Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19671) SPORT FORUM FIRMY (5363) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 8oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Subregion koniński ma szansę stać się "Tygrysem Wi ... (4)Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina. W sobot ... (0)

Tabletki Foreverslim - opinie i skuteczność?

Tabletki Foreverslim - opinie i skuteczność?

Postautor: zerda » 22 marca 2013, 15:15

Jakie wyniki udało się wam uzyskać przy pomocy tych tabletek?
Od 6 tygodni jestem na diecie, w sumie straciłam 7 kg, a mam zamiar stracić jeszcze 5 kolejnych. Kuracja będzie trwała jeszcze około miesiąca. Udaje mi się przy foreverslim rezygnować z kiepskiego jedzenia i mam nadzieję, że uda mi się utrzymać efekt
zerda

Re: Tabletki Foreverslim - opinie i skuteczność?

Postautor: kilka » 22 marca 2013, 15:16

Trudno mi powiedzieć na jakiej zasadzie działają te tabletki, ale naprawdę pomagają - mnie udało się w sumie przy nich stracić 11 kg. Metoda prosta - kuracja trwała prawie 3 miesiące. Przy tabletkach nie miałam takiego apetytu, eliminowałam to co szkodliwe, aż udało się wrócić do normalności. Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek wrócę do ciuchów z przed ciąży, a jednak się udało
kilka

Postautor: malwinaka » 22 marca 2013, 15:17

Zaczęłam kurację w połowie stycznia - jak na razie straciłam 2,5 kg. W sumie chciałabym zrzucić 11 kg. Mam dla was radę - starajcie się zadbać o choćby minimum aktywności - jakieś długie spacery i bieganie. Zmieniajcie również dietę. Jestem pewna, , że foreverslim pozwoli mi stracić nadwagę, ale wiem również, że muszę zmienić dietę, aby nie doszło do efektu jojo.
malwinaka

Postautor: .nadwaga. » 22 marca 2013, 15:19

Była nadwaga, dzięki tym tabletkom juz jej nie ma. Schudłam 6,9 kg, prawie 7 kg. Do efektu jo-jo nie wróciłam, utrzymuję wagę już ok. 2,5-3 miesiące. Zobaczymy co przyniesie przyszłość
.nadwaga.

Postautor: xxtylko_tyxx » 22 marca 2013, 15:19

Idealne tabletki dla Pań, które chcą trochę zrzucić na wadze. Chudnie się powoli, a tabletki bierze się ponad 2 miesiące. Efekt jest zadowalający.
xxtylko_tyxx

Postautor: pelcia » 24 marca 2013, 12:24

ącząc rozsądną dietę i aktywność efekty zawsze nadchodzą. Foreverslim zmniejszyło mój apetyt, potrafiłam odmówić sobie wielu rzeczy, które codziennie jem i efekty nadeszły. Najważniejsze - nie ciągnie mnie do nich nawet po kuracji - ważniejsze jest dla mnie utrzymanie wagi
pelcia

Postautor: kania merk » 28 marca 2013, 15:18

Aż z czystej ciekawości spróbuję - walczę z nadwagą już 7 lat. Nawet jeśli udawało mi się zrzucić parę kg, to później waga wracała z nawiązką, niestety. Gdyby w przypadku tych tabletek wyglądało to inaczej, to byłoby super...
kania merk

Postautor: aniawZ » 28 marca 2013, 16:59

A mnie tabletki ForeverSlim pokazała stara znajoma ze Ameryki podobno są w tamtym miejscu rozchywytywane. Razem z Edytą rozpoczełyśmy je pobierać dla weryfikacji czy faktycznie nie są szkodliwe. Udało mi się schudnąć 12 kilogramow no i aplikuje tabletki dalej.
aniawZ

Postautor: antosia » 5 kwietnia 2013, 14:02

Wygląda to dosyć niewiarygodnie, ale chętnie spróbuję. 8 diet nic nie dało, więc może przy tym schudnę?
Zazdroszczę wszystkim tym, którzy są szczupli. Od 5 lat nie pokazałam się na jakiejkolwiek plaży...
antosia

Postautor: on___n » 7 kwietnia 2013, 07:50

Po co się truć. Polecam dietę warzywno - owocową dr Ewy Dąbrowskiej. Jest bardzo tania w stosowaniu i skuteczna. Można jeść ile się chce i tak się chudnie. Dodatkowo poprawia stan zdrowia. Zawsze rano budziłem się obolały/połamany. Po 4-5 dniach dolegliwości ustąpiły. Stosowałem tylko 8 dni. Schudłem ok 4 kg. Po diecie przybrałem ok 1,5kg.
on___n

Postautor: Gość » 7 kwietnia 2013, 17:46

on___n pisze:Po co się truć. Polecam dietę warzywno - owocową dr Ewy Dąbrowskiej. Jest bardzo tania w stosowaniu i skuteczna. Można jeść ile się chce i tak się chudnie. Dodatkowo poprawia stan zdrowia. Zawsze rano budziłem się obolały/połamany. Po 4-5 dniach dolegliwości ustąpiły. Stosowałem tylko 8 dni. Schudłem ok 4 kg. Po diecie przybrałem ok 1,5kg.

Moim zdaniem to bzdura, tzn chwyt marketingowy. Ta pani zaleca 2-6(!!!) tygodni głodówki, którą nazywa "dietą warzywno-owocową", a następnie przejście na bardzo restrykcyjną wegetariańską dietę na całe życie, przeplataną kolejnymi głodówkami i mocno okrojoną (właściwie pozbawioną) z białka. Czy to brzmi zdrowo? Jak dla mnie nie za bardzo.
Nie mówiąc już o tym, że skupianie egzystencji wokół "prawidłowego" żywienia nie jest szczególnie przyjemne ani zdrowe.

Byłoby pięknie gdyby nieodwracalne zmiany dało się jednak cofnąć, ale gdyby to była prawda - to lekarze by o tym wiedzieli i stosowali.

Swoją drogą, w filmie "food matters" obiecują to samo, tzn cofanie się chorób z rakiem włącznie poprzez superzdrową żywność (nie głodówkę).
Gość

Postautor: antosia » 12 kwietnia 2013, 12:54

Tak, jedz normalnie i chudnij! ;-) Chyba sama nie wierzysz w to co piszesz. Żeby schudnąć musisz zmienić dietę, wprowadzić aktywność, wspomagacze. Cudowne diety, w których jesz wszystko to samo nigdy nie zadziałają. Gdzie w tym wszystkim logika? Chudnę, ale przy pomocy diety, aktywności i tabletek - inaczej nie da się tracić na wadze tak, aby było to rzeczywiście trwałe.
antosia

Postautor: manior » 29 kwietnia 2013, 13:32

Te tabletki rzeczywiście działają - jak na razie straciłam 6 kg, ale jestem w połowie kuracji. Szczerze mówiąc to liczyłam na zmiany, ale że efekt będzie aż taki, to już się nie spodziewałam. Staram się zmieniać dietę. Jeśli schudnę 12kg to będzie dla mnie ogromny sukces, na który czekam od ciąży ;/
manior

Postautor: dominikax » 10 maja 2013, 14:50

Po jakim czasie te tabletki dają jakiś efekt? Kiedy zauważyłyście zmiany?
dominikax

Postautor: one22,25 » 10 maja 2013, 14:55

Hey. Ja wlasnie zaczelam brac z siostra tabletki ForeverSlim. Moja jak i jej waga jest troche za duza co do naszego niskiego wzrostu. Bierzemy te tabletki 3 tygodnie. Ja schudlam 4,5 kilograma natomiast siostra 3 kg(Ja jeszcze troche staram sie cwiczyc). Na chwile obecna jestesmy z nich bardzo zadowolone czekamy na dalsze efekty.
one22,25

Następna

Wróć do Słupca