Strona 1 z 1

ZChR wzywa Rząd RP do zniesienia limitów w kościołach

Post: 16 lutego 2021, 15:04
autor: Gość
W imieniu Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin zwracam się o zniesienie od niedzieli 14 lutego 2021 roku ograniczeń ilościowych w dostępie wiernych do miejsc sprawowania kultu religijnego. Polacy w zdecydowanej większości należą do różnych kościołów chrześcijańskich, a przede wszystkim do Kościoła Katolickiego. Rząd RP postanowił o poluzowaniu od 14 lutego br. obostrzeń związanych z epidemią COVID-19, uznając, że akcja szczepień przynosi pozytywne skutki. Dalsze utrzymywanie stanu ograniczeń ilościowych w świątyniach zdaje się zatem być przykładem na dyskryminowanie osób wierzących, gdyż nie ma żadnych dowodów, że nowe przypadki COVID-19 mają jakikolwiek związek z osobistym uczestnictwem wiernych w nabożeństwach – pisze prezes Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin, eurodeputowany VI kadencji, dr Bogusław Rogalski w swoim dzisiejszym liście do premiera Mateusza Morawieckiego.


W swoim wystąpieniu lider chadeków ocenia, że „stosowanie nałożonych obostrzeń jest w przeważającej części fikcją. Rząd RP nie nałożył ograniczeń w dostępie do wielkopowierzchniowych galerii handlowych o profilu budowlanym, a w przeważającej części galerii handlowych żadne odległości i limity nie są praktycznie stosowane. Wie o tym każdy, kto w ciągu ostatnich kilku miesięcy chociaż raz odwiedził jakąkolwiek galerię handlową”.

CZYTAJ WIĘCEJ:
https://ngopole.pl/2021/02/11/zchr-wzywa-rzad-rp-do-zniesienia-limitow-w-kosciolach/

Re: ZChR wzywa Rząd RP do zniesienia limitów w kościołach

Post: 16 lutego 2021, 16:12
autor: św Bezlzbub
W imieniu osób normalnych, rozsądnych i dobrych wzywam do pozamykania tych miejsc kultu ciemnoty i kłamstwa; które głoszą nienawiść, pychę i brak tolerancji ustami zwyrodnialców, dewiantów i pedofili.