Dzisiaj jest środa 23 września 2020, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18039) SPORT FORUM FIRMY (5538) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
25 / 17oC
Jutropogoda
22 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Autobusy MZK Konin regularnie dezynfekowane i bezp ...Sprawiedliwa transformacja. Będą rozmawiać z miesz ... (2)

Sklepy w jakich kupujcie gry.

Re: Sklepy w jakich kupujcie gry.

Postautor: gffdgdgdfg » 29 czerwca 2017, 15:47

Steam dla mnie najlepszy. Zawsze mam gry w bibliotece i w co chce pograc robie tylko download.
gffdgdgdfg

Postautor: Achoph » 4 sierpnia 2017, 21:13

Ja zazwyczaj kupuję klucze do steam na allegro. Czasem można wyrwać super tanio.
Achoph
Nowy

Postautor: jareczekme » 23 sierpnia 2017, 10:07

muve i chyba keyepl najczęściej
jareczekme
Nowy

Postautor: frank01 » 14 września 2017, 11:59

kinguin też jest spoko o ile nie mamy problemów moralnych z kluczami różnego pochodzenia
frank01
Nowy

Postautor: Mirek31 » 25 września 2017, 09:12

Ja najczęściej korzystam z platform i tam też kupuję gry. Nie często zdarza mi się pójść do sklepu i kupić jakąś grę, ale ostatnim razem była to Fifa i kupiłem w Empiku :)
Mirek31
Nowy

Postautor: kocuryk » 16 listopada 2017, 13:36

Czasami zamawiam z empiku, bo bywają jednodniowe znizki, ale smieszny mnie fakt, ze w Polsce zamawiając pre ordera, dostaje gra kilka dni po premierze, (wlasnie w ich salonach). To do tego stopnia smutne, ze nawet nie zdazylem raz wpisac kodu z gry w konsoli, przez co stracilem dodatki, ktore byly przewidziane za zakup gry przed premierą, czy to nie jest skandal? :) :)
kocuryk
Nowy

Postautor: Kamilek_0 » 12 czerwca 2018, 02:27

Głównie to ze steam albo z internetu. Czasami jeszcze w stacjonarnych sklepach jak jest jakaś promocja.
Kamilek_0
Nowy

Postautor: yellow7 » 2 października 2018, 12:30

rzadko kupuje gry, czesto cos z torrentow sciagam
yellow7
Nowy

Postautor: Eliza09484 » 21 maja 2020, 14:27

Wynajem biura serwisowanego w centrum Warszawy, w dogodnej cenie i na atrakcyjnych warunkach www.optioffice.pl Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy szukają idealnych warunków do pracy i rozwoju. Wynajmujemy biura serwisowane już wyposażone w meble i sprzęt biurowy, a także posiadające klimatyzację i Interne. Zapewniamy pomoc wykwalifikowanego personelu recepcji, dbamy o korespondencję i na zyczenie organizujemy pomoc prawną lub księgową. Nasze biura serwisowane znajdują się w centrum Warszawy i wiąże się z tym prestiżowy adres, którym firma może sie posłużyć przy rejestracji w urzędach, w korespondencji i w marketingu. W ramach biura serwisowanego www.optioffice.pl dostępne są również sale konferencyjne, w pełni wyposażona kuchnia i pokój relaksacyjny. Przed budynkiem jest parking i stojaki na rowery
Eliza09484

Poprzednia

Wróć do Gry komputerowe