Dzisiaj jest piątek 5 czerwca 2020, imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18475) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (24) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dofinansowanie dla Leśnej. Ruszy przebudowa sieci ... (3)Górnik Konin bez licencji, ale w III lidze grać ch ... (0)

kochaj

Re: kochaj

Postautor: Gość » 31 marca 2020, 21:09

„... Nic nie może przecież wiecznie trwać
Co zesłał los trzeba będzie stracić
Nic nie może przecież wiecznie trwać
Za miłość też przyjdzie kiedyś nam zapłacić...”
Komu i jak zapłacić?
„...Każda miłość jest pierwsza, najgorętsza najszczersza...” Dziś ty, jutro inna. Dziś on, jutro inny. Bardziej interesująca, inteligentniejsza, bardziej interesujący, inteligentniejszy. Nie mażcie się, żyjcie i innym pozwólcie żyć.
Gość

Postautor: Gość » 31 marca 2020, 21:12

Tylko ja już nie mam siły za nas dwoje, pozwól mi odejść i zacząć żyć;)
Gość

Postautor: Gość » 31 marca 2020, 21:58

Żyj swoim życiem, wtedy jesteś najpiękniejsza. Jakakolwiek moja sugestia, że mogłabyś tak czy inaczej się zachowywać, zmienić w sobie to czy tamto, powoduje że stajesz się nudna. Być sobą jest konieczne w miłości prawdziwej. I pamiętaj: czuj się wolna i nie bój się, nie lękaj.
Gość

Postautor: Gość » 1 kwietnia 2020, 12:17

Co z nami będzie?
Gość

Postautor: Gość » 1 kwietnia 2020, 13:09

wszystko zależy od Ciebie, czas pokaże ;-)
Gość

Postautor: Gość » 1 kwietnia 2020, 15:55

https://youtu.be/70ot6Tj8T4c❤️
Gość

Postautor: Gość » 1 kwietnia 2020, 17:23

Rozstanmy się na jakiś czas, poukładamy sobie myśli, przekonajmy się co tak naprawdę do siebie czujemy, nic na siłę, potrzebujemy czasu na poukładanie sobie tego na spokojnie, co Ty na to ? Teraz zamilkne, a np. w lipcu odezwę się do Ciebie...
Gość

Postautor: Gość » 1 kwietnia 2020, 18:01

Będę tęsknić, już tęsknię ;)
Gość

Postautor: Gość » 1 kwietnia 2020, 18:18

KONIEC#koniec#koniec
Gość

Postautor: Gość » 1 kwietnia 2020, 20:05

Widzę koniec. Widzę koniec. Ciemność, widzę koniec.
Gość

Postautor: Gość » 2 kwietnia 2020, 09:51

Gość pisze:Rozstanmy się na jakiś czas, poukładamy sobie myśli, przekonajmy się co tak naprawdę do siebie czujemy, nic na siłę, potrzebujemy czasu na poukładanie sobie tego na spokojnie, co Ty na to ? Teraz zamilkne, a np. w lipcu odezwę się do Ciebie...

Twe serce czuje i wie co ja na to. Najchętniej szczególnie w okresie epidemii chcę trwać w miłości uścisku do momentu aż ustanie masowy pomór. Natenczas stabilne są emocje. Chcesz możemy czekać do lipca i tak to nic nie da bo czujesz jak silny w nas ogień miłości płonie. Sam nie mam pomysłu jak przeciwdziałać zarówno na niwie walki z korona-wirusem oraz w uczuciach. Powściągliwość i praca mi pomagają. W tym dziwnym czasie choć ostrożnie to zyję normalnie jakby w osamotnieniu. Czekamy na lipiec. Papa!
Gość

Postautor: Gość » 2 kwietnia 2020, 10:19

https://www.youtube.com/watch?v=f5gcUBKhM78
Gość

Postautor: Gość » 2 kwietnia 2020, 10:38

:))
są najepsik
Gość

Postautor: Gość » 2 kwietnia 2020, 11:52