Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17903) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Tabletki Foreverslim - opinie i skuteczność?

Re: Tabletki Foreverslim - opinie i skuteczność?

Postautor: Pajjak » 24 kwietnia 2018, 18:07

Super! Dzięki wielkie za ciekawe porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością przydadzą mi się ;)
Pajjak
Nowy

Postautor: Gość » 25 kwietnia 2018, 19:09

Mi też bardzo pomogło zastosowanie Foreverslimu i w końcu pozbyłam się cąłej nadwagi. Dla mnie to bardzo duże osiągnięcie, bo niby było to tylko 11 kilo, ale od 7 lat nie mogłam tego się pozbyć. Teraz sukces
Gość

Postautor: Gość » 8 maja 2018, 19:55

Ja na razie Foreverslim biorę drugi miesiąc ale nie boję się efektu jo-jo bo wiem że nie wrócę do starych przyzwyczajeń,chociażby dlatego że już więcej nie chcę męczyć się na żadnych dietach.
Gość

Postautor: Gość » 20 maja 2018, 20:16

Zgadzam się co do skuteczności ForeverSlim. Moja koleżanka go brała i właśnie ze względu na efekt jaki u niej widze codziennie, też zdecydowąłam się zakupić ten suplement
Gość

Postautor: Gość » 28 maja 2018, 18:57

Tyle ile osób tyle sposobów na odchudzanie.Jedni chcą się odchudzać na samej diecie inny używają do tego tabletek na odchudzanie.Ja należę do tej drugiej grupy.Bo schudłam dzięki tabletką Foreverslim.I nie żałuję ani jednej wydanej złotówki na te tabletki.Było warto bo bycie atrakcyjną kobietą jest bezcenne.
Gość

Postautor: Gość » 4 czerwca 2018, 11:20

Ja też zdecydowałąm się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie osiągnąć, Wreszcie jestem sama, bez nadwagi, bez balastu
Gość

Postautor: Gość » 15 lipca 2018, 17:35

Foreverslim suplement diety który skutecznie wspomaga odchudzanie.Zapycha żołądek zapobiega napadom głodu.Dla mnie super właśnie czegoś takiego szukałam.
Gość

Re: Tabletki Foreverslim - opinie i skuteczność? - TILLSLIM!

Postautor: ChudneNaturalnie » 1 sierpnia 2018, 11:51

Sprawdzam sobie od miesiąca preparat TillSlim i odczucia mam okej. Dobrze się po tym suplemencie czuję, i to co ważne – przemiana materii się poprawiła a na tym mi bardzo zależało. Można szybciej wymodelować sylwetkę z takim dodatkowym wspomaganiem.
ChudneNaturalnie

Postautor: Gość » 24 sierpnia 2018, 09:25

W moim przypadku po zastosowaniu Foreverslim, spadki wagi nie były stałe, raz bylo wiecej, raz mniej, a ważyłam się co piątek. Nie mniej na koniec okazało się, ze łącznie schudłam 12 kg co jest dla mnie spełnieniem marzeń
Gość

Postautor: Gość » 28 sierpnia 2018, 20:51

Osobiscie polecam tabletki Foreverslim. Dla mnie idealny srodkiem na zrzucenie niepotrzebnych kilogramow. Schudlam 5 kilogramow w 3 tygodnie. Tak jeszcze z drugie 5 kg i bede w pelni usatysfakcjonowana. I to wcale nie jest zadna sciema.. widze po sobie
Gość

Postautor: Gość » 30 sierpnia 2018, 20:20

To jak teraz wyglądam zawdzięczam w większości tabletka Foreverslim.To one pozwoliły na o wiele szybszy spadek wagi.Dieta też była ale to te tabletki wykonały większość roboty.Polecam wszystkim odchudzającym się
Gość

Postautor: Gość » 22 września 2018, 20:08

Mnie pomogły tabletki foreverslim. Spróbowałam po 6 nieudanych dietach. Na tabletkach było mi znacznie łatwiej sobie z tym poradzić. Nie wiem do końca jak to działa, ale nie miałam takiego apetytu, eliminowałam to co szkodliwe. I jakoś się udało stracić 11 kg w 3 miesiące. Teraz pozostaje mi utrzymanie nowej wagi
Gość

Postautor: Gość » 2 listopada 2018, 20:18

Ja do dzisiaj się zastanawiam jak to jest możliwe że odchudzanie wspomagane Foreverslimem jest o wiele bardziej efektywne niż na samej diecie. Dzięki tym tabletką wszytko szło znacznie szybciej.Efekt końcowy był taki że dałam rade schudnąc 13 kg i nie było to jakoś strasznie męczące.
Gość

Postautor: Gość » 24 listopada 2018, 21:20

Jak dla mnie nie ma lepszego środka który jest skutecznie wstanie wspomóc odchudzanie jak foreverslim. Wcześniej chwytałam się praktycznie każdego możliwego sposobu i nie było efektów. Od czasu jak zaczełam brac foreverslim, a właśnie zakończyłam 2 opakowanie, to waga systematycznie spada. Na razie jest 7 kg mniej
Gość

Postautor: Gość » 27 listopada 2018, 21:04

Co do Foreverslimu, to ja mogę napisać to, że stosowała go moja koleżanka (przynajmniej tak mówiła) i faktycznie schudła. Ja natomiast idąc "śladem" siostry zdecydowałam się na IQacai i nie ukrywam, że nie zawiodłam się na jagódkach... W 3 miesiące pozbyłam się 12 kilogramów nadwagi
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Słupca