Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17787) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

Zwrot podatku

Re: Zwrot podatku

Postautor: Gość » 25 lutego 2021, 22:40

Gość pisze:
Gość pisze:Emeryci tyle kasy mają, jeszcze trzynastki,czternastki a 30 zł za rozliczenie pita mu szkoda...żałosne !!!

Jeżeli ktoś ma 1 grupę tzn ze jest wyjątkowo schorowany lub bardzo niepełnosprawny,bo ZUS 1 grupe nie tak łatwo przyznaje!!!.Mój dziadek miał dwa zawały i przeszczep nerki,tez ma 1 gr,a na leki wydaje olbrzymia kwote co miesiac,I dla takich osób każde 5 zł ma duże znaczenie.I nie piszcie ze komuś 30 zł szkoda,bo nigdy nie wiemy w jakiej ktoś sytuacji jest.A to ,ze komuś można pomóc nie tracąc ani grosza,to trzeba mieć trochę serca a nie tak jak ty (30zl) znieczulice.Nie pomagasz,to nie krytykuj przynajmniej starych chorych ludzi,bo każdy będzie stary.

nie każdy będzie stary - niektórzy umieraja młodo
Gość

Postautor: Mlodyyyyy » 27 lutego 2021, 12:09

Pracowałem tylko w grudniu mam 21 lat czy muszę się rozliczać? Dzięki z góry za odpowiedź
Mlodyyyyy

Postautor: Gość » 27 lutego 2021, 15:28

Mlodyyyyy pisze:Pracowałem tylko w grudniu mam 21 lat czy muszę się rozliczać? Dzięki z góry za odpowiedź

Tutaj nie pytaj,bo przeważnie chamskue odpowiedzi,najlepiej zadzwoń do skarbowego i poproś z informacja i wszystko się dowiesz dokladnie.Do 26 lat nie ma podatku,zależy jaką umowa,więc może masz do zwrotu o ile zakład Ci podatek pobrał.Ale to wszystko są szczegółowe przepisy,i tam Cię poinformują .
Gość

Postautor: Gość » 27 lutego 2021, 15:50

Znajoma też dostała zwrot po 5 dniach od wysłania Pitu. Ciekawe czy to tylko przez to że po 15 lutym było inie wszyscy jeszcze ruszyli z zeznaniami czy może rzeczywiście coś jest na rzeczy i w tym roku może będzie szybciej.
Ja wysłałam 23 lutego wieczoremi czekam... Zobaczymy
Gość

Postautor: Gość » 27 lutego 2021, 20:04

Gość pisze:Znajoma też dostała zwrot po 5 dniach od wysłania Pitu. Ciekawe czy to tylko przez to że po 15 lutym było inie wszyscy jeszcze ruszyli z zeznaniami czy może rzeczywiście coś jest na rzeczy i w tym roku może będzie szybciej.
Ja wysłałam 23 lutego wieczoremi czekam... Zobaczymy

Bo jeszcze mało osob otrzymało pity, zaklady naja czas do konca lutego,i dlatego zwroty sa szybko.
Gość

Postautor: Gość » 2 marca 2021, 12:55

To który teraz wypłacają? Pit elektronicznie wysłany? 2
Gość

Postautor: Pit33 » 3 marca 2021, 10:39

Pit złożony elektronicznie 19 lutego, 1 marca pieniądze na koncie. Pozdrawiam
Pit33

Postautor: Gość » 3 marca 2021, 15:09

Pit złożony wczoraj, 2 300 zł dopłaty .urwa!!!
Gość

Postautor: Gość » 3 marca 2021, 19:42

Pit elektronicznie wysłany 23 lutego i dzisiaj na koncie. Express po prostu w tym roku. Nigdy nie było tak szybko
Gość

Postautor: MajaKa » 4 marca 2021, 22:08

Pit wysłany elektronicznie 26 lutego, wczoraj pieniądze na koncie.
MajaKa

Postautor: Gok » 4 marca 2021, 23:22

Nie wiem jaki mają system co do zwrotów. Ja wysłałam pit elektronicznie 21 lutego a przelewu jeszcze nie miałam
Gok

Postautor: Gość » 9 marca 2021, 12:47

Gość pisze:To który teraz wypłacają? Pit elektronicznie wysłany? 2

my 1marca i jeszcze nic
Gość

Poprzednia

Wróć do Konin