Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18528) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Europy Kadetów. Ukraińska dominacja w turni ... (0)Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)

Starosta kandyduje do Sejmu

Starosta kandyduje do Sejmu

Postautor: Gość » 16 sierpnia 2019, 17:15

http://www.slupca.pl/informacje/starosta-kandyduje-do-sejmu/
Gość

Re: Starosta kandyduje do Sejmu

Postautor: Gość » 16 sierpnia 2019, 17:49

Nie głosujcie na Dolatę i Czarneckiego. Gdy miałem skomplikowaną sprawę w ogóle mi nie pomogli
Gość

Postautor: ~Zygmunt » 17 sierpnia 2019, 12:13

nasz zespol liczy zlote serca z Harvard I MIT razem tworzymy wielka rodzinke ktora odkrywa I pomaga naszym celem jest otwarcie serduszka na kazdego. Przy stosownaiu masowych srodkow przekazow zmieniamy na lepsze prace dziennikarzy i agentow i innej masci pracownikow
~Zygmunt

Postautor: Gość » 18 sierpnia 2019, 14:50

Cytat: "Fałsz i nędza polityki prowadzonej przez obecnych rządców III RP, ma prawo odstręczać i napawać odrazą ludzi rozumnych. Fałsz, bo karmi się nas setkami trzeciorzędnych tematów, ukrywa rzeczy niewygodne dla władzy, osłania pustkę, słabość i cynizm. Nędza zaś, bo takich pokładów serwilizmu i zniewolenia – tak w polityce krajowej, jak zagranicznej, nie oglądałem od dziesięcioleci. Powie ktoś – przecież ludzie reżimu PO-PSL prowadzili jeszcze bardziej nędzną i fałszywą politykę, przecież kłamali na potęgę i traktowali naszych rodaków niczym stado *****. Odpowiem: prawda, ale świadomość – kim są ci ludzie, była rzeczą równie naturalną, jak wiedza o zaraźliwej, śmiertelnej chorobie. Byli tymi, za kogo ich uważaliśmy – zbieraniną obcych, twardogłowych typów, złączonych nienawiścią do wszystkiego co polskie. Spodziewać się po nich dobra, oczekiwać uczciwości i działań honorowych, byłoby niepodobne. (...) Wiedza – kim okazali się ludzie, którym zaufały miliony Polaków, udręczonych bezprawiem i traumą zbrodni smoleńskiej, powinna wzbudzać wstręt u każdego, kto potrafi patrzeć własnymi oczami i komu nieobce zasady moralne. Jeśli tamci byli Obcymi - w porządku naturalnym, ci stanowią nieudolną imitację „swoich” - w sprzeczności z jakimkolwiek porządkiem. Jeśli czynienie zła było miarą tamtych, tych wyróżnia zło, tak dalece podstępne, że ośmiela się pozować na dobro. W realiach, jakie tworzą ludzie obecnej władzy, nie ma miejsca na proste „tak” lub „nie”, na definicję wroga i przyjaciela, na oddzielenie prawdy od kłamstwa. Wszystko, czego dotkną, staje się nieokreśloną, nienazwaną „miazgą”, na której nie sposób budować, odtworzyć Narodu ani odzyskać Polski. To zbrodnia, której się nie wybacza. Ich kłamstwo musi być stokroć gorsze, bo strojąc się w szaty PRAWDY, zabija nadzieję, że taka wartość w ogóle istnieje." - Alexander Ścios
Gość

Postautor: Gość » 18 sierpnia 2019, 15:38

Gość pisze:Nie głosujcie na Dolatę i Czarneckiego. Gdy miałem skomplikowaną sprawę w ogóle mi nie pomogli

Bo jesteś głęboko upośledzony
Gość

Wróć do Słupca