Dzisiaj jest czwartek 14 listopada 2019, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19055) SPORT FORUM FIRMY (5412) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
10 / 8oC
Pojutrzepogoda
13 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Derby na koniec rundy. Górnik p ... (1)Grodziec. 49-letni mężczyzna zginął podczas wycink ... (0)

uzależnienie grą

uzależnienie grą

Postautor: pawlooo » 11 października 2011, 16:05

siemaa..
jestem uzależniony od gry na komputerze..
jest to cs..
gram już sporo, bardzo sporo...
chciałbym zyć realnie jakieś pomysły macie co miałbym zrobić?
pawlooo

aa

Postautor: ckalpel » 28 października 2011, 17:57

Wiem ze to trudne ale zabierz sobie mozliwośc grania - sprzedaj komputer, zrób coś bys nie miał dostepu do sieci, komputera.

Powodzenia
ckalpel
Nowy

Postautor: Titov » 29 października 2011, 09:21

Wizyta u psychologa i pewnie wysłanie na odwyk.
"Chrześcijaństwo dotychczas było największym nieszczęściem ludzkości."
Fryderyk Nietzsche

GG: 6518857
Titov
Początkujący

Re: uzależnienie grą

Postautor: 768 » 27 czerwca 2012, 19:33

Hahhaha no nieźle ....
Wystarczy nie grać - proste
Ja mogę siedzieć przy grze 10h ale tego nie robię :D ... I nie czuje się uzależniony gdy chce przerywam i nawet tydzień nie grać albo przez parę dni kompa nie odpalać i mnie do tego nie ciągnie ... Gram przeważnie żeby się odstresować, rozluźnić, zwykle pobawić max jest to 2h jak mi dobrze idzie bo jak lamie to 2x gry i gra OFF i ide coś innego robić....
Także moja rada żeby cie od uzależnić " Długie granie i siedzenie powoduję osłabienie wzroku oraz choroby związane z kręgosłupem jak źle siedzisz ...
768

Postautor: Lacresha93 » 29 grudnia 2014, 12:15

To łatwo tak powiedzieć- odejdź i przestań grać ;p Grunt że zdajesz sobie sprawę z tego, że to nałóg. Pomyśl lepiej o innych rzeczach, które sprawiały Ci kiedyś radochę- idź i zajmij się tym (nie wiem, bieganie, trening, wyjście z kumplami, książki, filmy, cokolwiek). Jak poczujesz że znowu możesz robić takie rzeczy, to powinno być lepiej.
Lacresha93
Nowy

Postautor: MRRAYMONDE1060 » 5 stycznia 2015, 10:47

Tak trzeba zrobić po prostu odejść od gry i przestać z tym raz na zawsze bo innego sposobu nie ma. Jak ja miałem problem z taką grą jak fifa to po prostu sprzedałem grę i konsolę. Przecież jak już trzeba zrobić to robić z przytupem i radykalnie bo nie będzie żadnego skutku dobrego.
MRRAYMONDE1060
Nowy

Postautor: Susannah2710 » 20 stycznia 2015, 10:08

Tak inne zajęcie to w tym przypadku właśnie najlepszy sposób na to, żeby coś z tym zrobić i wtedy już się nie chce jakoś w to grać. Moim zdaniem najlepiej właśnie zająć się może jakimś sportem czy nawet zacząć spacerować często bo wtedy przestaniemy myśleć o grach. 18 godzin to sporo ooo w co wtedy grałeś?
Susannah2710
Nowy

Postautor: EKSAWERYNA2413 » 21 stycznia 2015, 08:43

Nie wiem w co tak długo można grać jak 18 godzin ale to i tak jest mało bo jak ja się dopadłem do nowej fify na konsole a u mnie w domu nie było rodziców to dosłownie grałem cały dzień i to jeszcze online właśnie taki turniej był za turniejem i jakoś nie mogłem przestać, jednak już tak długo nie gram bo później nie mam żadnych znajomych....
EKSAWERYNA2413
Nowy

Postautor: mamToo » 3 marca 2015, 22:31

To podziwiam tyle czasu przecież to już jest całkowicie za dużo przecież : D ale to prawda FIFA potrafi być bardzo wciągająca ; ) Kiedyś jeszcze jak pamiętam było to na studiach jakiś weekend piątek w sobotę wolne to z chłopakami sobie pograliśmy do 5 nad ranem w FIFE na wii
mamToo
Nowy

Postautor: brelok » 4 marca 2015, 18:04

Uzależnić można się praktycznie od wszystkiego, dlatego tak ważne jest różnorodne spędzanie czasu: gry komputerowe, uprawianie sportu, czytanie książek, chodzenie do kina. Jeżeli grasz za dużo to postaraj się zastąpić tą czynność jakąś inną.
brelok
Nowy

Postautor: daaaruniaaa » 15 marca 2015, 17:04

Pomóc ci jedynie może szukanie jakiegoś innego hobby niż granie na komputerze. Spróbuj może sportem się zainteresować? Przed graniem uprawiałeś jakiś sport? Rzecz wiadoma od razu nie uda ci się oderwać od komputera, ale możesz spędzać mniej czasu na kompa. Proponuje Ci np 4h na kompa a 3h na sport jakikolwiek.Po pewnym czasie uda Ci się oderwać od nałogu.
daaaruniaaa
Nowy

Postautor: laidback2112 » 17 marca 2015, 22:59

hmm wyjściem sytuacji to znalezienie sobie dobrego hobby nie tylko sport, ale może jakieś książki dobre ciekawe dla Ciebie:) Najlepiej, by dla Ciebie znaleźć jakąś motywacje którą, by odgoniła od komputera:) Może jakaś dziewczyna? jakieś imprezy?:) coś musisz sobie zdecydować:)
laidback2112
Nowy

Postautor: technolog » 23 marca 2015, 10:54

Imprezy może lepiej nie bo akurat po prostu ma gościu wpadać w jednego nałóg w drugi czyli jakoś tak robić iż będzie tam tracił kasę na jakieś piwka czy alkohol..Po prostu może zdecydowanie sport i dziewczyna : )
technolog
Nowy

Postautor: arturo900 » 23 marca 2015, 18:31

Racja lepiej imprezy daleko, bo to wpadanie z nałogu w nałóg kolejny i blednę kolo się zamyka. Najlepszym wyjściem z tej sytuacji to zainteresowanie się kobietkami lub po prostu dołapac jakiś rower i wyjechać w świat zwiedzać go:) Na początku trochę pojeździć po okolicy a później, kto wie:)
arturo900
Nowy

Postautor: tomekbrododod » 26 marca 2015, 12:58

Tak zdecydowanie kobieta może zmienić wszystko : ) u mnie tak właśnie było, że godzinami po prostu umiałem akurat no wiecie grać w jakąś FIFE i właśnie jak już przychodził taki weekend to wtedy cały dzień na kompie i to było dla mnie bardzo złe niestety..Teraz akurat tego problemu nie mam bo się bardziej zajmuję moją Kasią
tomekbrododod
Nowy

Następna

Wróć do Gry komputerowe