Dzisiaj jest środa 12 sierpnia 2020, imieniny: Klary, Lecha, Hilarii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16904) SPORT FORUM FIRMY (5516) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 17oC
Jutropogoda
26 / 18oC
Pojutrzepogoda
26 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sompolno. 20-latek rozbił auto podczas ucieczki pr ... (0)Przybyszewski zostaje w Górniku! Bardzo ważne wzmo ... (0)

GGEmpire

GGEmpire

Postautor: GGE » 11 października 2015, 09:31

witam wszystkich jeśli ktoś ma ochotę zagrać w fajną gierke to zapraszam. Oczywiście klikając w mój link zyskam kilka szt zasobów więc proszę o rejestrację. Pozdrawiam i polecam grę. http://empire.goodgamestudios.com?ic=4M ... ethod=link
GGE

Re: GGEmpire

Postautor: StefG » 18 grudnia 2015, 14:38

Goodgame Empire jest super, też polecam wszystkim :). Ja już mam konto więc niestety z Twojego linka nie założę, ja akurat gram na empiregg.pl ale to oczywiście ta sama gra, te same serwery itd tylko dostępne przez różne strony.
StefG
Nowy

Sprzedaż i kupno spółek

Postautor: Inga543 » 25 maja 2020, 10:21

Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl bez jakichkolwiek zobowiązań i z czystą historią handlowo-księgową. Oferowane przez nas spółki są w pełni legalnymi, ukształtowanymi podmiotami prawnymi
posiadają wpisy do odpowiednich rejestrów sądowych
są zarejestrowanym podatnikiem VAT
nigdy nie przeprowadzały operacji gospodarczych (brak jakichkolwiek długów, umów i zobowiązań)
posiadają uniwersalną umowę spółki
posiadają kapitał zakładowy
posiadają spełnione obowiązki sprawozdawcze w zakresie Krajowego Rejestru Sądowego
posiadają komplet deklaracji podatkowych
posiadają komplet dokumentów
Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl odbywa się w świetle prawa, legalnie i zaraz po zakupie spółki można rozpocząć swoją działalność, nawet tego samego dnia.
Inga543

Wróć do Gry komputerowe