Dzisiaj jest wtorek 20 kwietnia 2021, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17753) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 8oC
Jutropogoda
14 / 5oC
Pojutrzepogoda
6 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

DIES IRAE

DIES IRAE

Postautor: Gość » 18 lutego 2021, 13:57

DIES IRAE

“Boję się mleczarza, bo jak puka rano do drzwi, to zastanawiam się, czy to mleczarz, czy nie” – ta anegdotka z PRL-u ilustruje terror dawnych czasów - ludzie znikali, a nie było Internetu, by dowiedzieć się o ich losie lub nagłośnić sprawę. Strach i propaganda medialna to główne narzędzia totalitarnych reżymów, od roku skutecznie używane do wprowadzenia światowej „pandemii”. W pewnym sensie można postrzegać cały przebieg „pandemii” jako reklamę na szczepionki. Anglia chwali się milionem zaszczepionych dziennie. W rachubę wchodzą astronomiczne sumy pieniędzy.

Ostatnio media głównego nurty protestowały przeciw podatkom za reklamy. Tak jak „strajk kobiet”, jest to robota „na zagranicę”, – aby zagraniczne lewicowe media mogły oskarżać Polskę o brak wolności słowa. Owszem, oddolne media działające przez kanały YouTube mogą się skarżyć na brak dochodów, które są im zabierane za brak poprawności zdrowotnej. A w mediach głównego nurtu, zarabiających setki miliardów złotych, występują zamaskowani na czarno bandyci głosząc konieczność lockdownu i skuteczność szczepionek, ale o powikłaniach lub zgonach po zaszczepieniu można tylko przeczytać właśnie w tych oddolnych mediach, na które się przymierza ustawę o cyberbezpieczeństwie. W swoim czasie pan Trump mówił o chińskiej grypie i zdrowym trybie życia, próbując się oprzeć globalistom ze strzykawką, zgotowano na niego niedawno wspaniale polowanie na czarownice, które jakoś spaliło na panewce.

Meritum sprawy to wiarygodność cytowanych statystyk i testów, także i interakcje pomiędzy DNA i RNA. Zgony są hurtowo wpisywane na kowida, zwykła grypa nagle zniknęła, koza i owoc papai otrzymują wyniki pozytywne na kowid. Naukowcy, którzy twierdzą, że interakcje DNA-RNA idą w obie strony - są blokowani, nie tylko przez główne media, ale nawet przez Facebook. Bo mamy do czynienia z globalną szczekaczką i globalną próbą zamachu na społeczeństwa: odebranie samostanowienia, wolności, mienia i przymus szczepionek. W medycynie przyjęta jest zasada izolacji chorych, natomiast zamknięcie zdrowego społeczeństwa stanowi przestępstwo. Nie potrzeba tu Newtona, by przewidzieć, co się stanie; po roku obostrzeń społeczeństwo się budzi i żąda powrotu do normalności, czyli do godnego życia, do owoców pracy własnych rąk, a nie jakiejś socjalistycznej jałmużny. Żąda tego suweren, żądają tego obywatele Polski, a historia nas uczy, że po długich cierpieniach nadchodzi Dzień Gniewu – Dies Irae!

Krzysztof Jastrzembski, Londyn
Gość
 

Wróć do Konin

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości