Dzisiaj jest piątek 28 lutego 2020, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20623) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Polecamy:

Tabletki Foreverslim - opinie i skuteczność?

Re: Tabletki Foreverslim - opinie i skuteczność?

Postautor: Gość » 7 lipca 2019, 18:46

Moim zdaniem Foreverslim to jeden z najplespszych środków wspomagających odchudzanie. Wreszcie pozbyłam sie najgorszej zmory mojego życia. Nadwagi
Gość

Postautor: Gość » 7 lipca 2019, 18:54

Przestańcie reklamować to gó.wno,bo to nielegalne.
Gość

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 12:07

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslimu i w końcu pozbyłam się całej nadwagi jaką miałam. Nie ma to jak skuteczna suplementacja
Gość

OSZUŚCI

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 19:54

Przestańcie reklamować to gó.wno,bo to nielegalne.
Gość

Postautor: Jola40 » 10 grudnia 2019, 22:49

Gość pisze:Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslimu i w końcu pozbyłam się całej nadwagi jaką miałam. Nie ma to jak skuteczna suplementacja

Jak dla mnie to ważna jest i suplementacja i dieta. Moja siostra z poytywnym skutkiem stosowała te tabletki i napiszę tylko tyle. Patrząc oczywiście na jej doświadczenie w walce z nadwagą. Obecnie jedzenie jest tak niskiej jakości, tak doprawione chemią i wszystkim co tylko mozna (najlepszy przykład ostatnio w jednym z marketów wzięłam do ręki puszkę niby z szynką, gdzie wegług etykiety mięsa w szynce jest 40%, to ja się pytam czym jest to 60%), że odchudzanie bez suplementacji wydaje mi się w dzisiejszych warunkach nie ma szansy powiodzenia
Jola40

Postautor: Franka33 » 13 stycznia 2020, 00:02

Moim zdaniem nie ma lepszrgo środka wspomagającego odchudzanie od Foreverslim, ja po jego zastosowaniu schudłam 14 kilo
Franka33

Postautor: KatarzynaB2 » 12 lutego 2020, 01:11

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona, bowiem po 3 miesiącach czasu stosowania tych tabletek moja waga spadła o 12 kilo
KatarzynaB2

Poprzednia

Wróć do Słupca