lutego 2021, 16:09

Zamknąć w diabły tej urząd potrzebne jest to komu pytam?????
Gabo78

Postautor: Gość » 14 lutego 2021, 16:13

Zamknąć w cholerę,nic ten urząd nikomu nie pomógł w znalezieniu pracy,a same tam emerytki przyklejone do stołków
Gość

Wróć do Konin