Dzisiaj jest środa 2 grudnia 2020, imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16954) SPORT FORUM FIRMY (5548) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -3oC
Jutropogoda
-1 / 0oC
Pojutrzepogoda
3 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozwinął skrzydła. Uczestnik projektu został pilot ... (1)Koło z nowymi iluminacjami. Trochę radości w trudn ... (3)

Gry na każdą okazję

Gry na każdą okazję

Postautor: Rysio007 » 8 stycznia 2016, 19:35

Uważasz się za prawdziwego fana gier? Lubisz coraz to nowe wyzwania? A może bardziej
potrzebujesz poradników lub pomocnych programów do gier przez Ciebie już znanych? Wszystko to
plus wiele nowych i nieznanych pozycji znajdziesz na stronie dedykowanej dla zapalonych graczy
i nie tylko dla nich, także dla Ciebie. Na graczom.pl znajdziesz to wszystko podzielone na
tematyczne kategorie, takie jak gry logiczne, gry strategiczne, gry dla dzieci, gry mmo, gry
akcji oraz wiele innych.

Darmowe gry
Rysio007

Re: Gry na każdą okazję

Postautor: Tatio9 » 23 lutego 2016, 00:51

Spoko reklama. Moze ktos skorzysta.
Tatio9
Nowy

Postautor: lekra » 1 marca 2016, 14:05

ja tam wchodzę zwykle na electro.pl szukam fajnych okazji cenowych na ich stronie i wybieram grę taką jaką w danej sytuacji uważam, że zaintersuje męza, syna .. ;) Szukam wtedy kiedy potrzeba.
lekra

Postautor: testtest123 » 22 lipca 2016, 10:15

15 minut codziennej gry jeszcze nikomu nie zaszkodziło :)
testtest123
Nowy

Postautor: Ermon3 » 12 września 2016, 05:40

No nie chociaż sam jak swego czasu kupiłem sobie cała serię Dragon age to nie spędzałem przy tym 15 minut dziennie, ale znacznie dłużej ;) Bardzo wciagająca seria, zdarzało mi się siedzieć do późna w nocy ku wściekłości żony ( twierdziła,ze nie pozwalam jej spać...).

Obecnie gram sobie raczej w internetowe gry , które są za darmo. Świetną grą jest Minecraft
http://www.valhalla.pl/gry-przegladarko ... minecraft/ - takie tam układanie klocków i innych struktur w sieci. Na pewno wiele z Was o tym słyszało.
Ermon3

Postautor: Balaclava » 9 maja 2017, 14:06

Ja raczej jestem fanką gier, ale planszowych. W sumie złapałam bakcyla odkąd zaczęłam kupować prezenty dzieciakom tutaj: http://www.urwis.pl/gry-planszowe-puzzle-karty/gry/gry-rodzinne Najpierw grałam z dziećmi, a potem wkręciliśmy się z mężem do takiej grupki, która spotyka się od czasu do czasu na ciekawe rozgrywki. Słyszeliście o czymś takim?
Balaclava
Nowy

Postautor: kocuryk » 16 listopada 2017, 12:33

Gry na kazda okazje? Na stypę też? :)
kocuryk
Nowy

Postautor: gracz f1 » 2 czerwca 2018, 08:58

Witam
serdecznie polecam symulator - menager formuły 1 gra mega rozbudowana. każdy znajdzie cos dlasiebie.
naprawdę warto.

http://www.gpro.net/?id=852385
gracz f1

Biura Serwisowane

Postautor: Huber789 » 21 maja 2020, 13:30

Wynajem biura serwisowanego w centrum Warszawy, w dogodnej cenie i na atrakcyjnych warunkach www.optioffice.pl Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy szukają idealnych warunków do pracy i rozwoju. Wynajmujemy biura serwisowane już wyposażone w meble i sprzęt biurowy, a także posiadające klimatyzację i Interne. Zapewniamy pomoc wykwalifikowanego personelu recepcji, dbamy o korespondencję i na zyczenie organizujemy pomoc prawną lub księgową. Nasze biura serwisowane znajdują się w centrum Warszawy i wiąże się z tym prestiżowy adres, którym firma może sie posłużyć przy rejestracji w urzędach, w korespondencji i w marketingu. W ramach biura serwisowanego www.optioffice.pl dostępne są również sale konferencyjne, w pełni wyposażona kuchnia i pokój relaksacyjny. Przed budynkiem jest parking i stojaki na rowery
Huber789

Wróć do Gry komputerowe