Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19449) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
97 minut nie wystarczyło. Medyk po raz pierwszy st ... (0)Krajowy Fundusz Dróg. Posłanka powalczy o pieniądz ... (2)

Gałan kandyduje na posła. Dlaczego się zdecydował?

Gałan kandyduje na posła. Dlaczego się zdecydował?

Postautor: Gość » 10 sierpnia 2019, 20:00

http://www.slupca.pl/informacje/aktualnosci/galan-kandyduje-na-posla-dlaczego-sie-zdecydowal/
Gość

Hejt dla d e b i l a.

Postautor: Gość » 11 sierpnia 2019, 11:01

Gość pisze:http://www.slupca.pl/informacje/aktualnosci/galan-kandyduje-na-posla-dlaczego-sie-zdecydowal/

Hejt dla d e b i l a.
Gość

Re: Gałan kandyduje na posła. Dlaczego się zdecydował?

Postautor: Grzegorz Niedźwiecki » 14 sierpnia 2019, 18:00

Nie biorę udziału w mafijnych wyborach, nie robię sztuki dla sztuki. To będą bezprecedensowe wybory. Do koryta dostana się tylko baronowie partyjni, którzy tak skonstruowali ustrój polityczny i system wyborczy, że człowiek nie ma nic do powiedzenia. Prezydent Andrzej Duda mówi, że kampania będzie krótka, ponieważ jest brutalna i ludzie tego nie chcą. Kłamie. Cel był inny, niż prospołeczny. Zawężenie sceny i umocowanie dyktatorów. Kłamią również klakierzy PiS, występujący w programie Studio Polska w TVP Info. Kłamią pseudo niezależni i pseudo dziennikarze, mówiąc, że PiS słucha i realizuje głos narodu. Kłamią bezczelnie, ponieważ naród nie chce ustawy 447, LGBT, podatku katastralnego, niewolnictwa, świętych krów i Polin. PiS nie robi nic dla narodu i żadnej reformy sadownictwa oraz prokuratury, tylko robi ruchy polityczne. Wymienia bossów w zorganizowanej grupie przestępczej.

Dlaczego odcinam się od udziału, czy współudziału w kampanii wyborczej na rzecz jakiegokolwiek komunitetu? Ponieważ nie biorę udział w z góry przegranej inicjatywie. Nie chodzi o przegraną z racji systemu, tylko z racji smutnych generałów, a tak naprawdę szeregowców. Chłopców w krótkich majteczkach, którzy poza czubkiem swego nosa, nie mają rozsądku, nie widzą dobra wspólnego i zdrowego systemu wartości. Nie mają koncepcji i nie znają matematyki. Nie rozumieją, że w polityce tak jak w biznesie liczą się tylko korporacje. Kanapy i mikro sklepiki nie mają szans sprostać konkurencji PO-PiS. Tacy mikro liderzy, nie są dobrym materiałem na trybunów ludowych i zbawców narodu. Nie są, ponieważ kieruje nimi ego, a nie wspólny dom. Normalni ludzie, siadają do stołu i rozmawiają. Rozmawiają tak długo, aż dojdą do porozumienia. Fanatycy i niedowartościowani karierowicze, kopiują chory system, importowany z dzikiego zachodu, zamiast pomyśleć o człowieku. O tym, co mogę zrobić, by żyło nam się lepiej. Co mogę dać, a nie co chcę wziąć. Polecam film „Dwunastu gniewnych ludzi”.

Dnia 13 października 2019 roku, obudzicie się z ręką w nocniku. Do ustawionego sejmu, dostaną się PiS (AWS), PO (UW) i SLD (PZPR) z przystawkami. Ci sami, co trzydzieści lat w balona was robią. PiS będzie miał władzą absolutną i zmieni konstytucją na żydoamerykańską. Będziecie płakać i kwiczeć z tych „socjalnych” pomocy. Nie PiS i nie PO, czy gejowska lewica będzie winna waszego upadku. Wy sami będziecie winni porażki. Ponieważ myślicie ich językiem, zamiast się zjednoczyć i przejąć władzę. Mogę tylko współczuć, ale nie siadam do stołu z kogutami. Wolę mojego Kubka, ponieważ on wie co to solidarność, wzajemność, współpraca, wdzięczność i szacunek. Pies ma zdrowy system wartości, nie bierze na zapas i kocha swój dom.

Może kiedyś, jak zmądrzejecie, to usiądziemy do stołu i zmienimy system materialny na moralny. Wprowadzimy prawo zwyczajowe i naturalne. Zniesiemy immunitety i postawimy przed sądem złoczyńców. Boję się jednak, że jest już za późno
Grzegorz Niedźwiecki

Re: Gałan kandyduje na posła. Dlaczego się zdecydował?

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 21:08

POKOmuchy sami na siebie ukręcili bicz z tą niby aferą Kuchcinskiego
Gość

Wróć do Słupca