Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19350) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 10oC
Jutropogoda
18 / 15oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)

mam pewien kłopot..

mam pewien kłopot..

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 11:24

Sama nie wierzę że to piszę ... ale od jakiegoś czasu mam kłopot, który nawet nie wiem jak nazwać

Od zawsze poruszam się sama nie używam, balkonika, kul ani wózka i zawsze sobie radziłam a mam już 28 lat ale

już kilka razy zdarzyło mi się, że nagle na środku ulicy czy chodnika zaczynam bać się postawić krok dalej, muszę zaraz się czegoś przytrzymać i czekać aż mi ten lęk przejdzie. Oczywiście zaraz pojawia się większa spastyka w stopach i kolanach. Nagle zaczynam myśleć o tym, że przecież nie chodzę tak jak wszyscy i zaraz się potknę i upadnę... a przecież w całym moim życiu to żadna nowość Zaczynam dostrzegać każdą nierówność chodnika ...

Czy ktoś z Was tak ma jak sobie z tym radzić?
Gość

Re: mam pewien kłopot..

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 12:15

Sam mam z tym czasem problemy i też pojawiły się znikąd. Przyczyną była praca siedząca i uszkodzenie kręgosłupa. Polecam udać się do neurologa i ortopedy oraz zacząć więcej ćwiczyć a mniej siedzieć za biurkiem :)

Pozdrawiam
Gość

Wróć do Słupca