Dzisiaj jest piątek 20 września 2019, imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19562) SPORT FORUM FIRMY (5363) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 11oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
19 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Subregion koniński ma szansę stać się "Tygrysem Wi ... (7)Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina. W sobot ... (1)

Kopia zapasowa

Kopia zapasowa

Postautor: Wiesław L. » 31 stycznia 2007, 21:38

Cześć:-) nie mam w menu start/programy/akcesoria/narzędzia systemowe, pozycji " tworzenie kopii zapasowej. jak to doinstalować? Mam legalnego windowsa XP Home Edition wersja OEM z doinstalowanym SP 2. Chciałem doinstalować z płytki ale nie mogę na niej tego znaleźć. Proszę uprzejmie nie śmiać się ze mnie, tylko pomóc w miarę możliwości. Z góry dziękuję:-)
Wiesław L.

Postautor: Gość » 3 lutego 2007, 19:33

nie wiem czy w home jest tak samo, ale warto sprobowac:

Start-->Uruchom-->%SystemRoot%\system32\ntbackup.exe i enter
Gość

backup

Postautor: szpecu » 25 marca 2009, 14:18

w Windows Home Edotion nie ma narządzia do backup-u jest w wersji Professional
szpecu

Re: Kopia zapasowa

Postautor: natalina73 » 1 września 2015, 01:27

A widzieliście ofertę dla przedsiębiorstw http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/it/backup/? Firma Integrated Solutions oferuje backup w chmurze. Jest to świetne rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo i ciągłość pracy. Mamy pewność, że nic na m nie zaginie bezpowrotnie.
natalina73

Postautor: Romeq77 » 14 października 2015, 15:13

Witam. My korzystaliśmy z ich usług. Zapewniają dobry backup i dodatkowo dbają o monitorowanie bezpieczeństwa danych. Solidna firma, warto zapoznać się z ich ofertą: http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/security/bezpieczenstwo-it/ Pozdrawiam.
Romeq77

Postautor: DominikDR7 » 18 października 2015, 22:49

Moim zdaniem pieniądze zainwestowane w backup są jak najbardziej rozsądnie wydane. Osobiście znam przypadek, że przez hakera, którym okazał się znajomy zwolnionego pracownika, firma o mało co by nie padła. W sumie z profesjonalnej ochrony i składowania danych zacząłem korzystać, po opisanym wyżej przypadku, który dotknął mojego znajomego. I wbrew pozorom mało w tym przypadki istotne jest, że mam znacznie mniejszą firmę od niego. Nikomu nie życzę tego co on wtedy przeżywał. praktycznie walił się dorobek i jego ojca i jego. Ja akurat korzystam z usług firmy NGsolutions i jestem zadowolony z poziomu ich usług, nie mniej pełną ofertę można zobaczyć na datacare.com.pl
DominikDR7

Postautor: Tosia93 » 19 grudnia 2015, 01:23

Otóż to, właśnie dlatego taki backup nie tylko ma sens, ale wręcz jest niezbędny. Dzięki temu wszystkie dane z komputerów będą zabezpieczone i nawet w przypadku awarii sprzętu, dane będą bezpieczne w chmurze. Widzę, że ta firma ma w swojej ofercie też http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/cloud/baas/, więc oferują kompleksowe zabezpieczenie.
Tosia93

Wróć do Systemy operacyjne - Windows