Dzisiaj jest środa 2 grudnia 2020, imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16972) SPORT FORUM FIRMY (5548) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -3oC
Jutropogoda
-1 / 0oC
Pojutrzepogoda
3 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozwinął skrzydła. Uczestnik projektu został pilot ... (1)Koło z nowymi iluminacjami. Trochę radości w trudn ... (3)

TIBIA: Największe lvle w Koninie.

TIBIA: Największe lvle w Koninie.

Postautor: ~~~~ » 23 lutego 2009, 01:41

Witam wszystkich miłośników gry tibia. Chciałbym się dowiedzieć jakie są najwyższe lvle w Koninie proszę o podanie lvla i Name.
~~~~

Postautor: FAAN » 23 lutego 2009, 12:33

Najwyższy lvl to najprawdopodobniej Aldruhn 280 rp który gra na aldorze. Zaraz za nim to pewnie Akum The Slayer 190 rp ten gra na Samerze.
FAAN

Postautor: Gość » 23 lutego 2009, 12:35

Pogromca Jagy 152 EK
Gość

Postautor: Troy » 23 lutego 2009, 12:37

Na securze BETI SHANEN 159 RP.
Troy

Moja Postać

Postautor: Enigmancs » 11 maja 2009, 16:24

Lol
Enigmancs

Re: Moja Postać

Postautor: white » 19 maja 2009, 22:06

Enigmancs pisze:Lol

No właśnie. Kiedyś zainstalowałem keyloggera w jednej kafejce w Koninie. Gościu się bardzo zdziwił jak mu level spadł... :) Dziwię się tym gościom co graja w Tibię w kafejkach. Nawet ostatnio taki numer zrobiłem instalując keyloggera na stanowisku internetowym w MediaMarkt w Kaliszu.... LAMERZY !!! A tyle się pisze o bezpieczeństwie... szkoda słów na tych dzieciaków pseudo Tibiowców... :D
white

Postautor: malwinka paladynka » 27 maja 2009, 01:11

NOOOOOOOOOOOB
malwinka paladynka

Postautor: katolibido » 11 sierpnia 2009, 00:56

Odrostek pisze:Idźcie pobić mamę krzesłem!

jaki *****
katolibido

Konto

Postautor: Bert » 12 października 2009, 19:43

FAAN pisze:Najwyższy lvl to najprawdopodobniej Aldruhn 280 rp który gra na aldorze. Zaraz za nim to pewnie Akum The Slayer 190 rp ten gra na Samerze.

Tak prawda Aldruhn, a ja go znam to jest taki *****:)
Bert

Postautor: Gość » 21 listopada 2009, 15:03

white pisze:
Enigmancs pisze:Lol

No właśnie. Kiedyś zainstalowałem keyloggera w jednej kafejce w Koninie. Gościu się bardzo zdziwił jak mu level spadł... :) Dziwię się tym gościom co graja w Tibię w kafejkach. Nawet ostatnio taki numer zrobiłem instalując keyloggera na stanowisku internetowym w MediaMarkt w Kaliszu.... LAMERZY !!! A tyle się pisze o bezpieczeństwie... szkoda słów na tych dzieciaków pseudo Tibiowców... :D

zabawne, nazywasz kogos lamerem samemu instalujac keylogery :)
Gość

Postautor: white » 21 listopada 2009, 21:27

Anonymous pisze:zabawne, nazywasz kogoś lamerem samemu instalując keylogery :)

Wiem, że to nie w porządku, ale jak dać naukę osobom grającym w Tibię w kafejkach czy "obcych" komputerach ? (jak by się ktoś pytał to ginąłem raz jakąś postacią, w miarę możliwości pisałem do delikwenta maila aby się bardziej zabezpieczał i to wszystko :)
white

Postautor: Jack » 23 listopada 2009, 23:07

jak wygląda teraz sytuacja ? Jaka jest pierwsza piątka? ;p
Jack

Następna

Wróć do Gry komputerowe