Dzisiaj jest sobota 5 grudnia 2020, imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17494) SPORT FORUM FIRMY (5551) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 6oC
Jutropogoda
9 / 4oC
Pojutrzepogoda
3 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. MTBS wybuduje budynki wielorodzinne przy Ja ... (0)Stare Miasto. Pojawiły się iluminacje świąteczno - ... (3)

Pomoc w zakupie sprzętu komputerowego

Pomoc w zakupie sprzętu komputerowego

Postautor: Kamil K. :D » 7 września 2011, 20:21

Cześć. Co myślicie o tym komputerze ?? Jak ogólne wrazenie co powiecie o podzespołach ? Komputer raczej do pogrania czy do multimediów?

Proszę o recenzję na temat tego sprzętu :D Z góry dzięki

allegro.pl/gigant-zestaw-phenom-4-x-3-2-8gb-gts450-1000gb-dvd-i1795410014.html
Kamil K. :D

~~

Postautor: 9 » 25 września 2011, 16:57

Nigdy nie kupuj gotowych zestawów z allegro

Chcesz porady? Napisz

5297578
9

Postautor: Gość » 19 listopada 2011, 22:43

Lepiej jechać do jakiegoś sklepu z twojego miasta..I coś wybrać ..Najlepiej podzespoły
Gość

Re: Pomoc w zakupie sprzętu komputerowego

Postautor: pomocnik » 29 sierpnia 2012, 18:09

witam dokladnie nie kupuje sie zadnych zestawow gotowych wszystko jest o wiele drozsze , one sa dla laikow i ludzi lubiacych sie chwalic ile dali za kaputer , pytasz sie takiego ile dales 3000 a co ma w srodku ? nie wiem ale jest lepszy od twojego bo mniej dales , no smiech mnie ogarnia . moj sprzet kosztowal jakies 1500 zl i batelfilda 3 gram na ultra jak i inne nowosci dla tych co nie wieza to zapraszam pogramy u mnie , aha i wszystkim intelowca i geforsowca mowie won mi stad jestescie smieszni wszelkie , to nie sprzet do grania tylko do skaplikowanych zadan typu obrabianie zdjec twozenia programow itd . do gier tylko amd i radeon i wchodzisz na skapca czy inna taka strone i szukasz najtaniej o gwarancje nie ma sie co martwic bo mozna bez problemu odeslac do przedstawiciela firmy w naszym kraju i nawet lepiej i szybciej to zalatwia to jest tzw gwarancja producenta ja tak robie gdy cos sie zfajczy pozatym dbanie o aktualnienia sterow od grafy biosa i glownej plyty jest wazna sprawa , nie smiecimy w dysku , i odkurzamy choc raz w tygodniu cale bebech co by goraczki nie mial jest tez wiele innych spraw o ktorych by dlugo pisac , z checia doradze co kupic i gdzie pomoge zlozyc i moge doradzic jak mozna podkrecic bez obaw kazdy podzespol 22236051 moje gg ps intelowcy won
pomocnik

Postautor: Gość » 12 września 2012, 11:44

Widać jakie masz pojęcie o całym hardware . Udowodniłeś, że sam laik jesteś.
Odnoszę wrażenie, że jakieś dziecko neostrady, poczytało sobie jakieś forum i rozumy pozjadał.
Gość

Postautor: Maar4K » 17 kwietnia 2020, 12:41

Tutaj możesz wygrać PS4, jeżeli nie chcesz wydawać pieniędzy na nowego kompa:
https://www.bananki.pl/event/
Maar4K

Sprzedaż gotowych spółek z o.o

Postautor: Grzegorz435 » 20 maja 2020, 11:03

Wynajem biura wirutalnego w centrum Warszawy www.optioffice.pl Dostępny jest prestiżowy adres, którym można posłużyć się przy rejestracji firmy, w urzędach, w korespondencji i w marketingu. Wykwalifikowany personel dba o służbową pocztę. Na życzenie poczta i maile są odbierane, skanowane, odsyłane pod wskazany adres. Proponujemy wynajem biura wirtualnego w niskich cenach, w biurowcu w centrum Warszawy, na korzystnych warunkach i elastycznych umowach Zapraszamy do kontaktu www.optioffice.pl W ramch biura wirtualnego dostępne są sale konferencyjne na godziny.
Grzegorz435

Wróć do Gry komputerowe