Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18764) SPORT FORUM FIRMY (5368) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

program antywirusowy

Re: program antywirusowy

Postautor: laidback2112 » 18 marca 2015, 00:05

Ja używam od jakiegoś czasu Avasta bardzo fajny program nie zamula i nawet spokojnie sobie działa w tle:) Kiedyś używałem NOD32 i jakoś nie chciało mi się płacić co roku takiego hajsu, więc postawiłem na Avasta. Naprawdę opłaca się go mieć, mimo to, że ludzie gadają takie bzdury.
laidback2112
Nowy

Postautor: dawidowyy » 18 marca 2015, 21:19

Odradzam Avasta dziurawy bardzo i wszystko niestety przepuszcza..Tak samo jak AVG niby system wszystko super szybko działa ale po prostu jest taka sprawa, że niestety bardzo dużo wpuszcza do kompa wirusów..Nie radzi sobie ze spamem na poczcie czy na różnych stronach gdzie są jakieś reklamy i jeśli jakiś darmowy to Avira tylko
dawidowyy
Nowy

Postautor: staszka » 24 marca 2015, 11:30

Tak tak trzeba o tym pamiętać, że te darmowe antywirusy nie mogą zapewnić dobrej takiej akurat współpracy z system takim normalnym Windows. To jest trochę rzecz niemożliwa z tego powodu, że właśnie po prostu ciężko mieć coś skutecznego i dobrego za jakąś taką małą kwotę : ) heeh polecam zainteresowac się jakimś płatnym pakietem np NOD 32
staszka
Nowy

Postautor: pukit » 30 marca 2015, 09:20

Muszę w takim razie przetestować tego Noda 32 : ) z tego akurat powodu iż no wiecie u siebie w systemie żadnego nie miałem i trochę mi głupio się przyznać ale zaufałem zaporze systemowej Windows 8 co jest trochę jakby dziwne według pewnie wielu z was hyhy
pukit
Nowy

Postautor: lotnyptak » 1 kwietnia 2015, 17:10

Taa dziwne to mało powiedziane po prostu twoje zachowanie jest co najmniej frustrujące z tego powodu, że po prostu akurat sprawa się tak ma iż ta zapora systemowa nie była i nie będzie przecież dobra - na jakim ty świecie żyjesz..Doinstaluj sobie byle jakiego antywirusa cokolwiek nawet tego avasta, żeby był jakiś program antywirusowy.
lotnyptak
Nowy

Postautor: citrina » 2 kwietnia 2015, 19:45

Trzeba trzeba mieć ; ) nikt nie mówi przecież, że nie trzeba..jeśli w sumie o mnie chodzi to ja teraz już nawet sobie program antywirusowy po prostu zainstalowałem no wiecie też również na tablecie jak i również na takim moim telefonie jakim jest Lg l5 i jestem zabezpieczony X D
citrina
Nowy

Postautor: panjanek2 » 3 kwietnia 2015, 19:35

Ja osobiście korzystam z Noda i powiem szczerze że sobie go chwalę. Całkiem dobry i za wiele nie wpuszcza. Niema idealnego programu, na głupotę użytkownika też nie ma lekarstwa, zawsze trzeba myśleć nad tym co się robi.
:)
panjanek2
Nowy

Postautor: Dyptator » 7 kwietnia 2015, 18:00

Taa fajny jest ten program ale jak tak sobie testuję to on mi tak w sumie wychodzi, że najlepiej się spisuję raczej na tych urządzeniach przenośnych jak tablet czy też nawet telefon z tego powodu iż jest bardzo lekki ; ) a do małych urządzeń może się bardzo to przydać
Dyptator
Nowy

Postautor: koniuu » 9 kwietnia 2015, 15:37

panjanek2 pisze:Ja osobiście korzystam z Noda i powiem szczerze że sobie go chwalę. Całkiem dobry i za wiele nie wpuszcza. Niema idealnego programu, na głupotę użytkownika też nie ma lekarstwa, zawsze trzeba myśleć nad tym co się robi.

rzecz jasna Nod jest najlepszym i tak samo nie ma idealnego programu który nas ochroni przed atakami wirusów a tym bardziej hakerów. Wszystko siedzi w naszych głowach jak sobie gospodarujemy komputerem i netem. Chociaż teraz o wirusa jest bardzo łatwo.
koniuu
Nowy

Postautor: WiktoriaW » 10 kwietnia 2015, 04:14

Eset Nod jest bardzo dobry, ale płatny, a do piractwa nie będę Was namawiała :)
WiktoriaW
Nowy

Postautor: awanturnik » 14 kwietnia 2015, 12:49

Nikt przecież nie chce na lewo : ) chyba wiadoma sprawa, że jest płatny ten antywir bo po prostu jakoś się go tak używa w celach już jakiś wyższych czyli by chronić odpowiednio swój komputer i koniec ; ) jeśli chodzi o mnie to ja mam u siebie zainstalowanego Gdate i jest super bo po prostu wtedy o nic się nie martwię jak wchodzę na internety..
awanturnik
Nowy

Postautor: ytakurata » 15 kwietnia 2015, 18:42

Zgodzę się że NOd to jeden z najlepszych antywirusów na rynku i powiem szczerze nie taki drogi jak na ochronę swoich danych czy też komputera przed wszelakimi trojanami spyware itp. Posiadam go praktycznie od 2 lat kontynuuje mu subskrypcje na bieżąco
ytakurata
Nowy

Postautor: Edytta » 5 maja 2015, 10:04

ytakurata pisze:Zgodzę się że NOd to jeden z najlepszych antywirusów na rynku i powiem szczerze nie taki drogi jak na ochronę swoich danych czy też komputera przed wszelakimi trojanami spyware itp. Posiadam go praktycznie od 2 lat kontynuuje mu subskrypcje na bieżąco

Jeden i może z najlepszych ale nie jest najlepszy bo jest wiele innych lepszych od niego. U siebie na laptopie prywatnym mam zainstalowanego Comodo. Jest to darmowy antywirus i w testach jak mi mój kuzyn pokazał, ten anty wirus stoi bardzo wysoko w czołówce. Nawet się wiele nie różni pod względem ochrony komputera od tych programów darmowych antywirusowych.
Edytta
Nowy

Postautor: Merinda_Wilk » 16 maja 2015, 17:04

Polecam darmowy antywirus Comodo Internet Security Premium. Ja mam go już od 3 lat i spisuje się świetnie. Blokuje wszystkie wirusy, trojany itp. Skutecznością dorównuje programom Kaspersky i Avast, a dodatkowo jest lekki dla systemu Windows
Merinda_Wilk
Nowy

Postautor: gazer » 26 maja 2015, 12:48

Eset Nod 32 to jeden z lepszych odpłatnych programów antywirusowych, polecałbym go bardziej niż program Kaspersky, który moim zdaniem jest trochę przereklamowany, z darmówek dobry jest Avast i też Avira, sam używam jej od jakiegoś czasu, wydaje mi się, że nie "obciąża" kompa tak jak inne antywirusy, sama działa w tle i nie trzeba jej pilnować :)
gazer
Nowy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Systemy operacyjne - Windows