Dzisiaj jest piątek 20 września 2019, imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19562) SPORT FORUM FIRMY (5363) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 11oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
19 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Subregion koniński ma szansę stać się "Tygrysem Wi ... (7)Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina. W sobot ... (1)

program antywirusowy

Re: program antywirusowy

Postautor: jarmos » 8 lipca 2015, 20:01

Co może dać program darmowy antywirusowy ? Na pewno nic dobrego on nie przyniesie. Według mnie trzeba zastanowić się nad jakimś to programem przede wszystkim płatnym. Tutaj mam na myśli coś takiego jak Kaspersky albo jak Norton. Bardzo dobry program. Skuteczny.
jarmos
Nowy

Postautor: miiziak » 5 sierpnia 2015, 13:56

Skoro są antywirusowe bezpłatne to śmiało na pewno można z nich korzystać. Znam kilka takich i kilka już na pewno testowałem. Taki mój ulubiony co akurat cały czas testuję i sprawdzam sobie na licencji freeware to akurat jest - Comodo. Bardzo dobrze się sprawdza nawet w warunkach biurowych. Polecam to wam.
miiziak
Nowy

Postautor: lulu43 » 23 listopada 2015, 15:54

jarmos pisze:Co może dać program darmowy antywirusowy ? Na pewno nic dobrego on nie przyniesie. Według mnie trzeba zastanowić się nad jakimś to programem przede wszystkim płatnym. Tutaj mam na myśli coś takiego jak Kaspersky albo jak Norton. Bardzo dobry program. Skuteczny.

Z darmowych avast jest całkiem dobry. Darmowy plakiet CIS również bardzo dobrze zabezpiecza domowego użytkownika. Z płatnych jest większy wybór np. pakiet nortona lub kaspersky http://www.morele.net/wiadomosc/ranking ... rusow/1228
lulu43

Postautor: Agonia85 » 22 grudnia 2015, 15:42

Ja do niedawna miałam Avasta, po reinstalce systemu przeniosłam się na Comodo Internet Security. Troszkę na początku konfiguracji potrzeba, aby go dostosować do swoich potrzeb, ale potem śmiga lekko i skutecznie.
Agonia85
Nowy

Postautor: acidgraffix » 29 grudnia 2015, 00:16

avast ? za darmo ? noooo. też... czasami zawodzi - jak coś konkretnego się przyczepi - poza tym jest całkiem niezły
acidgraffix
Nowy

Postautor: Wisoaksaj » 3 marca 2016, 15:43

AVIRA, moim zdaniem najlepszy antywirus. Możesz go ściągnąć z tej stronki http://programydarmowe.com/ Jest darmowy.
Wisoaksaj

Postautor: omega6 » 17 marca 2016, 01:37

Avira, Comodo dają radę. Polecam.
omega6
Nowy

Postautor: fruga » 21 czerwca 2016, 17:02

Ja nie ufam darmowym antywirusom, wole już raz w roku kupić sobie takiego antywira i mieć spokój przez kolejny rok.
fruga
Średniozaawansowany

Postautor: emilia-plater » 4 października 2016, 14:17

Ja od lat korzystam z Avasta i jest okej.
emilia-plater
Nowy

Postautor: Terry » 28 października 2016, 13:42

Dla mnie najlepszym wirusem, z jakiego przyszło mi korzystać jest g data total protection. Wcześniej miałem inne programy, ale po pierwsze strasznie zamulały mi komputer, po drugie wcale nie dawały kompletnej ochrony. G data total protection rozwiązała oba problemy - mam spokój z wirusami, a dodatkowo w razie jakichkolwiek pytań mam do dyspozycji również pomoc telefoniczną.
Terry

Postautor: dingsona » 29 października 2016, 10:46

Mam teraz u siebie zainstalowanego gdata internet security, kupiłam na dwa kompy i 2 komórki, bo chcę mieć wszystko dobrze zabezpiecozne, a teraz też dużo wirusów na urządzeniach mobilnych się pojawia a dla mnie telefon to zastępczy komputer bo z niego robię służbowe maile, czy przelewy, a przy okazji też mają dobrą pomoc techniczną, jak miałam jakiś problem z intalacją to od razu pomogli :)
dingsona
Nowy

Poprzednia

Wróć do Systemy operacyjne - Windows