Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18000) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina, by podj ... (0)Konin. Dzieci z Przedszkola nr 11 uczyły się Kolej ... (0)

Uwaga! Na LM jest wirus!

Re: Uwaga! Na LM jest wirus!

Postautor: Siwek112 » 5 sierpnia 2015, 21:03

Nie ma żadnego. On kłamie ! tylko chciałeś co podać jakiegoś szitowego antywiruska ? Według mnie jakbyś już miał coś podawać to byś się bardziej postarał i na pewno byś podał coś pokroju albo Gdata albo na pewno byś podał coś pokroju Nod32. To byłoby bardziej wskazane.
Siwek112
Nowy

Postautor: Siwek112 » 5 sierpnia 2015, 21:05

Więc źle tutaj piszesz człeniuu..Za kogo nas masz ? za jakiś forumowiczów, że uwierzymy Ci jak Ty w swoim pierwszym poście polecasz (chyba czeskiego antywirusa) na pewno dobrze tego tak nie zrobiłeś i na pewno tak dobrze o tym nie pomyślałeś. Musisz akurat to wiedzieć.
Siwek112
Nowy

Postautor: piotrkaczmarek01 » 11 grudnia 2015, 14:30

Ja już od długiego czasu wchodzę na tą stronę i nie zauważyłem żeby były jakieś wirusy bądź podejrzane linki. Od dawna używam darmowego antywirusa avast i od tej pory nie miałem żadnego problemu z komputerem, oprócz tego bardzo dobrym antywirusem jest Kaspersky.
piotrkaczmarek01
Nowy

Postautor: gość » 24 kwietnia 2016, 22:19

piotrkaczmarek01 pisze:Ja już od długiego czasu wchodzę na tą stronę i nie zauważyłem żeby były jakieś wirusy bądź podejrzane linki. Od dawna używam darmowego antywirusa avast i od tej pory nie miałem żadnego problemu z komputerem, oprócz tego bardzo dobrym antywirusem jest Kaspersky.

Właśnie Kaspersky Total Care 2016 wykrył jakiegoś robaka albo wirusa na lm.pl ale to było jakiś czas temu. Chyba coś poprawili, bo na tą chwilę jest spokój
gość

Wróć do Systemy operacyjne - Windows