Dzisiaj jest wtorek 24 września 2019, imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18976) SPORT FORUM FIRMY (5369) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Powstał film o doktorze Piotrze Janaszku. Premiera ... (0)Konin.Przedsiębiorcy na II Wielkopolskim Kongresie ... (0)

Tabletki Foreverslim - opinie i skuteczność?

Re: Tabletki Foreverslim - opinie i skuteczność?

Postautor: Gość » 30 listopada 2018, 21:40

Taabletki Foreverslim to według mnie najlepsze z tabletek dostępnych na Polskim rynku.Bez problemu poradziły sobie u mnie z 10 kg nadwagą.
Gość

Postautor: Gość » 29 grudnia 2018, 21:40

Oceniam Foreverslim na 5+ mały minusik za cenę ale co tam.Ważne jest to że dzięki niemu udało mi się schudnąć.Ostatnio poleciłam t tabletki kuzynce u niej też zaczęły działać .Więc tylko polecać.
Gość

Postautor: Polcia77 » 10 stycznia 2019, 14:11

Hej, pozwolę sobie nieco odświeżyć ten wątek.

Nowy Rok zmotywował mnie do działania i od 10-ciu dni utrzymuję dietę i chodzę na siłownię (niecodziennie). Myślę nad uzupełnieniem diety o jakiś suplement. I tak wpadłam na recenzję ForeverSlim, ale wolę tutaj dopytać:

- czy ten środek jest bezpieczny?
- na jakie efekty można liczyć?
- ile powinna trwać suplementacja by była skuteczna?

Dodam, że nie liczę na jakieś super efekty. Po prostu chciałabym jeszcze bardziej spotęgować efekty, bo póki co waga w dół idzie bardzo powoli.

Pozdrawiam
Polcia77
Nowy

Postautor: Polcia77 » 10 stycznia 2019, 14:11

Hej, pozwolę sobie nieco odświeżyć ten wątek.

Nowy Rok zmotywował mnie do działania i od 10-ciu dni utrzymuję dietę i chodzę na siłownię (niecodziennie). Myślę nad uzupełnieniem diety o jakiś suplement. I tak wpadłam na recenzję ForeverSlim, ale wolę tutaj dopytać:

- czy ten środek jest bezpieczny?
- na jakie efekty można liczyć?
- ile powinna trwać suplementacja by była skuteczna?

Dodam, że nie liczę na jakieś super efekty. Po prostu chciałabym jeszcze bardziej spotęgować efekty, bo póki co waga w dół idzie bardzo powoli.

Pozdrawiam
Czy ktoś mógłby zaopiniować mi ten produkt: http://wtabletkach.pl/tabletki-na-poped-seksualny-dla-pan/ ?
Polcia77
Nowy

Postautor: Gość » 10 stycznia 2019, 19:32

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslimu i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie osiągnac.
Gość

Postautor: Gość » 9 marca 2019, 22:00

Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć po zastosowaniu Foreverslim. W końcu pozbyłam się zbędnego balastu, gdzie przekonałam się o tym jak om mi przeszkadzął przekonałam się dopiero teraz
Gość

Postautor: Gość » 12 marca 2019, 13:34

Długo byłam bardzo sceptyczna, może ze wzgledu na wcześnuejsze doświadczenia, jednak slusiłam się na ForeverSlim i nie żałuję tej decyzji
Gość

Postautor: Gość » 16 marca 2019, 15:34

Jak dla mnie nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak Foreverslim. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona z tego, ze w końcu udało mi się pozbyć nadwagi
Gość

Postautor: RenataER » 9 kwietnia 2019, 01:23

ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i moim zdanie to było najlepsze go mogłam zrobic by pokoanć nadwagę, co mi się wreszcie udało
RenataER

Postautor: Gość » 17 maja 2019, 20:11

Moje zdanie jest takie że Foreverslim jest jednym z najskuteczniejszych preparatów tego typu.A czy za chwilę znajdzie się matoł który będzie po mniej jechała mam to gdzieś .Mojego zdania na temat Foreverslim nie zmienię.
Gość

Postautor: Gość » 22 czerwca 2019, 20:40

Straciłam w zasadzie całą nadwagę przez 3 miesiące kuracji z tabletkami Foreverslim. Spróbowałam po 4 latach próbowania różnych diet, łącznie z ćwiczeniami. Niestety, ale kompletnie nie przynosiło to żadnego efektu. Nie wyobrażacie sobie jak przyjemny był dla mnie powrót do moich ciuchów z przed ciąży.
Gość

Postautor: Gość » 24 czerwca 2019, 20:31

U mnie efekt po Foreverslimie utrzymuje się do dziś chociaż od połknięcie ostatniej tabletki minęło już osiem miesięcy.Więc dziewczyny do roboty zmiana diety,ruch tabletki.Waga spadnie a wy będziecie z siebie zadowolone.
Gość

Postautor: Gość » 24 czerwca 2019, 21:19

Złodziej nielegalnie handluje syfem.
Jutro będziesz na policji.
Gość

Postautor: Gość » 24 czerwca 2019, 21:19

Złodziej nielegalnie handluje syfem.
Jutro będziesz na policji.
Gość

Postautor: Gość » 26 czerwca 2019, 20:24

Całkiem dobrze sobie radzę na Foreverslim.Nie myślałam że te tabletki będą takie skuteczne.W pierwszych dwóch tygodniach straciłam dwa kilo a w trzecim 1,5.Zaczyna do mnie pomału docierać że w końcu mi się uda i też będę szczupła jak większość lasek na moim roku.
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Słupca