Dzisiaj jest wtorek 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18987) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 19oC
Jutropogoda
19 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentac ... (0)Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (0)

Przekupki na chodniku

Przekupki na chodniku

Postautor: Michał » 14 sierpnia 2019, 13:11

Witam
Coraz więcej przekupek na chodniku na wysokości Urzędu Skarbowego , Banku Spółdzielczego, są przecież wyznaczone miejsca do sprzedaży. Dziś nie dało się w normalny sposób przejść chodnikiem, czu to ma tak wyglądać ?
Miasto pobiera opłaty za korzystanie z placu targowego, powinno zrobić się porządek z tymi przekupkami .
Michał

Hejt dla plotucha.

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 16:03

Michał pisze:Witam
Coraz więcej przekupek na chodniku na wysokości Urzędu Skarbowego , Banku Spółdzielczego, są przecież wyznaczone miejsca do sprzedaży. Dziś nie dało się w normalny sposób przejść chodnikiem, czu to ma tak wyglądać ?
Miasto pobiera opłaty za korzystanie z placu targowego, powinno zrobić się porządek z tymi przekupkami .

Hejt dla plotucha.
Gość

Re: Hejt dla plotucha.

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 16:22

Gość pisze:

Hejt dla plotucha.

Hejt dla pojazdu chrystusowego
Gość

Re: Przekupki na chodniku

Postautor: gość » 14 sierpnia 2019, 19:38

To jest taki trend, upodobania sobie ul.Niezłomnych.
Oblegany parkomat, że biletu nie można kupić wręcz zastawiony. Podpierany czasem przez sprzedawczynie.
Ogólnie bałagan.
Można wprowadzić opłatę targową i wtedy może byłby porządek.

To nie żarty to nawet przeszkadza i utrudnia drogę ewakuacji jeśliby pojawiło się większe zagrożenie życia.

Ja nie mam nic do sprzedających chodzi mi jedynie o porządek.
gość

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 21:18

gość pisze:

To jest taki trend, upodobania sobie ul.Niezłomnych.
Oblegany parkomat, że biletu nie można kupić wręcz zastawiony. Podpierany czasem przez sprzedawczynie.
Ogólnie bałagan.
Można wprowadzić opłatę targową i wtedy może byłby porządek.

To nie żarty to nawet przeszkadza i utrudnia drogę ewakuacji jeśliby pojawiło się większe zagrożenie życia.

Ja nie mam nic do sprzedających chodzi mi jedynie o porządek.

Oczywiście też nie mam nic do sprzedających lecz kiedy widzę osobę na wózku inwalidzkim która nie moze przejechac to myślę ze to przesada
Gość

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 21:26

Taki jesteś szeroki, że przejść nie możesz?
Gość

Postautor: gość » 14 sierpnia 2019, 21:40

Gość pisze:

Taki jesteś szeroki, że przejść nie możesz?
- aluzja ? Przyzwoitość się kłania

Chodzi o to aby nie przeszkadzać sobie na wzajem. Zrozumieć jedną jak i drugą stronę.
A tu jest tak jak sprzedaje to mi się chodnik należy, a ty przechodniu idź drugą stroną ulicy, kup bilet parkingowy w innym parkomacie.
Samowolka.
gość

Postautor: gość » 14 sierpnia 2019, 22:09

kontrola kas fiskalnych, umowy o prace, oplacanych skladek, sanepid itp i koniec dziadostwa
gość

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 22:30

gość pisze:kontrola kas fiskalnych, umowy o prace, oplacanych skladek, sanepid itp i koniec dziadostwa

Zamelduj qurwo na nowogrodzkiej ze babinka handluje żeby na leki dorobić bo dostaje grosze i ja na nic nie stać.
Gość

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 22:43

Gość pisze:
gość pisze:kontrola kas fiskalnych, umowy o prace, oplacanych skladek, sanepid itp i koniec dziadostwa

Zamelduj qurwo na nowogrodzkiej ze babinka handluje żeby na leki dorobić bo dostaje grosze i ja na nic nie stać.

Masz rację.
Jednak "paniskom" to przeszkadza, bo oni nie wiedzą, co znaczy niedostatek.
Dla nich liczy się ICH wygoda!
Gość

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 22:48

Za Stanisława był porządek, przekupki na targi ( gdzie płaciły "targowe" do miasta ) no cóż Miasto pozwala Miasto traci :) większość sprzedających jest mieszkancami wsi a nie Miasta Naszego
Gość

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 22:57

Gość pisze:Za Stanisława był porządek, przekupki na targi ( gdzie płaciły "targowe" do miasta ) no cóż Miasto pozwala Miasto traci :) większość sprzedających jest mieszkancami wsi a nie Miasta Naszego

Analfabeto mieszkańcy wsi mają honor i potrafią dorobić A ty ****** potrafisz tylko wyciągać rękę do mopsu. Jestem 100%mieszkańcem Koła z dziada pradziada i mi to nie przeszkadza.
Gość

Postautor: gość » 14 sierpnia 2019, 23:19

a czy ty wiesz co to za babcie stoja? znasz ich? czesto wcale nie musza dorabiac bo z tego maja taki chajs ze po robocie cisna beke z takich pelikanow naiwniakow jak ty co zasowaja na etacie i placa podatki
gość

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 23:53

Gość pisze:
Gość pisze:Za Stanisława był porządek, przekupki na targi ( gdzie płaciły "targowe" do miasta ) no cóż Miasto pozwala Miasto traci :) większość sprzedających jest mieszkancami wsi a nie Miasta Naszego

Analfabeto mieszkańcy wsi mają honor i potrafią dorobić A ty ****** potrafisz tylko wyciągać rękę do mopsu. Jestem 100%mieszkańcem Koła z dziada pradziada i mi to nie przeszkadza.

no na wyspie tego problemu nie macie :)
Gość

Postautor: gość » 15 sierpnia 2019, 14:39

Gość pisze:

Babinka i leki , koń by sie usmiał
gość

Następna

Wróć do Koło