Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18406) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 19oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mistrzostwa świata. Koniec marzeń Mateusza Sztrauc ... (0)Konin. Mieszkańcy mogą zdecydować o uchwale krajob ... (0)

problem z youtube na ubuntu

problem z youtube na ubuntu

Postautor: luki.l » 4 grudnia 2009, 14:49

Witam.
Mam problem z youtube na ubuntu 9.10. nie moge nawet wejść na tą stronę. Trwa ciągle ładowanie.... Wiecie moze jak rozwiązać ten problem? interesuje mnie tylko foktyczne/sprawdzone rozwiązanie()nie wyszukane na google - to nie działą.
luki.l

Postautor: Gość » 4 grudnia 2009, 15:58

zainstaluj flash java ??

Tylko youtube czy inne też nie działają ?
Gość

Postautor: Gość » 8 grudnia 2009, 14:56

wyrzuć linuksa i wrzuć w8indowsa to rozwiąże wszystkie twoje problemy !
Gość

problem cd

Postautor: luki.l » 27 grudnia 2009, 21:42

nie działa youtube, i parę innych stron np: mapy google i ogólnie ładowanie stron trwa długo (dotyczy stron z Google Analytics).
Windows mnie nie interesuje.
Po zainstalowaniu OpenSuse problem nie występuję.
luki.l

Postautor: Gość » 29 grudnia 2009, 16:21

Brakowało Ci pewno jakiejś paczki i dlatego nie śmigało.
OpenSuse ? Ciekawe jak długo wytrzymasz z Yast :-P
Gość

Ja wiem...

Postautor: Marcin1989 » 16 lutego 2010, 11:08

Standardowo po instalacji masz na pulpicie ikone cos w rodzaju dostosuj sytem. Odpalasz to i wybierasz zeby zainstalowal Ci wtyczke java i flashplayer. Jesli jestes zainteresowany wymiana doswiadczen w temacie linuksa, to pisz na moje gg:1067162

Pozdro
Marcin1989

Re: Ja wiem...

Postautor: Loxley » 5 lipca 2011, 13:55

Marcin1989 pisze:Standardowo po instalacji masz na pulpicie ikone cos w rodzaju dostosuj sytem. Odpalasz to i wybierasz zeby zainstalowal Ci wtyczke java i flashplayer. Jesli jestes zainteresowany wymiana doswiadczen w temacie linuksa, to pisz na moje gg:1067162

Pozdro

Kolega wie, co pisze. Nie do końca skonfigurowany i nie pobrane wtyczki na Linuxa. Podpowiem, że VOD na Onecie chodzić nie będzie, bo jeszcze nie przygotowali Moonlighta na ten system. U mnie tam chodzi wszystko.
Loxley

Re: problem z youtube na ubuntu

Postautor: geldmarket » 16 lutego 2018, 15:15

miałem podobna sytacjie na mincie z mate i wystarczyło wrzucic flach playera wysza wersja i smiaga az miło , bardziej sprawa kodeków niz samego systemu .
geldmarket
Nowy

Postautor: lipa123 » 29 czerwca 2018, 11:30

Może warto byłoby doradzić się w tej kwestii znajomych? Według mnie to może być dość dobre rozwiązanie :)
lipa123
Nowy

Postautor: yto2 » 5 lipca 2019, 16:37

zainstaluj chromium przeglądarke, ja z ubuntu nie mam żadnych problemów
yto2

Wróć do Systemy operacyjne - Linux