Dzisiaj jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17322) SPORT FORUM FIRMY (5591) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
2 / 4oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasze sprawy. Koniec zadłużania mieszkań. Minister ... (0)Zespół “Papilotki" z MDK na festiwalu piosenki z l ... (0)

Nabór do Programu Doskonalenia Badań Ewaluacyjnych

Nabór do Programu Doskonalenia Badań Ewaluacyjnych

Postautor: Gość » 18 lutego 2021, 12:19

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego uruchamia Program Doskonalenia Badań Ewaluacyjnych w obszarze projektów projektów wspierających zatrudnienie i przedsiębiorczość młodzieży. Program realizowany jest w ramach projektu “Youth Impact” finansowanego ze środków Funduszu na Rzecz Zatrudnienia Młodzieży z Funduszy Norweskich i EOG powołanych przez Islandię, Norwegię i Liechtenstein. Jego adresatami są osoby do 35 r.ż., które chciałyby przeprowadzić ewaluację projektu wspierającego zatrudnienie lub przedsiębiorczość młodzieży i uzyskać dofinansowanie kosztów swojej pracy w tym zakresie. Więcej o projekcie Youth Impact i naszym podejściu do ewaluacji można przeczytać na stronie https://www.youth-impact.eu, a także w naszym Narzędziowniku Ewaluacyjnym https://www.youth-impact.eu/pl/toolkit_pl/

Osoby zainteresowane zapraszamy do złożenia wniosku, w którym zawarta będzie koncepcja i plan ewaluacji oraz CV. Po zakwalifikowaniu do Programu, jego uczestnicy będą zobowiązani do przeprowadzenia ewaluacji według złożonej przez nich koncepcji i planu.

Przedstawiane przez kandydatów propozycje przeprowadzenia ewaluacji mogą być prowadzone przez dowolną instytucję/organizację. Istotne jest, aby dotyczyły wspierania zatrudnienia lub/i przedsiębiorczości młodzieży (w tym np. z grupy NEET, osób z niepełnosprawnościami lub innych grup defaworyzowanych).
Dopuszczamy wszelkie typy ewaluacji, ale będziemy preferować ewaluację wpływu a także ewaluacje prowadzone w sposób partycypacyjny.

OFERUJEMY
Fundacja zapewni uczestnikom Programu wsparcie merytoryczne (w miarę potrzeby) oraz finansowanie uzasadnionych kosztów pracy ewaluatora w łącznej kwocie nie przekraczającej 2300 EUR brutto (wypłacone w PLN według średniego kursu miesięcznego Komisji Europejskiej ze strony Infor Euro). Nakład pracy ewaluatora musi wynikać z planu ewaluacji przedstawionego przez uczestnika i zaakceptowanego przez recenzentów.
Dopuszczane jest realizacja ewaluacji w parach, jeśli zakres ewaluacji uzasadnia potrzebę realizacji badania przez 2 osoby (w takim wypadku każda z nich otrzyma wynagrodzenie stosownie do nakładów pracy uwzględnionych w planie ewaluacji, a suma nie może przekroczyć równowartości 4600 EUR brutto).

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW:
• doświadczenie w prowadzeniu badań w tym, w zakresie zbierania i analizy danych (zarówno ilościowych, jak i jakościowych) oraz przygotowywaniu raportów i rekomendacji
• dobra znajomość języka angielskiego
• posiadanie co najmniej tytuł licencjata lub jego odpowiednika
• nie więcej niż 35 lat.

SPOSÓB ZŁOŻENIA WNIOSKU I TERMINY
Formularz (dostępny TUTAJ) https://form.jotform.com/210461305827349 wraz z załączonym CV należy wysłać do dnia 16 marca 2021 r.

Ogłoszenie listy osób, które uzyskały dofinansowanie do 5 kwietnia 2021 r.
Czas na przeprowadzenie ewaluacji według przedłożonej przez wnioskodawcę koncepcji: 1.04.2021 - 31.03.2022 r.
W przypadku konieczności dłuższego okresu prowadzenia ewaluacji mogą zostać zaakceptowane wnioski oferujące przygotowanie w ww. okresie jedynie koncepcji, planu, narzędzi i raportu z części zrealizowanych działań ewaluacyjnych, jednak pod warunkiem, że aplikujący dostarczy deklarację dokończenia realizacji ewaluacji, podpisaną przez wnioskodawcę i organizację realizującą ewaluowany projekt.
Dodatkowe wyjaśnienia można uzyskać pisząc na adres: yi@frdl.org.pl
Gość
 

Wróć do Konin

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości