Dzisiaj jest sobota 17 kwietnia 2021, imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17814) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 7oC
Jutropogoda
11 / 8oC
Pojutrzepogoda
12 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (6)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Cała prawda

Cała prawda

Postautor: Gość » 16 lutego 2021, 06:31

Obrazek
Gość

Re: Cała prawda

Postautor: Gość » 16 lutego 2021, 10:28

Wstyd na cały świat.
Gorzej niż za czasów PZPR.
Gość

Postautor: Terex0007 » 16 lutego 2021, 10:55

Jestem całkowitym przeciwnikiem obecnej partii rządzącej ale to co widać na zdjęciu jest poniżej pasa. Foto wykonane w Niemczech. Wydaje mi się że Niemcy swoje 5 minut, a nawet 6 lat mieli w latach 39-45.. w ten sam sposób Francuzi kpili z muzułmanów a teraz co?? Czy warto?
Terex0007

Postautor: Lach » 16 lutego 2021, 11:36

Pokazują nas tak, jak się zachowujemy. To nie jest ich fantazja tylko obserwacja. Więc podziękować za to możemy tylko i wyłącznie sobie.
Lach

Postautor: Polski Polak » 16 lutego 2021, 12:00

Niemcy w karykaturalny sposób pokazują patokatolicką, fanatyczną i zacofaną władzę panującą w Polsce. Zresztą w takich barwach widzi nas też reszta świata. TVP potrafi na ten przykład o wiele bardziej obskórnie, kłamliwe i cynicznie pokazać swoich rodaków; a poplecznicy polskiej władzy i propagandy biją jeszcze brawo. Nikt nas tak nie ośmiesza na arenie międzynarodowej jak my sami.
Polski Polak

Postautor: Gość » 16 lutego 2021, 20:47

Super to pokazali.
Wstyd mi że polską rządzi psychokatol.
Gość

Postautor: Gość » 17 lutego 2021, 17:22

Gość pisze:Obrazek

No wypisz wymaluj
Gość

Postautor: Gość » 18 lutego 2021, 21:24

Ale się uśmiałem
Gość

Postautor: Gość » 18 lutego 2021, 22:15

Ile wy ludzie macie nienawiści w sobie!!! Czy teraz jesteś szczęsliwszy?
Gość

Postautor: Wernyhora » 19 lutego 2021, 09:50

Nienawiść to narodowa cecha Polaków, zresztą skrzętnie pielęgnowana przez władzę.
Wernyhora

Postautor: Gość » 19 lutego 2021, 10:13

Gość pisze:Super to pokazali.
Wstyd mi że polską rządzi psychokatol.

No właśnie to jest tylko płaszczyk a pod płaszczykiem jest ruski donosiciel najpewniej homoseksualista nie lubiący kobiet i ogólnie ludzi wolnych i nie żyjących pod dyktando władzy.
Gość

Postautor: Gość » 19 lutego 2021, 17:03

Niemcom to pasował rząd Tuska,bo tylko skineli palcem to Tusk tak robił.Za co potem w nagrode dostał ciepłą posadke w Brukseli.Sama Angela mu to załatwiła.
Gość

Postautor: Polski naród » 20 lutego 2021, 08:48

A teraz rządy w Polsce pasują każdemu, zwłaszcza wrogom naszego państwa; bo mamy rozłam i ogromny konflikt wewnętrzny, jesteśm skłóceni i podzieleni i co za tym idzie mocno osłabieni, niestabilną gospodarkę; a przede wszystkim mamy rządy n.i.e.u.d.a.c.z.n.i.k.ó.w., którzy podzielili naród, nie mają pojęcia jak rządzić i wespół z klerem okradają ten kraj na potęgę!!!
Polski naród

Postautor: Gość » 20 lutego 2021, 14:53

Teraz tylko te rządy nie pasują złodziejom którzy za czasów PO mieli dobrze.
Gość

Postautor: Arsen Lupim » 20 lutego 2021, 15:08

Ci co kradli za Po kradną cały czas; teraz nawet mają lepiej bo pomaga im PIS, najbardziej złodziejska i parszywa partia w dziejach Polski, w dodatku bezkarna.
Arsen Lupim

Wróć do Konin