Dzisiaj jest sobota 30 maja 2020, imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18030) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
19 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Chodzić normalnie do sklepu

Chodzić normalnie do sklepu

Postautor: Ciekawosstka » 31 marca 2020, 23:13

Czy są warunki do tego by chodzić normalnie do sklepu? Takie pytanie.
Ciekawosstka

Re: Chodzić normalnie do sklepu

Postautor: zzr » 2 kwietnia 2020, 11:46

Normalnie mozna,chodników nie zwijają,ale poważnie są jeszcze sklepy spożywcze gdzie oprócz zmniejszenia ilości kupujacych nie ma żadej ochrony dezynfekcji rąk itp.Panie ekspedientki mają na pierwszy rzut oka brudne rekawiczki drapią sie nimi po twarzy i nie wiem gdzie jeszcze nie wiem czy je zdejmuja w toalecie ale nie chce uogulniac i mówić ze jest tak wszedzie .Podejrzewam ze wlasciciele sklepów maja to gdzieś.szkoda na maseczki dla personelu oczywiście maseczka nie ochroni ale sprzedawca nie bedzie siał wsród kupujacych.ogolnie maseczki powinni nosić wszyscy obywatele bo zarazasz a nie wiesz ze jestes chory.
zzr

Postautor: Gość » 2 kwietnia 2020, 12:05

Rozeslali smsy ze biedra czynna jest 6-24,wiec można iść w nocy
Gość

Postautor: Gość » 2 kwietnia 2020, 12:10

zzr pisze:Normalnie mozna,chodników nie zwijają,ale poważnie są jeszcze sklepy spożywcze gdzie oprócz zmniejszenia ilości kupujacych nie ma żadej ochrony dezynfekcji rąk itp.Panie ekspedientki mają na pierwszy rzut oka brudne rekawiczki drapią sie nimi po twarzy i nie wiem gdzie jeszcze nie wiem czy je zdejmuja w toalecie ale nie chce uogulniac i mówić ze jest tak wszedzie .Podejrzewam ze wlasciciele sklepów maja to gdzieś.szkoda na maseczki dla personelu oczywiście maseczka nie ochroni ale sprzedawca nie bedzie siał wsród kupujacych.ogolnie maseczki powinni nosić wszyscy obywatele bo zarazasz a nie wiesz ze jestes chory.

załóż najlepiej prezerwatywę na głowę . używajcie mydła i wody chociaż nie będzie od was capić.
Gość

Postautor: Gość » 2 kwietnia 2020, 12:26

Pie.rdol się. U mnie nie było takiego sms-a.
Gość

Postautor: Gość » 2 kwietnia 2020, 12:52

można w trybie slołmołszyn
Gość

Postautor: Gość » 2 kwietnia 2020, 13:02

Gość pisze:Pie.rdol się. U mnie nie było takiego sms-a.

bo nie masz karty biedronki
Gość

Postautor: Gość » 2 kwietnia 2020, 14:38

produkt nie jest przeznaczony do sprzedaży #
Gość

Postautor: Gość » 2 kwietnia 2020, 17:27

dżordżio jak by z tą wystawą na mnie trafił , od ręki byśmy zlicytowali
Gość

Postautor: Gość » 2 kwietnia 2020, 21:22

Ciekawosstka pisze:Czy są warunki do tego by chodzić normalnie do sklepu? Takie pytanie.

To jest niewypał z tymi przepisami akurat. Sklepy wielkopowierzchniowe jak Lidl, Kaufland czy Biedronka mają po kilka kas i raptem tam moze być np.15 osób. Przy kasach niech będzie z 5 osob reszta na sklepie wielkiej powierzchmi wybiera towar. Oni sie nawet nie widzą. Tymi akurat prxepisami przed świętami tylko wprowadza zle już i tak nastroje, złość i agresję. Tego akurat nam teraz nie potrzeba. W małych sklepach gdzie jest ciasno i 1 kasa to jeszcze można zrozumieć w wielkoppwierzchniowych to nieporozumienie. Utrudnienia tylko dla nas klientów a nie zapewnienie bezpieczeństwa.
Gość

Postautor: Gość » 2 kwietnia 2020, 21:49

Jakie święta?
Jakie???????
Gość

Postautor: Gość » 2 kwietnia 2020, 21:59

Gość pisze:Pie.rdol się. U mnie nie było takiego sms-a.

Ja otrzymałam takiego smsa dzisiaj o godzinie 10.05. Może nie masz karty Biedronki? I po co te wulgaryzmy?
Gość

Wróć do Koło