Dzisiaj jest środa 13 listopada 2019, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19061) SPORT FORUM FIRMY (5412) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 7oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nowe formy ewangelizacji w Koninie. Ławeczka spotk ... (1)Konin. W przyszłym roku nowy system zarządzania au ... (1)

Dobre gry

Dobre gry

Postautor: Wawa » 8 października 2013, 11:00

Witam serdecznie. Temat gry komputerowe,więc chyba trafiłam dobrze? :) Lubię sobie popykać w różne gierki,ale ciągle poszukuję nowszych, bardziej ciekawszych. Z tym, że niekoniecznie muszą to być jakieś baaardzo trudne,chodzi mi o takie w sam raz dla dziewczyn , tych nieco starszych. ;). Mam pytanko, czy może znacie jakieś fajne,ciekawe gry? Ostatnio grywam na Fejsie,wciągnęło mnie tam kilka. Jeśli ktoś z Was zna takie gry,bardzo proszę o podpowiedź gdzie ich szukać.? Pozdrawiam. Nara.
Wawa
Nowy

Re: Dobre gry

Postautor: Wawa » 9 października 2013, 15:01

Kurczę grywałam w farmeramę i jakoś mi nie szło.Nie lubię budowania,sadzenia itd (jak to na farmie) wolę coś takiego jak Mario,czy Beckgammon,kulki, ogólnie strzelanki.Innymi słowy platformówki i kulki - tego typu. Masz może coś z tych rzeczy? A tak na marginesie - czy ta polecana przez Ciebie gra jest płatna czy darmowa? W sumie posiadam paysafecard,więc w razie czego mam czym płacić za grę. Pozdrawiam i do usłyszenia i jeszcze raz dzięki za zainteresowanie moim postem.:)
Wawa
Nowy

Postautor: Gość » 9 października 2013, 19:04

PGR jest darmowy, są tam płatne konta premium ale nie trzeba ich mieć.
Poszperaj na sieci i poszukaj tzw gier indie, czyli niezależnych. Nie wyróżniają się one szczególną grafiką ale często można znaleźć jakąś perełkę która wciągnie na długo.
Ewentualnie poprzeglądaj różne listy z grami, tam masz setki, tysiące prostych gierek podzielonych na kategorie. Na pewno coś znajdziesz.
Gość

Postautor: Wawa » 14 października 2013, 11:29

Masz rację, jeśli poszperam w sieci z całą pewnością znajdę coś ciekawego,a mnie interesującego.Ale właśnie o to chodzi,że nie za bardzo chce mi się buszować w poszukiwaniu, sądziłam, że dasz mi jakieś konkretne nazwy gier,bo chyba znasz jakieś? Zresztą jakoś nie wierzę , że nie grasz w żadne gry Internetowe?.Dzisiaj przeważnie każdy lubi sobie chociaż przez kilkanaście minut popykać,chcąc się oderwać od problemów dnia codziennego.Pozdrawiam i daj cynk,jeśli coś ciekawego będziesz mieć.
Wawa
Nowy

Postautor: Gość » 27 października 2013, 23:22

w kulki
Gość

Postautor: Wawa » 21 listopada 2013, 11:28

A oglądaliście wyspa gier.pl? czy choćby na samym fejsie - gier jest bez liku, czy nawet w google wpisując darmowe gry.pl. Dla każdego coż sią znajdzie.Ale ostatnio czytałam, że Wiedźmin zrobił furorę na świecie.
Wawa
Nowy

Postautor: Gość » 31 grudnia 2013, 02:03

Pośród chłamu i tandety, pośród masówki i sztampy, ostał się tylko jeden samorodek, polski mud arkadia ( arkadia.rpg.pl) , w dodatku darmowy, żadne free to pay czy mikropłatności, darmowe od a do z , i nawet nie istnieje możliwość, że kiedykolwiek będzie płatne, a gra o świecie tak różnorodnym nie istnieje.
Gość

Postautor: Gość » 2 stycznia 2014, 23:30

@awers80
szkoda tylko że te nowe konsole nie mają gier
Gość

Postautor: Wawa » 5 marca 2014, 12:20

Właśnie ostatnio cały czas gram w kulki typu :Buggle, Bubble Island, w Backgammona, platformówki typu Mario itp.
Wawa
Nowy

Postautor: AdrianMils » 14 marca 2014, 11:11

News z ostatniej chwili.

W produkcji jest aktualnie polska wersja kinowa gry Memoria, kontynuacji "The Dark Eye". Całość zapowiada się świetnie, a jeszcze świetniej zapowiada się edycja kolekcjonerska tego cacuszka. Wydanie będzie prawdopodobnie przypominało zagraniczną edycje kolekcjonerską jednak w dużo niższej cenie. Warto zwrócić uwagę na tą przygodówkę z serii "point and click", świetne recenzje i grywalność przemawiają na korzyść tytułu, a posiadanie wersji kolekcjonerskiej z takimi dodatkami jak artbook, making of dvd, karty bohaterów i wiele więcej to nie lada gratka dla fanów :P No i ocenka 8/10 w CDA jest chyba dobrą formą reklamy tego tytułu ! moje osobiste must have ;)
AdrianMils

Postautor: Gość » 28 kwietnia 2014, 12:16

Wawa pisze:Właśnie ostatnio cały czas gram w kulki typu :Buggle, Bubble Island, w Backgammona, platformówki typu Mario itp.

Możesz jeszcze pograć w trójkąty
Gość

Postautor: mozarella » 1 lipca 2014, 11:33

Dla mnie najlepsze tytuły należą do gier akcji takich jak GTA 5 lub Watch Dogs ;).
mozarella
Początkujący

Postautor: serioprerio » 10 lipca 2014, 20:46

Jak dla mnie niezniszczalna zostaje cały czas seria Gothic :)
serioprerio
Nowy

Postautor: Verniceqwe80 » 11 lipca 2014, 09:33

Według mnie GTA to ponadczasowa i naprawdę świetna gra, moim zdaniem to jedna z lepszych gier tego typu na rynku, aktualnie bawię się przy GTA V od dłuższego czasu i gra ta wciągnęła mnie bardzo, także serdecznie polecam:)
Verniceqwe80
Nowy

Postautor: Bonnnie » 10 sierpnia 2014, 09:29

Osobiście polecam MP3 kuper jest, dodatkowo jesli szukacie kodów wejdźcie na stronę klucze.inexus bo mają teraz duże promocje.
Bonnnie

Następna

Wróć do Gry komputerowe