Dzisiaj jest środa 2 grudnia 2020, imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16948) SPORT FORUM FIRMY (5548) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -3oC
Jutropogoda
-1 / 0oC
Pojutrzepogoda
3 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozwinął skrzydła. Uczestnik projektu został pilot ... (1)Koło z nowymi iluminacjami. Trochę radości w trudn ... (3)

Sklepy w jakich kupujcie gry.

Re: Sklepy w jakich kupujcie gry.

Postautor: donka19 » 17 stycznia 2015, 20:41

Nie szkoda wam wydawać kasy na gry? Jeśli chodzi o mnie to lubie grać w gry menedżerskie,które znajdę w internecie.Uwielbiam bawić się w moja 11, wygraj ligę,fantasy ligę,menedżera TVP Sport czy fantasy ekstraklasę tv.W każdej grze o to samo chodzi,ale we wszystkich są nagrody,które mnie przyciągają do zabawy.
donka19
Nowy

Postautor: Kulm » 15 lutego 2015, 19:36

Rzadko kupuję gry w sklepach stacjonarnych. Najczęściej korzystam z ofert cyfrowych platform sprzedaży gier, w tym przede wszystkim Steama oraz GOG. Od czasu do czasu pojawiają się tam ciekawe promocje i można kupić dobre gry z ułamek ceny.
Kulm
Nowy

Postautor: arturo900 » 23 marca 2015, 18:34

Ja często kupuje gry w sklepach stacjonarnych w takich jak media expert media markt czy saturn... Lubie mieć pudełko z gry, żeby sobie położyć na półeczce, to jest takie moje male hobby i nie szkoda mi na to wydać pieniędzy jedynie mi szkoda jak tych pieniędzy nie mam, wtedy nie kupuje, bo mam inne wydatki.
arturo900
Nowy

Postautor: albert7000 » 24 marca 2015, 16:36

Ja staram się polować na okazję na allegro (dotyczy to zarówno wydań pudełkowych, jak i cyfrowych). Oczywiście jeżeli jakaś gra mi się bardzo podoba to staram się kupować w przedsprzedaży, ale często zapoznaje się też z ofertami różnych promocji np. Steam, Origin albo GOG.
albert7000
Nowy

Postautor: heven1814 » 29 marca 2015, 13:29

najczęściej kupuję gierki na Origin lub pstore, jeżeli chodzi o gry ktore już muszę mieć, bo tak to jestem fanem pudełeczek i często sobie śmigam do media markt saturn, czy też media expert i kupuje wersje pudełkową co prawda często nie kupuje tak gierek, bo bym zbankrutował.
heven1814
Nowy

Postautor: pychotek » 31 marca 2015, 07:34

No tak przy naszych wypłatach kupowanie sobie gier to faktycznie może być dość ciężka przecież sprawa..Jeśli chodzi o mnie to ja gry sobie kupuję tylko na portalach ogłoszeniowych z tego powodu iż by mnie nie było stać na nową gierkę na konsolę co się zaczyna od ceny 80 do góry
pychotek
Nowy

Postautor: Szymek2 » 2 kwietnia 2015, 14:08

Ja nabywam przez allegro najczęściej. Czasem idę do Saturna bądź Empiku i coś kupuję.
Szymek2
Nowy

Postautor: denstopek » 5 kwietnia 2015, 12:14

Gierki porównuje na ceneo widzę, gdzie mogę taniej zamówić lub kupić, wtedy wybieram się na zakupy. Czasem idę do galerii handlowej rozglądam się za grami widzę jakaś promocja to biorę w swoje sidła, ale bardziej na necie się opłaca trochę kasy można zaoszczędzić.
denstopek
Nowy

Postautor: Mr.XX » 8 kwietnia 2015, 09:55

Nie kupuję gier w galeriach handlowych z tego powodu, że mnie na nie nie stać to jest 1 / 3 mojej niestety wypłaty ehh Bardzo lubię popatrzeć sobie na aukcje allegro i tam jakoś wylictować grę jakąś taką po taniości i wtedy sobie w nią ciupać superowo : D
Mr.XX
Nowy

Postautor: Ejdruu » 9 kwietnia 2015, 13:49

Gry w wersjach pudełkowych kupuję tylko w sytuacji, w której dany tytuł bardzo mi się podoba. W innych przypadkach korzystam z platform cyfrowej dystrybucji gier, taki jak np. Steam, GOG albo Origin. Szczególnie jeżeli akurat jest okres wyprzedaży ;)
Ejdruu
Nowy

Postautor: koniuu » 9 kwietnia 2015, 14:26

Gry co prawda sa drogie, ale też zależy czy na pc czy na konsole. Ja osobiście wole przejść się do galerii handlowej, bo lubię pudełeczka czasem zamówię przez allegro, ale nie mam tam jakoś zaufanie, więc zdecydowanie albo media expert media markt czy saturn ewentualnie kupie na PSN, ale rzadko się zdarza.
koniuu
Nowy

Postautor: Gruupy » 11 kwietnia 2015, 19:59

Chyba pudełkowe wydania powoli odchodzą do przeszłości. Teraz większe zyski firmom przynosi sprzedaż cyfrowa i nie uważam, że to zły proces. Jest sporo platform, a co za tym idzie spora konkurencja - Steam, Origin, Muve, GOG, Gamestop i jeszcze kilka innych. Warto też wspomnieć o serwisach typu humblebundle.
Gruupy
Nowy

Postautor: lmmistrza » 13 kwietnia 2015, 15:02

Zawsze ludzie będą chcieli mieć wersje pudełkową i to nie prędko odejdzie w zapomnienie, więc spokojnie, kto chce kupuje pudełkowe a, kto nie to cyfrowe rzecz normalna. Ja zawsze kupuje w empiku czy na allegro tylko i wyłącznie pudełkową.
lmmistrza
Nowy

Postautor: mateczek » 14 kwietnia 2015, 16:31

No tak wierni fani dalej mają swoje półeczki gdzie właśnie mają po prosu coś takiego jak te swoje pudełka i jest naprawdę super przecież ; ) ja w sumie nic do tego nie mam bo kiedyś sam tak kolekcjonowałem ale teraz już tego nie robię z tego powodu, że po prostu gry są coraz droższe i mnie już niestety nie stać na zakup ich.
mateczek
Nowy

Postautor: koleczkaa » 15 kwietnia 2015, 15:45

Za dzieciaka mi się udało namówić mojego tatę właśnie do tego byśmy sobie poszli do jakiegoś sklepu z grami i wtedy pamiętam, że chyba najczęściej po prostu takie gry kupowałem po prostu no wiecie chyba w Media Markt..Wtedy jeszcze nie rozumiałem czemu tato mi mało takich gier kupował a teraz wiem, że przez to jakie były drogie.
koleczkaa
Nowy

Następna

Wróć do Gry komputerowe