Dzisiaj jest wtorek 22 października 2019, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18131) SPORT FORUM FIRMY (5390) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Augustyniak zwolniony z Górnika! Dziubek nowym tre ... (0)Puchar Polski. Te mecze wyłonią finalistów. Już w ... (0)

Jaki macie program antywirusowy (bezpłatny)

Re: Jaki macie program antywirusowy (bezpłatny)

Postautor: bestyja » 27 listopada 2014, 15:51

Ja już dawno zrezygnowałam z darmowego antywirusa. Teraz mam płatny program antywirusowy i na tyle na ile się na tym znam to mam szeroki zakres ochrony teraz. Darmowe programy dużo bardziej zamulają kompa, więc to też argument na plus dla płatnych rozwiązań.
bestyja
Nowy

Postautor: prodeidra1359 » 11 grudnia 2014, 17:41

Bitfender, Avast, AVG. Korzystałem już z tych wymienionych programów i mogę je z czystym sumieniem polecić. Obecnie mam Avasta i jestem bardzo zadowolony.

Daj szansę mojemu blogowi http://informatyka.blogx.pl/. Na prawdę warto!
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2015, 12:13 przez prodeidra1359, łącznie zmieniany 1 raz
prodeidra1359
Nowy

Postautor: nankiewicz » 28 grudnia 2014, 23:02

Cześć ! Jestem nowa i też poszukuję jakiegoś dobrego antywira, najlepiej czegoś w stylu Kasperskiego, bo dzięki jego wersji testowej mój komputer dostał dosłownie drugie życie. Coś takiego polecicie?
nankiewicz
Nowy

Postautor: Ekostasia1609 » 10 stycznia 2015, 14:00

To ja polecam Avasta - tani, całkiem dobry. Ja korzystam z niego od kilku lat i jestem zadowolona. Do tej pory się nie zawiodłam.
Ekostasia1609
Nowy

Postautor: szczera » 26 lutego 2015, 09:28

Avasta odradzam przecież on jest bardzo słaby i nie poradzi sobie z pierwszym lepszym wirusem, miałem go i po użytkowaniu jakiś czas musiałem kompa formatować..Zdecydowanie najlepszy i tani antywirus taki znaczy się bezpłatny to jest zdecydowanie Comodo. Sami musicie sprawdzić bo naprawdę jest on bardzo mocny
szczera
Nowy

Postautor: halszka5566 » 27 lutego 2015, 09:38

No true story jest z tym avastem niektórzy niby się nim zachwycają ale on przy pierwszym większym wirusie sobie nie poradzi i wszystko to przepuści ehh : ( Zdecydowanie jeśli miałbym wybierać darmowe to już chyba bym żadnego nie chciał : D ale jak trzeba byłoby mi wybrać to może właśnie jakiegoś COmodo lub aVG
halszka5566
Nowy

Postautor: akowalsky4 » 3 marca 2015, 20:14

AVG zdecydowanie odradzam pomimo tego, że jest darmowy i tak wiele osób go zachwala to po prostu jest taki dziurawy, że już chyba gorzej być nie może. W wersji pewnie płatnej też musi być po prostu taki bardzo słaby..Jeśli jak ktoś już się zaryzykuję korzystać z bezpłatnego to jeszcze z wszystkiego złego wybrać radzę COMODO
akowalsky4
Nowy

Postautor: Nabuchodonozor » 9 marca 2015, 04:04

Avast
Nabuchodonozor
Nowy

Postautor: kamilkoy » 9 marca 2015, 18:59

jaki Avast przecież to jest najbardziej dziurawy antywir jaki może przecież być : D zdecydowanie polecam coś innego jak no nie wiem - Comodo lub już tą Avire : ) jeśli ktoś ma bezpłatnego to musi akurat mieć w necie wszędzie dookoła całej głowy by nie złapać syfu żadnego
kamilkoy
Nowy

Postautor: Kasztas » 10 marca 2015, 17:54

Może Avast jest dziurawym antywirusem, ale podejrzewam, że reszta antywirusów bezpłatnych tez ma w sobie wady i dziury. Ja z Avasta korzystam już chyba 4 rok i nic dot tej pory się nie stało z moim komputerem. Dla przykładu testowałem kiedyś bitdefender i musiałem 2 razy formatować komputer.
Kasztas
Nowy

Postautor: babelek089 » 11 marca 2015, 15:46

To jak korzystasz z Avasta i nic się nie stało to po prostu musisz mieć dobre takie szczęście bo nie wszyscy go mają i po prostu właśnie często jest tak, że te darmowe programy mają taki plus tylko, że są darmowe a z ochroną mają mało co wspólnego przecież : ) jeśli akurat o mnie chodzi to po prostu używam sobie darmowego COMODO - najlepszy
babelek089
Nowy

Postautor: katerinna » 13 marca 2015, 11:43

No coś też słyszałam o tym, że COMODO jest bardzo dobry : ) bo jeśli chodzi o Avasta to po prostu teraz się zastanówcie czy chcecie z niego korzystać z tego powodu, że on jest bardzo często słaby i przepuszcza dużą liczbę wirusów. Bardzo jeszcze nie polecam takiego antywirusa jak właśnie AVG bo też jest dziurawy
katerinna
Nowy

Postautor: piemku » 15 marca 2015, 00:24

Używam Avasta i powiem szczerze mam go chyba 2 rok i daje rady. :) Nie miałem z, nim dużych problemow, chociaż czytałem dość dużo na temat jego i ludzie narzekają a ja jakoś go mam i działa poprawnie :)
piemku
Nowy

Postautor: osscarek » 17 marca 2015, 15:12

Bez przyczyny nie narzekają na tego antywirusa bo po prostu no wiecie jest on bardzo słaby i lichy niestety..Jak ja bym miał korzystać z darmowego to bym po prostu wybrał coś takiego jak Comodo i byłbym zadowolony
osscarek
Nowy

Postautor: dawidowyy » 18 marca 2015, 21:21

Comodo dzięki za pomoc bo akurat o nim nawet nie słyszałem i musiałbym sobie przetestować bo zawsze to korzystam z takiej darmowej Aviry ale niestety ona już mi trochę spowalnia kompa (wiecie chyba który to jest program ten z parasolką) no i właśnie szukam jakiejś nowości skoro mówicie o Comodo to jest super : )
dawidowyy
Nowy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Systemy operacyjne - Windows