Dzisiaj jest poniedziałek 30 marca 2020, imieniny: Amelii, Kwiryna, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17880) SPORT FORUM FIRMY (5467) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / -1oC
Jutropogoda
4 / -2oC
Pojutrzepogoda
5 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przy jednej z konińskich parafii działa "antywirus ... (10)Konin. Prezydent wprowadza pakiet pomocy przedsięb ... (8)

Czy chcemy zamek czy inwestycje?

Czy chcemy zamek czy inwestycje?

Postautor: Gość » 26 marca 2020, 18:58

Czy miasto Koło będzie się rozwijać patrząc w przyszłość czy w przeszłość?
Gość

Re: Czy chcemy zamek czy inwestycje?

Postautor: Gość » 26 marca 2020, 19:00

Nie ma przyszłości bez przeszłości, ale jest przeszłość bez przyszłości, trudne co?
Gość

Postautor: Gość » 26 marca 2020, 19:06

Gość pisze:Nie ma przyszłości bez przeszłości, ale jest przeszłość bez przyszłości, trudne co?

Znam trudniejsze, Orwell:
„ Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość”
Gość

Postautor: Gość » 26 marca 2020, 19:35

Żyjmy tylko historią, niech inne miasta się rozwijają.
Gość

Postautor: Gość » 27 marca 2020, 03:17

https://www.youtube.com/watch?v=dWyfBKLQSwg
Gość

Postautor: Gość » 27 marca 2020, 06:30

Gość pisze:Żyjmy tylko historią, niech inne miasta się rozwijają.

Historię można traktować jako pasję w tym przypadku potrzebny jest ktoś rozwojowy, ktoś kto zapewni lepszy byt !! O historii zamku kazdy moze poczytać w wolnym czasie dla relaksu!!!! Ile kur.wa można powielać historyczne fakty ? Trzeba iść do przodu i stawiać na rozwój miasta. Ruszyć leniwe du.pska i pobudzić mózg do realnego myślenia.
W obliczu obecnej sytuacji mam czytać nowinek na temat zamku??? Wstyd
Gość

Postautor: Gość » 27 marca 2020, 07:45

To, że jest epidemia nie znaczy, że nie należy nic robić dla miasta.
Brawo burmistrz, że walczy z epidemią, a jednocześnie dba o rozwój miasta.
Bara..ie jeden właśnie rewitalizacja ruin zamku może stać się czynnikiem pozytywnym dla miasta i turystyki.
Gość

Postautor: Gość » 27 marca 2020, 08:06

Gość pisze:Żyjmy tylko historią, niech inne miasta się rozwijają.

Zakładu pracy potrzeba,a zamek niech zostawią w spokoju,jest ładny sam w sobie.
Gość

Postautor: Gość » 27 marca 2020, 08:20

Gość pisze:To, że jest epidemia nie znaczy, że nie należy nic robić dla miasta.
Brawo burmistrz, że walczy z epidemią, a jednocześnie dba o rozwój miasta.
Bara..ie jeden właśnie rewitalizacja ruin zamku może stać się czynnikiem pozytywnym dla miasta i turystyki.

Czy ty w ogóle masz pojęcie o tym co się dzieje wokół ciebie? WALCZĄ mój drogi z epidemią to przede wszystkim pracownicy służby zdrowia: lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni! To im należy się największy szacunek i największe wsparcie! Dobrze że zauważyłeś przynajmniej że jest epidemia, za to brawa! Ale mój drogi, to coś dla miasta co można zrobić to przede wszystkim oświata, infrastruktura i pomoc społeczna. Wypadało by mieć jeszcze jakieś dodatkowe rezerwy finansowe. Wiesz ile ta epidemia potrwa? Przeczekasz ją w namiocie obok ruin zamku? Można wspomóc straż miejska i policję, może nawet trzeba zatrudnić jeszcze dodatkowych strażników do patroli? Co z OSP? Przecież te dzielne chłopaki też narażają życie a za moment (odpukać) mogą być bardzo potrzebni. Można wymieniać i wymieniać. W takich warunkach przy takiej pandemii potrzebne są inne decyzje. Nasza historia, historia naszego miasta jest piękna i nie tylko warto ale trzeba o nią dbać, pełna zgoda, ale przy takim zagrożeniu taka inicjatywa powinna raczej ustąpić innym ważnym priorytetom.
Gość

Postautor: Gość » 27 marca 2020, 08:32

Lekarze i pielęgniarki....o jeju jej. Ośrodek zamknięty w pierwszej kolejności. Widać jak im zależy by pomagać ludziom. Prywatne wizyty, buta i arogancja. Przestań wywyzszac tą grupę bo nerwowo nie mogę wytrzymać!!! Mam chore dziecko i zadnej pomocy znikąd!!!! A ktoś tu pietd.oli o historii zamku???!!!! Więcej zdrowego rozsądku!!!
Gość

Postautor: Gość » 27 marca 2020, 08:55

Gość pisze:Lekarze i pielęgniarki....o jeju jej. Ośrodek zamknięty w pierwszej kolejności. Widać jak im zależy by pomagać ludziom. Prywatne wizyty, buta i arogancja. Przestań wywyzszac tą grupę bo nerwowo nie mogę wytrzymać!!! Mam chore dziecko i zadnej pomocy znikąd!!!! A ktoś tu pietd.oli o historii zamku???!!!! Więcej zdrowego rozsądku!!!

Masz słuszną rację. Ja mam podobnie. Dziwnym trafem niektorym nawet samochód ukradli żeby raty leasingu nie płacić.... AC wypłaci ubezpieczenie i się żyje dalej. Beke mam z nich wszystkich. Wkur.wia to całe towarzystwo niemozliwie. Darmozjady
Gość

Postautor: Gość » 27 marca 2020, 09:02

Gość pisze:
Gość pisze:Lekarze i pielęgniarki....o jeju jej. Ośrodek zamknięty w pierwszej kolejności. Widać jak im zależy by pomagać ludziom. Prywatne wizyty, buta i arogancja. Przestań wywyzszac tą grupę bo nerwowo nie mogę wytrzymać!!! Mam chore dziecko i zadnej pomocy znikąd!!!! A ktoś tu pietd.oli o historii zamku???!!!! Więcej zdrowego rozsądku!!!

Masz słuszną rację. Ja mam podobnie. Dziwnym trafem niektorym nawet samochód ukradli żeby raty leasingu nie płacić.... AC wypłaci ubezpieczenie i się żyje dalej. Beke mam z nich wszystkich. Wkur.wia to całe towarzystwo niemozliwie. Darmozjady

CHAŁ CHAŁ TEŻ PIES
Gość

Postautor: Gość » 27 marca 2020, 09:09

Piszecie, że lepiej by było gdyby powstały zakłady pracy ale co z tego że powstaną jak i tak się bedziecie godzili na płace typu najniższa krajowa. Więc wasz byt nawet jak powstanie 10 nowych kolosów zatrudniających po setki osób sie nie poprawi bo w waszych głowach 3 tyś netto to kupa hajsu. Ktoś waszymi rękoma robi grube miliony miesiecznie a wam daje na waciki za które dziekujecie ze daje. Biedny zawsze bedzie biednym bo jest mało rozumny.
Gość

Postautor: Gość » 27 marca 2020, 09:32

Ja nie słyszałam żeby w Polsce w obecnej sytuacji w jakimkolwiek innym mieście decydowano się na taką „inwestycję”. Samorządy pomagają jak mogą, czy to poradniom czy mopsom czy strażakom czy szpitalom.
Gość

Postautor: Gość » 27 marca 2020, 09:33

Gość pisze:Piszecie, że lepiej by było gdyby powstały zakłady pracy ale co z tego że powstaną jak i tak się bedziecie godzili na płace typu najniższa krajowa. Więc wasz byt nawet jak powstanie 10 nowych kolosów zatrudniających po setki osób sie nie poprawi bo w waszych głowach 3 tyś netto to kupa hajsu. Ktoś waszymi rękoma robi grube miliony miesiecznie a wam daje na waciki za które dziekujecie ze daje. Biedny zawsze bedzie biednym bo jest mało rozumny.

Bo to miasto ludzi żyjących polityką na którą nie mają wpływu, zawistnych i nieudolnych. Krytykujących każdego i wszystko a sami potrafią tylko wylewać mądrości na forum które są nic nie znaczące i nic nie wnoszące do życia. Każdy z nich opluwa innych zwłaszcza tych który coś robią i coś mają a sami zamieszkują 50metrowe gołębniki ze starej płyty twierdząc ze są bardzo miastowi hahahah. W pracy figo fago a na świstku od wypłaty nie więcej niż 3tyś zł. A jak wiemy za taką wypłatę to student może żyć. Typowe kolskie społeczeństwo bez perspektyw. I teraz ten kto mnie skrytykuje to właśnie taki osobnik jak napisałem powyżej. Moja rada-ogarnijcie się i zmądrzejcie bo całe życie będziecie mieszkać jak kloszardzi i jezdzić autami za 30 tyś
Gość

Następna

Wróć do Koło