Dzisiaj jest piątek 20 września 2019, imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19548) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
19 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Szlaban na ryzyko. Warsztaty PKP PLK dla instrukto ... (0)Córka przedwojennego burmistrza Konina w gabinecie ... (4)

Gdzie piaszczyste plaże w, Chorwacji j

Gdzie piaszczyste plaże w, Chorwacji j

Postautor: Podróżnik » 11 lipca 2019, 22:20

Witam. Proszę o opinie, podpowiedzi z doświadczenia-do jakich miejscowości jechać w Chorwacji by spędzić miło urlop na piaszczystej plaży?
Podróżnik

Re: Gdzie piaszczyste plaże w, Chorwacji j

Postautor: Gość » 11 lipca 2019, 23:49

Nie przez przypadek właśnie mówi się że w Polsce i w Bułgarii są najlepsze plaże w Europie.
Gość

Postautor: Gość » 12 lipca 2019, 05:17

Do Chorwacji już nikt normalny nie jeździ.
Gość

Postautor: Gość » 12 lipca 2019, 07:20

Gość pisze:Nie przez przypadek właśnie mówi się że w Polsce i w Bułgarii są najlepsze plaże w Europie.

To ty chyba w Europie nie byłeś januszku.
Gość

Postautor: Gość » 12 lipca 2019, 09:27

Gość pisze:Do Chorwacji już nikt normalny nie jeździ.

Biedota nie jeździ bo Chorwacja jest drogą. Dla takich jak ty to pewnie Egipt samolotem bo samochodem byś nie dojechał w tydzien ha ha ha.
Gość

Postautor: Gość » 12 lipca 2019, 10:48

Gość pisze:

Biedota nie jeździ bo Chorwacja jest drogą. Dla takich jak ty to pewnie Egipt samolotem bo samochodem byś nie dojechał w tydzien ha ha ha.

Chorwacja droga? Pokaz mi gdzie? Czy ty kiedykolwiek byłeś gdzieś poza granica Europy? Byłeś na Wyspach Kanaryjskich chociaż ****? Albo na Karaibach? Nie odzywaj się jak nie masz pojęcia! Chorwacja droga! Chyba dla ciebie!
Gość

Postautor: Gość » 12 lipca 2019, 12:12

W Słowenii jest więcej piaszczystych plaż ale hotele przy nich 100% drożej
Gość

Postautor: Gość » 12 lipca 2019, 12:22

Gość pisze:
Gość pisze:

Chorwacja droga? Pokaz mi gdzie? Czy ty kiedykolwiek byłeś gdzieś poza granica Europy? Byłeś na Wyspach Kanaryjskich chociaż ****? Albo na Karaibach? Nie odzywaj się jak nie masz pojęcia! Chorwacja droga! Chyba dla ciebie!

Chorwacja jest tania jak zabierasz pewnie konserwy i zupki w proszku ha ha. Leć do Azji Australii wtedy pogadamy bo będzie o czym bo kanary to dla ubogich.
Gość

Postautor: Gość » 12 lipca 2019, 12:52

Kanary są i zawsze będą jakaś forma egzotycznego luksusu. Fuerta jest super!
Gość

Postautor: Gość » 12 lipca 2019, 16:50

Jedyna piaszczysta plaża w Chorwacji to na wyspach pakleni. Reszta kamieniste ale też są fajne. Polecam plaże na Bol, Drwenik, Szibenik, Vodice. Pozdrawiam i udanego wypoczynku
Gość

Postautor: Gość » 12 lipca 2019, 20:46

ja jusz zapakowalem swojego audika a4 kombiaka w tdi na chorwacje, zgadnijta ile konserw i ile browarku weszlo jutro z rana wyruszam
Gość

Postautor: Gość » 13 lipca 2019, 05:05

Ja właśnie powoli dojeżdżam na miejsce. Jestem Januszem biznesu i wyjazd do Chorwacji to szczyt moich marzeń. Zabrałem Piotera i Karyne i zaraz będziemy. Nie ważne że kamienie i kwiat polskości wokół nas. Ważne że jestem za granica a wy nie :) kurła :)
Gość

Postautor: Gość » 18 lipca 2019, 22:04

Chorwacja? Nie, dziękuje. To dla januszy.
Gość

Postautor: Tylko samolot » 19 lipca 2019, 07:44

Gość pisze:

Nie uogólniaj. Część ludzi jedzie do Chorwacji bo ją lubią, bo tam jest pięknie, samą podróż traktują jako przygodę, jedzą w restauracjach, odwiedzają zabytki. Ale też często jeżdżą ci, których nie stać na wakacje samolotem, wynajmują w Chorwacji pokoiki tańsze niż nad Bałtykiem. Bo do samolotu nie zabierzesz słoików z jedzeniem, a bagażnik do Chorwacji wypchany żarciem i zupkami chińskim , znam takich. A wogóle co to za porównanie komfortu podróży 1500 km samochodem a samolotem. 15 czy 20 godzin w aucie to ma być luksus??? He he he... Chorwacja, Grecja, Hiszpania ale dla mnie tylko samolotem.
Tylko samolot

Postautor: Gość » 19 lipca 2019, 13:14

Niektórzy podróż traktują jak przygodę... masakra, kraj położony praktycznie obok nas ale wielka przygoda. Normalnie czasy średniowiecza. I jeszcze jedno, Chorwacja piękna? No pokaż gdzie? Czekam! Jeszcze sobie idzie stopy rozwalić na tych kamienistych plażach.
Na urlop się jedzie żeby odpocząć, poczuć coś innego a nie leżeć na plaży i słyszeć co drugie słowo na K czy ch. I jeszcze tyle godzin się męczyć samochodem. Choćby mi nawet dopłacili to bym tam nie pojechał.
Gość

Następna

Wróć do Koło