Dzisiaj jest wtorek 22 października 2019, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18129) SPORT FORUM FIRMY (5390) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Augustyniak zwolniony z Górnika! Dziubek nowym tre ... (0)Puchar Polski. Te mecze wyłonią finalistów. Już w ... (0)

Jak usunąć wirusa kon trojański?

Re: Jak usunąć wirusa kon trojański?

Postautor: beti1355@wp.pl » 26 września 2006, 14:54

Jak usunąć tego konia trojana raz na zawsze?
beata
beti1355@wp.pl

Postautor: beti1355@wp.pl » 26 września 2006, 14:55

Jak usunąć tego konia trojana raz na zawsze?
beata
beti1355@wp.pl

Postautor: tjindy » 26 października 2006, 13:59

beti1355@wp.pl pisze:Jak usunąć tego konia trojana raz na zawsze?
beata

Zależy jakiego masz trojana w systemie.
Musisz wiedzieć z czym masz do czynienia. Najlepszym sposobem jest sposób opisany przezemnie wcześniej - użyj programu HijackThis.Program przeskanuje ci procesy w systemie i zapisze grzecznie do pliku txt (opcja w programie - Do a system scan and save a log file). Taki wygenerowany tekst skopiuj z notatnika i potem wklej np. do tego postu - wtedy będziemy wiedzieć jakiego syfa masz w systemie i bedzie można podwziąć odp. środki.
A tak - możesz spróbować ciagnąć tony oprogramowania które oprócz tego że ci zamulą komputer - niewiele dadzą. Nie podałaś ani jakiego używasz antywirusa, ani czy masz już zainstalowane w systemie jakieś oprogramowanie "czyszczące " w systemie ani nie napisałaś CO się dzieje z komputerem, jakie są objawy..
tjindy

kon trojanski

Postautor: ghghghg » 20 grudnia 2006, 14:53

jak mam sie pozbyc trojana win32:agent-dt bo moj antywirus avast nie moze go skasowac tylko daje go do kwarantanny a moj komp robi sie wolniejsz
ghghghg

Postautor: pan skarpeta » 21 lutego 2007, 06:03

FORMAT C:

żaden wiru tego nie przeżyje
pan skarpeta

Postautor: Gość » 5 maja 2007, 15:57

ja proponuje wam zrobic tak jak porzednik i sformatowac dysk C niestety a nastepnie zainstalowac avasta i od tej pory nie powinniscie miec problemow a jezeli bedzie sie chcial wbic wam jakis wirus wciskajcie nie podejmuj zadnej akcji i szybko zamykac program ewentualnie stronka ktora jest zainfekowana a wirus wam sie nie powinien wbic a jezeli przejdzie zapore to wrzuccie go w karantanne i powinno byc luz nastepnie zainstalujcie ccleanera on nastepnie wszystko wykurzy jezeli nie byl zainfekowany plik systemowy. po moich walkach z wirusami tak robie i od ponad 4 miechow wszystko jest luz jeszcze nigdy komp nie byl taki czysciutki nie zawiesza sie szybko chodzi i jestem zadowolony!! pozdrawiam
Gość

Postautor: pentagon » 27 maja 2007, 23:28

Wiecie co Hakerzy , przeczytałem wasze posty i nieźle się ubawiłem, a teraz na poważnie trojany zapisują odpowiednie ścieżki do uruchomienia w rejestrach i plikach ini jak usuniesz antywirem to po restarcie kompa i podłączeniu się do netu zciągnie się na nowo przynajmniej większość, dla hardcorowców polecam ręczną edycję rejestru i plików ini i wyszukanie po skanowaniu antywirem oraz usunięcie odpowiednich wpisów.
Dla zainteresowanych pracuję na OpenSuse 10, Windows to ser szwajcarski :-) - dziurawy i aktualizacje nie pomogą :-) , a tak stabilnie, legalnie i za darmochę
pentagon

Postautor: Gość » 6 lipca 2007, 20:05

jak usunąć konia trojańskigo????;( prosze odpiszcie!!!!
Gość

Silvius

Postautor: Gość » 24 września 2007, 14:12

Zgadzam się z poprzednikiem. Czy wyscie ludzie poglupieli. krzyczycie, jak usunąć konia trojańskiego, a może by tak podać jakiego macie, co?
Ja używam od 3 lat Nod32 a reszte antywirusów wywaliłam, bo przepuszczały. Może nie do końca tak, jeden program jest dobry na szpiegi, inny świetnie wyłapuje trojany etc.
Laikowi pozostaje zrobic format, kombinowanie w rejestrze to dla bardziej zaawansowanych.
Wystarczy przeskanować programem natywirusowym komp, dowiedzieć się jaki syf nam wlazł w komp, wrzucic nazwe w google i poczytacco inni Internauci zrobili by usunąc syfa.
Gdy mam problem, nie lece po informatyka, nie ważne czy dotyczy do wirusów czy innych kwestii. Po to jest Internet i mnóstwo forów, by posiedzieć i samemu sie pouczyć.
Gość

Hakerzyi i reszta świata

Postautor: specjalista IT » 28 kwietnia 2010, 07:15

Ja tu widzę, że sami informatycy a jacy fachowcy, głównie dziewczynka zabłysnęłaś wiadomościami. Przede wszystkim osoby zajmujące się hackingiem nie stosują tak banalnych rozwiązań a dziewczynka programy, op których wspominasz są ogólnie dostępne i to żadna filozofia je znaleźć. Pochwal się czymś innowatorskim, ale nie udawaj, że coś z hackingiem masz wspólnego na razie chyba tylko emocje :)));
specjalista IT

Postautor: Gość » 15 maja 2010, 16:37

COMBOFIX
Gość

Postautor: Kinia2606 » 30 kwietnia 2014, 22:46

Witam,odświeżam temat z tym paskudztwem jakim jest konik.
Używałam avasta. No niestety jak widać przepuścił to badziewie. U mnie wygląda to tak, że komp jest zmulony, nie mogę obejrzeć pratycznie żądnej strony bo kręci, kręci i ukręcić nie może. To od niedawna. sprawdziłam kompa programem 360 internet security i mi uświadomił o tym trojanie.
Kinia2606

Postautor: pamir » 12 sierpnia 2014, 08:20

Zobaczcie - http://wirtualny-wojownik.pl/jak-odinstalowac-program
W wybranych przypadkach rzeczywiście pomaga, nie ma regały, każda aplikacja jest inna, ale duża część z nich wymaga dodatkowych programów do odinstalowania.
pamir

Postautor: heliosekk » 26 stycznia 2015, 11:24

Jeśli chcesz go usunąć to może po prostu skorzystaj z jakiegoś antywirusa online. One są naprawdę skuteczne i usuwają w zupełności wszelki właśnie taki syf z kompa. Jednak jeśli chcesz jeszcze mieć bezpieczniej to użyj może takie coś jak Kasperky Rescue Disk poczytaj o tym trochę i zobaczysz, że to dobra metoda.
heliosekk
Nowy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Systemy operacyjne - Windows