Dzisiaj jest wtorek 22 października 2019, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18125) SPORT FORUM FIRMY (5390) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Augustyniak zwolniony z Górnika! Dziubek nowym tre ... (0)Puchar Polski. Te mecze wyłonią finalistów. Już w ... (0)

Gdzie piaszczyste plaże w, Chorwacji j

Re: Gdzie piaszczyste plaże w, Chorwacji j

Postautor: Gość » 19 lipca 2019, 17:09

Właśnie kończę pobyt. Nie szukaj plaż piaszczystych bo ceny przy nich za hotele są droższe. Kamieniste są spoko, bierzesz buty do wody, kalimate, parasol ze stojakiem na wodę i jazda. A co do Januszu którzy nie byli dalej niż w bardowie powiem tak, wziąłem 4 skrzynki browarka i pełną lodówkę żarcia. Jedząc na miejscu raz że można się że*rać to jeszcze drogo w *UJ. Polecam artykuły i strony o Chorwacji (poszukaj w Googlach).
Gość

Postautor: Gość » 19 lipca 2019, 17:40

Gość pisze:Właśnie kończę pobyt. Nie szukaj plaż piaszczystych bo ceny przy nich za hotele są droższe. Kamieniste są spoko, bierzesz buty do wody, kalimate, parasol ze stojeakiem na wodę i jazda. A co do Januszu którzy nie byli dalej niż w bardowie powiem tak, wziąłem 4 skrzynki browarka i pełną lodówkę żarcia. Jedząc na miejscu raz że można się że*rać to jeszcze drogo w *UJ. Polecam artykuły i strony o Chorwacji (poszukaj w Googlach).

Typowy Janusz cebula
Gość

Postautor: P.A.N » 19 lipca 2019, 19:42

Gość pisze:Właśnie kończę pobyt. Nie szukaj plaż piaszczystych bo ceny przy nich za hotele są droższe. Kamieniste są spoko, bierzesz buty do wody, kalimate, parasol ze stojakiem na wodę i jazda. A co do Januszu którzy nie byli dalej niż w bardowie powiem tak, wziąłem 4 skrzynki browarka i pełną lodówkę żarcia. Jedząc na miejscu raz że można się że*rać to jeszcze drogo w *UJ. Polecam artykuły i strony o Chorwacji (poszukaj w Googlach).

Jak jadę za granicę jem tylko lokalne produkty. Kupuję miejscowe wino albo piwo, jem w restauracji albo kupuję świeże homary, krewetki, kalmary i przyrzadzam na miejscu. Po to się jedzie za granicę, żeby w pełni poczuć jej smak. Inaczej sobie nie wyobrażam. Owszem, to kosztuje ale no cóż...... Po to cały rok pracuję, żeby użyć życia na urlopie a nie dziadować. Ale każdy niech robi jak lubi.
P.A.N

Postautor: Podróżnik he he » 19 lipca 2019, 19:54

Gość pisze:Niektórzy podróż traktują jak przygodę... masakra, kraj położony praktycznie obok nas ale wielka przygoda. Normalnie czasy średniowiecza. I jeszcze jedno, Chorwacja piękna? No pokaż gdzie? Czekam! Jeszcze sobie idzie stopy rozwalić na tych kamienistych plażach.
Na urlop się jedzie żeby odpocząć, poczuć coś innego a nie leżeć na plaży i słyszeć co drugie słowo na K czy ch. I jeszcze tyle godzin się męczyć samochodem. Choćby mi nawet dopłacili to bym tam nie pojechał.

To Ci wytłumaczę, że byłem z żoną w Chorwacji 2 razy i przejazd zajął mi 3 dni w jedną stronę. Zatrzymaliśmy się na noc w hotelu w Wiedniu zwiedziliśmy miasto, potem zwiedziliśmy winnice nad Dunajem, kolejny nocleg w Graz. W drodze powrotnej 2 dni w Budapeszcie. A co do urody Chorwacji to masz małe pojęcie, człowieku z kredytem na all inclusiv w Egipcie. Piękne są tam zabytki i przyroda, a my czarterowalismy jacht, jak czyni to w Chorwacji wielu zamożnych ludzi z USA, Anglii itd.Tak więc co do urody południa Europy mylisz się bardzo, albo niewiele widziałeś.
Podróżnik he he

Postautor: Gość » 19 lipca 2019, 20:06

Podróżnik he he pisze:
Gość pisze:Niektórzy podróż traktują jak przygodę... masakra, kraj położony praktycznie obok nas ale wielka przygoda. Normalnie czasy średniowiecza. I jeszcze jedno, Chorwacja piękna? No pokaż gdzie? Czekam! Jeszcze sobie idzie stopy rozwalić na tych kamienistych plażach.
Na urlop się jedzie żeby odpocząć, poczuć coś innego a nie leżeć na plaży i słyszeć co drugie słowo na K czy ch. I jeszcze tyle godzin się męczyć samochodem. Choćby mi nawet dopłacili to bym tam nie pojechał.

To Ci wytłumaczę, że byłem z żoną w Chorwacji 2 razy i przejazd zajął mi 3 dni w jedną stronę. Zatrzymaliśmy się na noc w hotelu w Wiedniu zwiedziliśmy miasto, potem zwiedziliśmy winnice nad Dunajem, kolejny nocleg w Graz. W drodze powrotnej 2 dni w Budapeszcie. A co do urody Chorwacji to masz małe pojęcie, człowieku z kredytem na all inclusiv w Egipcie. Piękne są tam zabytki i przyroda, a my czarterowalismy jacht, jak czyni to w Chorwacji wielu zamożnych ludzi z USA, Anglii itd.Tak więc co do urody południa Europy mylisz się bardzo, albo niewiele widziałeś.

Słabo zmyślasz kłamczuszku. Ty Wiedeń widziałeś. Chyba na widokówce.
Gość

Postautor: Podróżnik he he » 19 lipca 2019, 20:35

Pytaj to Ci opowiem.
Podróżnik he he

Postautor: Gość » 19 lipca 2019, 22:52

P.A.N pisze:
Gość pisze:Właśnie kończę pobyt. Nie szukaj plaż piaszczystych bo ceny przy nich za hotele są droższe. Kamieniste są spoko, bierzesz buty do wody, kalimate, parasol ze stojakiem na wodę i jazda. A co do Januszu którzy nie byli dalej niż w bardowie powiem tak, wziąłem 4 skrzynki browarka i pełną lodówkę żarcia. Jedząc na miejscu raz że można się że*rać to jeszcze drogo w *UJ. Polecam artykuły i strony o Chorwacji (poszukaj w Googlach).

Jak jadę za granicę jem tylko lokalne produkty. Kupuję miejscowe wino albo piwo, jem w restauracji albo kupuję świeże homary, krewetki, kalmary i przyrzadzam na miejscu. Po to się jedzie za granicę, żeby w pełni poczuć jej smak. Inaczej sobie nie wyobrażam. Owszem, to kosztuje ale no cóż...... Po to cały rok pracuję, żeby użyć życia na urlopie a nie dziadować. Ale każdy niech robi jak lubi.

Brawo ty. Odkładasz cały rok żeby wywalić 10tys na wakacje na tydzień. Ja pakując własne jedzenie i browary jadę z tą kwotę 3 razy do roku. Trzeba czasem przycebulic żeby coś w życiu osiągnąć. Nie potrzebuje homarów i innych śmieci. Jestem Polakiem jem polskie jedzie nie a za granicę jadę dla ładnej pogody i ciepłej wody.
Gość

Postautor: Gość » 19 lipca 2019, 22:58

Gość pisze:
P.A.N pisze:

Brawo ty. Odkładasz cały rok żeby wywalić 10tys na wakacje na tydzień. Ja pakując własne jedzenie i browary jadę z tą kwotę 3 razy do roku. Trzeba czasem przycebulic żeby coś w życiu osiągnąć. Nie potrzebuje homarów i innych śmieci. Jestem Polakiem jem polskie jedzie nie a za granicę jadę dla ładnej pogody i ciepłej wody.

Dojazd do CRO 1,5-2tys,apartament 2osob.z klimą przy morzu od 30 do 45 euro za dobę. Jedzenia nie trzeba brać tam ceny podobne do polskich więc nie rozumiem dlaczego zabieracie je ze sobą.
Gość

Postautor: Gość » 20 lipca 2019, 08:26

Jak to nie rozumiesz? Przecież niektórzy to janusze biznesu! Od razu pranie robią tam i inne rzeczy. A jeden się pochwalił że po drodze był w Wiedniu! No matko jaki światowiec!
Gość

Postautor: Gość » 20 lipca 2019, 10:24

"jestem polakiem, jem polskie jedzenie ..." - to takie pisowsko-katotalibowo-januszowskie stwierdzenie, sie usmialem jak rzadko jacy ludzie potrafia byc ograniczeni, nie stac ich mentalnie na sprobowanie kuchni chorwackiej
Gość

Postautor: Grzechhu » 20 lipca 2019, 10:34

Jak ktoś się zatrzymał się na schabowym z buraczkami i nie ma potrzeby spróbowania czegoś nowego a homary to dla niego śmiecie to świadczy o mentalności. Żeby nie było: ja też kocham polską kuchnię, ale pojechać do Hiszpanii i nie spróbować paelli i lokalnego wina?
Grzechhu

Postautor: Zdzichslaw » 20 lipca 2019, 10:38

Ja bym się wstydził przed żoną dać jej w Chorwacji piwo i kiełbasę z bagażnika, zamiast zaprosić do restauracji. Wolę na wakacje pojechać raz na wypasie niż 3 razy dziadować i cebulować.
Zdzichslaw

Postautor: Dajcie spokoj » 20 lipca 2019, 11:28

Gość pisze:
P.A.N pisze:

Przeliczmy: 10 tys na 3 wyjazdy to około 3330 zł na jeden wyjazd. Paliwo i autostrady z 1500, czyli zostaje 1800 zł na noclegi i jedzenie. Tzn że mieszkasz w smierdzacym slumsie, bo nawet pole namiotowe jest droższe. Do tego jesz zupki chińskie i pijesz najtańsze piwo. I to nazywasz wakacjami???
Dajcie spokoj

Postautor: Gość » 20 lipca 2019, 14:51

Niektórzy nazywają. Nawet powiem więcej, mam znajomego który się szczyci tym że tam jeździ co roku w taki właśnie sposób. W ogóle co to za odpoczynek 16 godzin za kierownica? Co to za urlop? Nie stać was nawet na samolot? A może słoiki się potłuką w bagażu?
Gość

Postautor: Gość » 20 lipca 2019, 16:16

Gość pisze:Niektórzy nazywają. Nawet powiem więcej, mam znajomego który się szczyci tym że tam jeździ co roku w taki właśnie sposób. W ogóle co to za odpoczynek 16 godzin za kierownica? Co to za urlop? Nie stać was nawet na samolot? A może słoiki się potłuką w bagażu?

A ty byś w ogóle dojechał do CRO? Masz pojęcie jaka piękna jest Chorwacja czego przykładem jest KRK , PLITVICE. Na pewno nie bo ty wolisz np Egipt bo tam tanio i all inclusive ale o gustach się nie dyskutuje więc nie oceniaj. Ja oprócz samolotem podróżuje samochodem po Europie w tym CRO, Montenegro i uwierz mi żadnych słoików nie wożę bo ceny są podobne jak u nas.
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Koło