Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18763) SPORT FORUM FIRMY (5368) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

program antywirusowy

Re: program antywirusowy

Postautor: Gość » 15 czerwca 2014, 11:55

ciapek111 pisze:Dziwi się, że jeśli na początku Ci zawieszał komputer, to że od razu z niego nie zrezygnowałeś. Mi wystarczy, że trochę 'muli' komputer i od razu odinstalowuję taki program.

Zmień komputer na lepszy.
Polecam Norton 360. Genialny pakiet. Kosztuje swoje ale warto zainwestować raz w roku to 200zł ale mieć pewność że nic złośliwego nam nie wpadnie.
Gość

Postautor: kaziol » 26 sierpnia 2014, 14:50

To ja polecam program antywirusowy NOD32 licencja na 1 rok kosztuje 100zł, a jest bardzo skuteczny, do tego nie spowalnia komputera tak jak norton.
kaziol
Nowy

Postautor: heliosekk » 26 stycznia 2015, 11:23

Po co od razu zmieniać komputer na lepszy jak on tylko może mulić jak się jakiegoś antywirusa instaluje? Moim zdaniem najlepszy to jest właśnie Nod, który jest bardzo lekki i faktycznie nie zawiesza wcale komputera. Po prostu warto z niego korzystać bo jest stabilny i zapewnia maksymalną ochronę haah
heliosekk
Nowy

Postautor: Kulm » 15 lutego 2015, 20:46

Ja używam zestawu Comodo Internet Security, który zawiera program antywirusowy oraz zaporę firewall. Oprócz tego co jakiś czas skanuje komputer programem Malwarebytes Anti-Malware. Taki zestaw mi wystarczy, ale wiadomo, że decydujący jest zdrowy rozsądek przy korzystaniu z internetu.
Kulm
Nowy

Postautor: szczera » 26 lutego 2015, 09:26

Pytanie jest ważne bo przecież zależy jaki chcesz po prostu zestaw bo jeśli bezpłatny antywir to zdecydowanie najlepszy jest Comodo bo po prostu inne antywirusy są tak dziurawe jak szer szwajcarski np. Avast i AVG nawet nie ma po co tego instalować..Zdecydowanie wśród płatnych polecam Kasperskiego, który jest niezawodny
szczera
Nowy

Postautor: halszka5566 » 27 lutego 2015, 09:40

Nie wiem czy ktoś już w tym temacie podawał taką stronę gdzie po prostu jest pokazany ranking rzetelny ( nie taki sponsorowany programów antywirusowych ) gdzie jest pokazane miesięczne zestawienie skuteczności antywirusów jest to strona a v test oraz av comparities. Tam zawsze w top 3 są takie antywirusy jak norton, gdata, kaspersky
halszka5566
Nowy

Postautor: halszka5566 » 27 lutego 2015, 09:40

Nie wiem czy ktoś już w tym temacie podawał taką stronę gdzie po prostu jest pokazany ranking rzetelny ( nie taki sponsorowany programów antywirusowych ) gdzie jest pokazane miesięczne zestawienie skuteczności antywirusów jest to strona a v test oraz av comparities. Tam zawsze w top 3 są takie antywirusy jak norton, gdata, kaspersky
halszka5566
Nowy

Postautor: akowalsky4 » 3 marca 2015, 20:13

Tak to jest ścisła czołówka. Akurat sprawdziłem te 2 rankingi testów i wiem akurat, że tutaj jest wszystko bardzo rzetelnie i dobrze : )) jeśli chodzi właśnie o coś takiego jak jakieś antywirusy to zdecydowanie polecam płatne i tutaj do czołówki zamiast gdaty bym dał NODA 32. Sam go używam i jest bardzo lekki
akowalsky4
Nowy

Postautor: kamilkoy » 9 marca 2015, 18:57

Co do NODA to faktycznie jest lekki ale aż dla mnie jest za lekki i po prostu no nie wiem zdecydowanie lepiej wolę coś takiego większego i więcej zapłacić a czuć się trochę bezpieczniej. Tutaj akurat świetnie mi się korzysta z Kasperskiego ; ) kiedyś go dorwałem w promocji z gazetą
kamilkoy
Nowy

Postautor: zbyszkion » 10 marca 2015, 14:29

Za lekki no nie wiem też coś zajmuję i akurat ramu też tam pobiera. Zdecydowanie no nie wiem trzeba się zastnaowić i tak nad płatnm antywirusem i w tym przypadku to powinien być jakiś cały pakiet i może to być po prostu jakiś Gdata czy też Kaspersky : )
zbyszkion
Nowy

Postautor: babelek089 » 11 marca 2015, 15:47

Gdata, Kaspersky oraz Norton to zawsze jest ścisła czołówka wśród programów antywirusowych : ) jeśli właśnie zobaczycie w jakimś rankingu to, że po prostu Panda gdzieś się tam przewija to po prostu musicie jakoś to odebrać bardzo sceptycznie z tego powodu, że artykuł musiał być sponsorowany bo akurat Panda jest z tych płatnych bardzo słaba..
babelek089
Nowy

Postautor: katerinna » 13 marca 2015, 11:42

Korzystałam kiedyś z bezpłatnego Avasta..Po prostu nie wiem czemu ale po jakimś czasie mój komp zaczął mi zamulać i co się okazało ten mój program przepuścił znaczną liczbę trojanów i wirusów i po prostu się okazało, że muszę zastosować do odwirusowania innego antywirusa ; PP zgodnie za namową brata używam akurat Kasperskiego
katerinna
Nowy

Postautor: zarts » 13 marca 2015, 17:06

Ja próbowałem Avasta, kasperskiego pózniej Bittdefender za każdym razem mój komputer przymulał jak, by na dysku C miał 1gb wolnego miejsca;/ Po pewnym czasie kolega polecił mi NOD32 mam go juz 1,5roku i powiem szczerze spisuje się świetnie ;)
zarts
Nowy

Postautor: osscarek » 17 marca 2015, 15:14

U siebie ostatnio zainstalowałem coś darmowego i w moim przypadku był to Comodo, który jest rzeczywiście bardzo dobry i super się z niego korzysta bo jest darmowy i po prostu jeszcze dodatkowo nie zamula kompa
osscarek
Nowy

Postautor: Gość » 17 marca 2015, 18:17

Polecam Avasta mam 3 rok działa spoko i nie przymula:
http://www.avast.com/get/fJhfGVwC
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Systemy operacyjne - Windows