Dzisiaj jest piątek 5 czerwca 2020, imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18475) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (24) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dofinansowanie dla Leśnej. Ruszy przebudowa sieci ... (3)Górnik Konin bez licencji, ale w III lidze grać ch ... (0)

Dom do 150 tys

Re: Dom do 150 tys

Postautor: Gość » 26 marca 2020, 19:39

To prawda, ludzie szukają głupich by stare budy wcisnąć komuś za cenę mowego mieszkania 40metrowego w bloku. Ktoś pisał o domach szkieletowych, to prawda, jest to bardzo dobre rozwiązanie. Znam kilku ludzi mających takie domy i sam zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Byłem już na prezentacji takich domów trzech i nie ukrywam że jest to świetna alternatywa.
Gość

Postautor: Gość » 27 marca 2020, 10:23

Gość pisze:To prawda, ludzie szukają głupich by stare budy wcisnąć komuś za cenę mowego mieszkania 40metrowego w bloku. Ktoś pisał o domach szkieletowych, to prawda, jest to bardzo dobre rozwiązanie. Znam kilku ludzi mających takie domy i sam zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Byłem już na prezentacji takich domów trzech i nie ukrywam że jest to świetna alternatywa.

Ja mam takiej głupoty przykład w domu. Niestety nie potrafiłem przetłumaczyć mojemu ojcu by nie kupował takich nieruchomości gdyż to jest totalna wtopa kasy ale on nie chciał słuchać. Kupił rok temu taką nieruchomość od tych fejsbukowych agentów nieruchomości z portalu koło,konin...... Ogłoszenie domu w malowniczej miejscowości za 160tyś zł z działką 20arów. Agentka tak mu pomalowała wyobraźnie że kupił go a teraz przeklina ten dzień. Okna do wymiany, ściany odgrzybiane a mimo to kolejny grzyb wychodzi. Dach katastrofa, wszystko masakrycznie stare. Działka duża ale i tak nikt nie da za nią wiecej niz 50tyś. Mało tego, gdy chcieliśmy ją odsprzedać klient powiedział że kupi ją za 45tyś aleeeee dom musimy wyburzyć bo grozi zawaleniem a on nie będzie inwestował w ruinę gdyż koszty takich remontów są nieopłacalne. I teraz dopiero ojciec przyznał mi rację ale już wtopił kasę. Moja rada jest by nie kupować takich bud. Ale wasza decyzja.
Gość

Postautor: Gość » 28 marca 2020, 11:18

Generalnie to masz rację. Niby każdy myśli, że da się wszystko wyremontować ale koszty ostateczne przyprawiają o zawrót głowy. Mało tego dużo firm remontowych albo nie podejmuje się takich zleceń bo wolą nowe budynki i szybki hajs a jak już sie zgodzą to cena razy 3 co w efekcie końcowym daje finansową porażkę. Na końcu uświadamiamy sobie że dokładając trochę mielibyśmy nowe mury i ładny dom za cenę remontu 100 czy 200letniego przegniłego "domu" którego kamuflują tylko regipsy a pod spodem grzyb i smród jak u starej babci w szafie
Gość

Postautor: Gość » 30 marca 2020, 17:05

Najbardziej to mnie ci pseudo biznesmeni rozwalają. Np: domy w osieku co miszbud stawia za 319yś koleś wystawił za 350tyś :) hahaha no masakra. Ciekawe ile bedzie sie z tym kulał.
Gość

Postautor: domekkk » 30 marca 2020, 19:25

Ja mam do sprzedania dom z cegly do generalnego remontu. Dokladnie jest wszystko do zrobienia, najlepiej wywalic caly dach i zostawic mury. Na dzialce znajduja sie tez budynki gospodarcze, garaz i stodola na, ktorej dach tez jest do zrobienia. Dom znajduje sie 13km od Koła
domekkk

Postautor: Gość » 30 marca 2020, 19:57

domekkk pisze:Ja mam do sprzedania dom z cegly do generalnego remontu. Dokladnie jest wszystko do zrobienia, najlepiej wywalic caly dach i zostawic mury. Na dzialce znajduja sie tez budynki gospodarcze, garaz i stodola na, ktorej dach tez jest do zrobienia. Dom znajduje sie 13km od Koła

i pewnie z 30tys byś chciał dostać?
Gość

Postautor: Gość » 30 marca 2020, 21:25

Gość pisze:
domekkk pisze:Ja mam do sprzedania dom z cegly do generalnego remontu. Dokladnie jest wszystko do zrobienia, najlepiej wywalic caly dach i zostawic mury. Na dzialce znajduja sie tez budynki gospodarcze, garaz i stodola na, ktorej dach tez jest do zrobienia. Dom znajduje sie 13km od Koła

Za 30 tyś zł to działki nie znajdziesz. Więc po co piszesz i nakręcasz się. Nie stać cię i nie dla psa kiełbasa. Proste.
Gość

Postautor: Gość » 30 marca 2020, 21:40

Gość pisze:
Gość pisze:

Za 30 tyś zł to działki nie znajdziesz. Więc po co piszesz i nakręcasz się. Nie stać cię i nie dla psa kiełbasa. Proste.

hektar ziemi kosztuje 30-50 tys więc wsiowy ile chcesz za mury z działką ile m2.
Gość

Postautor: Domekkk » 31 marca 2020, 10:03

Cena 130. Domek ma 80m2 a działka ogólnie 23ary
Domekkk

Postautor: Gość » 31 marca 2020, 13:10

Domekkk pisze:Cena 130. Domek ma 80m2 a działka ogólnie 23ary

Chcieć każdy może. Cena działki zależy od lokalizacji. W twoim przypadku gdy maz taką ruinę na działce to cena spada gdyż ludzie wolą czyste działki pod budowę nowych domów. Wyburzenie starego to spore koszta plus wywóz gruzu. Po 100 tyś są działki rolne do sprzedaży na Ruszkowie gdzie ich powierzchnia wynosi minimum hektar. Czyli 9 działek z drogą dojazdową na tym masz. Ja kupiłem również tam za kwotę 40tyś miesiąc temu w okolicy lasów przy drodze gdzie w około zanajdują się nowe domu jednorodzinne. Więc nie wszedzie działki są za miliony. Na przeciwko jest działka 8arów za 135tyś to pacjent jak pytałem ludzi mieszkających niedaleko sprzedaje ją już od 10 lat
Gość

Postautor: re re » 31 marca 2020, 19:11

Jest bardzo dużo ogłoszeń sprzedaży działek blisko jezior ,tylko że za kilka lat może wody już nie być a w dodatku ceny kosmos
re re

Postautor: Gość » 31 marca 2020, 20:08

re re pisze:Jest bardzo dużo ogłoszeń sprzedaży działek blisko jezior ,tylko że za kilka lat może wody już nie być a w dodatku ceny kosmos

za kilka lat to nowy dom trzeba remontować więc po co budować . kup sobie co rok namiot i nie będziesz mieć problemu.
Gość

Postautor: Miasto miasto » 31 marca 2020, 23:05

re re pisze:Jest bardzo dużo ogłoszeń sprzedaży działek blisko jezior ,tylko że za kilka lat może wody już nie być a w dodatku ceny kosmos

Taa... Nad jeziorem najlepiej 20 km od Koła, albo za krzakami gdzieś hen za Ruszkowem albo innym Osiekiem gdzie nie ma i nie będzie asfaltu i błoto przez większą część roku, do szkoły daleko, do sklepu daleko... Ludzie, bez przesady. Te domki widać z szosy ale pieszo się nie dojdzie. Dejta spokój
Miasto miasto

Poprzednia

Wróć do Koło