Dzisiaj jest czwartek 4 czerwca 2020, imieniny: Franciszka, Karola, Gościmiła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18416) SPORT FORUM FIRMY (5494) PRACA (23) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 14oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk Konin wicemistrzem Polski! PZPN zakończył se ... (0)Rychwał. Rozbudują przedszkole, bez obciążenia gmi ... (0)

Gałan kandyduje na posła. Dlaczego się zdecydował?

Gałan kandyduje na posła. Dlaczego się zdecydował?

Postautor: Gość » 10 sierpnia 2019, 20:00

http://www.slupca.pl/informacje/aktualnosci/galan-kandyduje-na-posla-dlaczego-sie-zdecydowal/
Gość

Hejt dla d e b i l a.

Postautor: Gość » 11 sierpnia 2019, 11:01

Gość pisze:http://www.slupca.pl/informacje/aktualnosci/galan-kandyduje-na-posla-dlaczego-sie-zdecydowal/

Hejt dla d e b i l a.
Gość

Re: Gałan kandyduje na posła. Dlaczego się zdecydował?

Postautor: Grzegorz Niedźwiecki » 14 sierpnia 2019, 18:00

Nie biorę udziału w mafijnych wyborach, nie robię sztuki dla sztuki. To będą bezprecedensowe wybory. Do koryta dostana się tylko baronowie partyjni, którzy tak skonstruowali ustrój polityczny i system wyborczy, że człowiek nie ma nic do powiedzenia. Prezydent Andrzej Duda mówi, że kampania będzie krótka, ponieważ jest brutalna i ludzie tego nie chcą. Kłamie. Cel był inny, niż prospołeczny. Zawężenie sceny i umocowanie dyktatorów. Kłamią również klakierzy PiS, występujący w programie Studio Polska w TVP Info. Kłamią pseudo niezależni i pseudo dziennikarze, mówiąc, że PiS słucha i realizuje głos narodu. Kłamią bezczelnie, ponieważ naród nie chce ustawy 447, LGBT, podatku katastralnego, niewolnictwa, świętych krów i Polin. PiS nie robi nic dla narodu i żadnej reformy sadownictwa oraz prokuratury, tylko robi ruchy polityczne. Wymienia bossów w zorganizowanej grupie przestępczej.

Dlaczego odcinam się od udziału, czy współudziału w kampanii wyborczej na rzecz jakiegokolwiek komunitetu? Ponieważ nie biorę udział w z góry przegranej inicjatywie. Nie chodzi o przegraną z racji systemu, tylko z racji smutnych generałów, a tak naprawdę szeregowców. Chłopców w krótkich majteczkach, którzy poza czubkiem swego nosa, nie mają rozsądku, nie widzą dobra wspólnego i zdrowego systemu wartości. Nie mają koncepcji i nie znają matematyki. Nie rozumieją, że w polityce tak jak w biznesie liczą się tylko korporacje. Kanapy i mikro sklepiki nie mają szans sprostać konkurencji PO-PiS. Tacy mikro liderzy, nie są dobrym materiałem na trybunów ludowych i zbawców narodu. Nie są, ponieważ kieruje nimi ego, a nie wspólny dom. Normalni ludzie, siadają do stołu i rozmawiają. Rozmawiają tak długo, aż dojdą do porozumienia. Fanatycy i niedowartościowani karierowicze, kopiują chory system, importowany z dzikiego zachodu, zamiast pomyśleć o człowieku. O tym, co mogę zrobić, by żyło nam się lepiej. Co mogę dać, a nie co chcę wziąć. Polecam film „Dwunastu gniewnych ludzi”.

Dnia 13 października 2019 roku, obudzicie się z ręką w nocniku. Do ustawionego sejmu, dostaną się PiS (AWS), PO (UW) i SLD (PZPR) z przystawkami. Ci sami, co trzydzieści lat w balona was robią. PiS będzie miał władzą absolutną i zmieni konstytucją na żydoamerykańską. Będziecie płakać i kwiczeć z tych „socjalnych” pomocy. Nie PiS i nie PO, czy gejowska lewica będzie winna waszego upadku. Wy sami będziecie winni porażki. Ponieważ myślicie ich językiem, zamiast się zjednoczyć i przejąć władzę. Mogę tylko współczuć, ale nie siadam do stołu z kogutami. Wolę mojego Kubka, ponieważ on wie co to solidarność, wzajemność, współpraca, wdzięczność i szacunek. Pies ma zdrowy system wartości, nie bierze na zapas i kocha swój dom.

Może kiedyś, jak zmądrzejecie, to usiądziemy do stołu i zmienimy system materialny na moralny. Wprowadzimy prawo zwyczajowe i naturalne. Zniesiemy immunitety i postawimy przed sądem złoczyńców. Boję się jednak, że jest już za późno
Grzegorz Niedźwiecki

Re: Gałan kandyduje na posła. Dlaczego się zdecydował?

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 21:08

POKOmuchy sami na siebie ukręcili bicz z tą niby aferą Kuchcinskiego
Gość

Wróć do Słupca