Strona 1 z 1

Jaki program do montowania filmów?

Post: 10 kwietnia 2014, 13:40
autor: zetor587
Jaki program do montowania filmów - tylko nie piszcie, że Windows Move Maker - bo to lipa jest :)

Re: Jaki program do montowania filmów?

Post: 10 kwietnia 2014, 17:32
autor: jasterek
Chodzi Ci o taki wykorzystywany przez profesjonalistów?
Całkiem interesujący jest Pinnacle 15. Posiada wiele efektów i innych funkcjonalności z zakresu edycji filmów. Myślę, że do montowania domowego, czy firmowego w zupełności wystarczy. Tutaj masz kurs wideo http://strefakursow.pl/kursy/edycja_wideo/kurs_pinnacle_17_-_montaz_filmow_od_a_do_z.html gdybyś nie mógł się odnaleźć w poszczególnych funkcjonalnościach.

Re: Jaki program do montowania filmów?

Post: 22 czerwca 2014, 20:51
autor: pawnow
a ja polecam program Premiere z pakietu Adobe. Prosty w obsłudze, intuicyjny i z fajnymi efektami :)

Re: Jaki program do montowania filmów?

Post: 1 sierpnia 2014, 14:37
autor: Igoro
jasterek pisze:Chodzi Ci o taki wykorzystywany przez profesjonalistów?
Całkiem interesujący jest Pinnacle 15. Posiada wiele efektów i innych funkcjonalności z zakresu edycji filmów. Myślę, że do montowania domowego, czy firmowego w zupełności wystarczy. Tutaj masz kurs wideo http://strefakursow.pl/kursy/edycja_wideo/kurs_pinnacle_17_-_montaz_filmow_od_a_do_z.html gdybyś nie mógł się odnaleźć w poszczególnych funkcjonalnościach.Dzięki za kurs - faktycznie jest dobry. Samemu trudno byłoby ogarnąć się we wszystkich funkcjonalnościach Pinnacle Studio 17. 30x lepszy od Windows Move Maker :)

Re: Jaki program do montowania filmów?

Post: 5 sierpnia 2015, 21:02
autor: Siwek112
Chyba to było oczywiste i co do tego nie było żadnych wątpliwości. Jeśli natomiast o mnie chodzi to głównie nie korzystałem z tego Windowsa..Bo tutaj jak sama nazwa wskazuję WINDOWS to jest lepsze jutro ale wczoraj. Ze strefy kursów na pewno sporo istotnych rzeczy w tym temacie się dowiedziałem.

Re: Jaki program do montowania filmów?

Post: 3 marca 2016, 15:44
autor: ireneusz82
Polecam poszukać tutaj http://programydarmowe.com/ Mają multum różnych programów do montowani filmów.

Re: Jaki program do montowania filmów?

Post: 17 marca 2016, 01:35
autor: omega6
Też szukam takiego by można było wykonać zooma, przyblizyć część obrazu. Bo w Windows Movie Maker nie ma tego.

Re: Jaki program do montowania filmów?

Post: 13 lipca 2018, 16:48
autor: sandrawer
Tu masz zestawienie kilku programów do edycji i montowania video http://plom.pl/programy-do-edycji-video mam nadzieje że pomogłam

Biura Wirtualne

Post: 25 maja 2020, 10:30
autor: Jurek845
Wynajem biura serwisowanego w centrum Warszawy, w dogodnej cenie i na atrakcyjnych warunkach www.optioffice.pl Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy szukają idealnych warunków do pracy i rozwoju. Wynajmujemy biura serwisowane już wyposażone w meble i sprzęt biurowy, a także posiadające klimatyzację i Interne. Zapewniamy pomoc wykwalifikowanego personelu recepcji, dbamy o korespondencję i na zyczenie organizujemy pomoc prawną lub księgową. Nasze biura serwisowane znajdują się w centrum Warszawy i wiąże się z tym prestiżowy adres, którym firma może sie posłużyć przy rejestracji w urzędach, w korespondencji i w marketingu. W ramach biura serwisowanego www.optioffice.pl dostępne są również sale konferencyjne, w pełni wyposażona kuchnia i pokój relaksacyjny. Przed budynkiem jest parking i stojaki na rowery