Strona 1 z 1

Kopia zapasowa

Post: 31 stycznia 2007, 21:38
autor: Wiesław L.
Cześć:-) nie mam w menu start/programy/akcesoria/narzędzia systemowe, pozycji " tworzenie kopii zapasowej. jak to doinstalować? Mam legalnego windowsa XP Home Edition wersja OEM z doinstalowanym SP 2. Chciałem doinstalować z płytki ale nie mogę na niej tego znaleźć. Proszę uprzejmie nie śmiać się ze mnie, tylko pomóc w miarę możliwości. Z góry dziękuję:-)

Post: 3 lutego 2007, 19:33
autor: Gość
nie wiem czy w home jest tak samo, ale warto sprobowac:

Start-->Uruchom-->%SystemRoot%\system32\ntbackup.exe i enter

backup

Post: 25 marca 2009, 14:18
autor: szpecu
w Windows Home Edotion nie ma narządzia do backup-u jest w wersji Professional

Re: Kopia zapasowa

Post: 1 września 2015, 01:27
autor: natalina73
A widzieliście ofertę dla przedsiębiorstw http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/it/backup/? Firma Integrated Solutions oferuje backup w chmurze. Jest to świetne rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo i ciągłość pracy. Mamy pewność, że nic na m nie zaginie bezpowrotnie.

Re: Kopia zapasowa

Post: 14 października 2015, 15:13
autor: Romeq77
Witam. My korzystaliśmy z ich usług. Zapewniają dobry backup i dodatkowo dbają o monitorowanie bezpieczeństwa danych. Solidna firma, warto zapoznać się z ich ofertą: http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/security/bezpieczenstwo-it/ Pozdrawiam.

Re: Kopia zapasowa

Post: 18 października 2015, 22:49
autor: DominikDR7
Moim zdaniem pieniądze zainwestowane w backup są jak najbardziej rozsądnie wydane. Osobiście znam przypadek, że przez hakera, którym okazał się znajomy zwolnionego pracownika, firma o mało co by nie padła. W sumie z profesjonalnej ochrony i składowania danych zacząłem korzystać, po opisanym wyżej przypadku, który dotknął mojego znajomego. I wbrew pozorom mało w tym przypadki istotne jest, że mam znacznie mniejszą firmę od niego. Nikomu nie życzę tego co on wtedy przeżywał. praktycznie walił się dorobek i jego ojca i jego. Ja akurat korzystam z usług firmy NGsolutions i jestem zadowolony z poziomu ich usług, nie mniej pełną ofertę można zobaczyć na datacare.com.pl

Re: Kopia zapasowa

Post: 19 grudnia 2015, 01:23
autor: Tosia93
Otóż to, właśnie dlatego taki backup nie tylko ma sens, ale wręcz jest niezbędny. Dzięki temu wszystkie dane z komputerów będą zabezpieczone i nawet w przypadku awarii sprzętu, dane będą bezpieczne w chmurze. Widzę, że ta firma ma w swojej ofercie też http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/cloud/baas/, więc oferują kompleksowe zabezpieczenie.

Sprzedaż gotowych spółek z o.o

Post: 27 maja 2020, 13:07
autor: Olga678
Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl bez jakichkolwiek zobowiązań i z czystą historią handlowo-księgową. Oferowane przez nas spółki są w pełni legalnymi, ukształtowanymi podmiotami prawnymi
posiadają wpisy do odpowiednich rejestrów sądowych
są zarejestrowanym podatnikiem VAT
nigdy nie przeprowadzały operacji gospodarczych (brak jakichkolwiek długów, umów i zobowiązań)
posiadają uniwersalną umowę spółki
posiadają kapitał zakładowy
posiadają spełnione obowiązki sprawozdawcze w zakresie Krajowego Rejestru Sądowego
posiadają komplet deklaracji podatkowych
posiadają komplet dokumentów
Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl odbywa się w świetle prawa, legalnie i zaraz po zakupie spółki można rozpocząć swoją działalność, nawet tego samego dnia.