Dzisiaj jest wtorek 1 grudnia 2020, imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17052) SPORT FORUM FIRMY (5546) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / -1oC
Jutropogoda
0 / -2oC
Pojutrzepogoda
-1 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Poezja w czasach pandemii. Milowy Słup 2020 został ... (0)Sompolinek. Rowerzysta zmarł po zderzeniu z samoch ... (5)

SimCIty

SimCIty

Postautor: sim12q » 20 grudnia 2019, 12:36

Witam wszystkich!
Gra ktoś w SimCity?
sim12q
Nowy

Re: SimCIty

Postautor: GordiT » 20 grudnia 2019, 14:06

Pytasz o konkretną serię, czy ogólnie?

Bo mnie się zdarza w SimCity Classic, SimCity 4 oraz SimCity Społeczności. Za to SimCity 2000 w ogólnie nie ogarniam.
GordiT
Początkujący

Re: SimCIty

Postautor: taxiserock » 27 lutego 2020, 16:05

Ja gram w 2000. Nowa seria kompletnie mi się nie podoba.
taxiserock
Nowy

Biura Serwisowane

Postautor: Michal40 » 20 maja 2020, 11:15

Wynajem biura serwisowanego w centrum Warszawy, w dogodnej cenie i na atrakcyjnych warunkach www.optioffice.pl Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy szukają idealnych warunków do pracy i rozwoju. Wynajmujemy biura serwisowane już wyposażone w meble i sprzęt biurowy, a także posiadające klimatyzację i Interne. Zapewniamy pomoc wykwalifikowanego personelu recepcji, dbamy o korespondencję i na zyczenie organizujemy pomoc prawną lub księgową. Nasze biura serwisowane znajdują się w centrum Warszawy i wiąże się z tym prestiżowy adres, którym firma może sie posłużyć przy rejestracji w urzędach, w korespondencji i w marketingu. W ramach biura serwisowanego www.optioffice.pl dostępne są również sale konferencyjne, w pełni wyposażona kuchnia i pokój relaksacyjny. Przed budynkiem jest parking i stojaki na rowery
Michal40

Wróć do Gry komputerowe