Dzisiaj jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17317) SPORT FORUM FIRMY (5591) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
2 / 4oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasze sprawy. Koniec zadłużania mieszkań. Minister ... (0)Zespół “Papilotki" z MDK na festiwalu piosenki z l ... (0)

Fundacja Dobra Sieć szuka wolontariusza/wolontariuszki

Fundacja Dobra Sieć szuka wolontariusza/wolontariuszki

Postautor: Gość » 16 lutego 2021, 17:38

Interesujesz się zagadnieniami związanymi z edukacją i nowymi technologiami? Chcesz rozwijać swoje umiejętności, poznać specyfikę pracy w organizacji pozarządowej i współtworzyć największą w Polsce bazę stypendiów, konkursów i staży? Dołącz do nas i zaangażuj się w wolontariat w Programie Moje Stypendium!

Jesteśmy zespołem pasjonatów nowych technologii przekonanych o tym, że pomagają one zmieniać świat na lepsze. Internet jest łącznikiem pomiędzy najodleglejszymi zakątkami świata, daje ludziom zasoby, których nie mają w swoim otoczeniu. To dzięki niemu mogą działać społecznie, pomagać i korzystać z pomocy innych. W naszych projektach zachęcamy do wykorzystania Internetu z maksymalną kreatywnością i dzielimy się wiedzą, którą udało nam się dotychczas zdobyć: badamy, projektujemy, działamy!

Aktualnie szukamy wsparcia w zakresie tworzenia treści na stronie (praca w programie Wordpress, redakcja ogłoszeń stypendiów, staży i konkursów) i/lub redakcji artykułów na tematy związane z edukacją: studiami za granicą, stypendiami, innymi możliwościami rozwoju młodych ludzi.

Proponujemy współpracę na zasadzie wolontariatu kompetencji – do każdego wolontariusza/wolontariuszki podchodzimy indywidualnie, wspólnie uzgadniamy zakres współpracy. Pracownicy Fundacji wspierają wolontariuszy w rozwoju ich kompetencji (zarówno twardych, jak i miękkich) i zdobywaniu nowych umiejętności, oferują informacje zwrotne nt. wykonywanych zadań. Zależy nam, aby efektem współpracy był zarówno rozwój organizacji, jak i rozwój osobisty i zawodowy wolontariusza/wolontariuszki.

Wolontariat odbywa się zdalnie. Zakres wolontariatu, długość współpracy do indywidualnego uzgodnienia. Preferujemy zaangażowanie w zakresie minimum 4 godzin tygodniowo. Jesteśmy otwarci także na Wasze pomysły i inicjatywy w ramach wolontariatu. :)

Zgłoszenia (CV, kilka słów o sobie, swoich umiejętnościach i motywacji) prosimy przesyłać na adres serwis@mojestypendium.org do 1 marca 2021 r. z dopiskiem „Wolontariat” w tytule wiadomości.

Ze względu na mały zespół i ograniczone możliwości czasowe prosimy o cierpliwość - na wszystkie maile na pewno odpowiemy. :)

W razie pytań, wątpliwości – nie wahajcie się z nami skontaktować (z uwagi na obecną sytuację pracujemy w trybie zdalnym, dlatego prosimy o kontakt mailowy).

Czekamy na Was!
Gość
 

Re: Fundacja Dobra Sieć szuka wolontariusza/wolontariuszki

Postautor: Gość » 16 lutego 2021, 17:58

Potrzebne są ku.rwy i złodzieje.
Gość
 

Re: Fundacja Dobra Sieć szuka wolontariusza/wolontariuszki

Postautor: Gość » 16 lutego 2021, 18:15

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka” (Ks. Mieczysław Maliński)
Gość
 

Re: Fundacja Dobra Sieć szuka wolontariusza/wolontariuszki

Postautor: Gość » 17 lutego 2021, 11:27

Gość pisze:Potrzebne są ku.rwy i złodzieje.

dobre
Gość
 


Wróć do Konin

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości