WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

przełącz na widok klasyczny
Odpowiedz

Laptop jakie parametry? kto poradzi

10 marca 2014, 18:09

hej. Chciałem się dowiedzieć jakie parametry najlepiej żeby miał komputer. Komputer by miał służyć do oglądania filmów i do neta.
Kto poradzi piszcie w komach jakie parametry należy zwrócić uwagę
Dzięki i pozdrawiam :)

Re: Laptop jakie parametry? kto poradzi

10 marca 2014, 18:31

zacznijmy od tego, filmy będziesz piracił czy kupował (bo jeżeli kupował to będziemy szukać mocnej grafiki) parametry? co innego dysk conajmniej 500gb skoro filmy ;) ramu 2-4 Ci wystarczy procek 2.0+ dwurdzeniowy albo cztery wiekszej roznicy nie ma, nie masz duzych wymagan jezeli net + filmy. O ile go nie zapchasz to będzie działał płynnie.

10 marca 2014, 19:08

filmy będę większości na necie oglądać

10 marca 2014, 22:16

no i jaki budżet zacznijmy od tego ;)?

10 kwietnia 2015, 04:21

Na pewno min 6GB Ramu, dobra płyta główna i procesor powyżej 2.

13 maja 2015, 18:10

Do celów, które podałeś spokojnie wystarczy laptop z 4gb ramu i trochę lepszą grafiką, dysk w zależności od tego jakie ilości danych będziesz przechowywał, jeśli do filmów (które zajmują dość dużo miejsca zwłaszcza te w HD) lepiej wybrać większy dysk, ewentualnie później dokupić zewnętrzny. Procesor dwurdzeniowy wystarczy.

5 sierpnia 2015, 21:07

Dużo zależy od tego gdzie to byś chciał go używać. Bo jeżeli do zastosowań domowych to na pewno możesz kupić sobie jakiegoś do kwoty 1500 zł i na pewno Ci się to może przydać. Nie masz co w tej kwestii się na pewno co zastanawiać za długo. Bo to tylko na tym tracisz.

26 października 2015, 23:29

Ja zawsze miałam problem jeżeli chodzi o parametry bo zwyczajnie się na tym nie znam. Jednak przy takich problemach korzystam z takich poradników http://www.morele.net/wiadomosc/laptop- ... ybrac/619/ które poszerzają wiedzę no i wiem co kupować a czego nie. Jak dla mnie super sprawa bo nie wyrzucam pieniędzy w błoto

24 kwietnia 2017, 13:13

Polecam Asus UltraBook
Odpowiedz