Dzisiaj jest niedziela 15 września 2019, imieniny: Albina, Nikodema, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18613) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 16oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Derby: Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz [RELACJA NA ... (0)Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)

Problem z kursorem

Problem z kursorem

Postautor: misiek6 » 12 maja 2019, 20:01

Mam problem z zawieszającym się kursorem w laptopie. Zawiesza się przy używaniu myszki jak i touchpada. Sterowniki sprawdzone-poprawne. Problem pojawia się podczas pracy bez zasilacza. Już po kilkuprocentowym zużyciu baterii. Po podłączeniu zasilacza problem znika, pracuje poprawnie nawet po odłączeniu baterii. Problem pojawił się kilka tygodni po wymianie baterii. Na starej wszystko było O.K. Czy problem może właśnie tkwić w nowej ale uszkodzonej baterii ? Bateria marki GREEN CELL
misiek6

Re: Problem z kursorem

Postautor: misiek6 » 20 maja 2019, 16:19

Ponieważ nie dostałem rzetelnej informacji oddałem sprzęt informatykowi. Co prawda nie znalazł nic, co mogło być wprost przyczyną takich objawów ale wyczyścił dysk ze śmieci, usunął kilka wirusów, usunął antywirusa który, jak twierdził, był pseudoantywirusem i tylko spowalniał kompa, wydłużył czas przechodzenia laptopa w stan uśpienia i teraz sprzęt śmiga bez zasilacza aż miło nawet do 5% stanu baterii.
misiek6

Wróć do Systemy operacyjne - Windows