Dzisiaj jest sobota 15 sierpnia 2020, imieniny: Marii, Napoleona, Stelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16558) SPORT FORUM FIRMY (5518) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 18oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wizytówka Ślesina wymagała interwencji. Trwa usuwa ... (2)Zwłoki znalezione w Spławiu. Sekcja wykluczyła udz ... (0)

Linux

Linux

Postautor: Tata Billa G. » 11 września 2003, 08:13

czy sa w koninie jacys fanatycy linuxa ? jesli tak to chetnie nawiaze z nimi kontakt. chcialbym stworzyc jakas grupe uzytkownikow linuxa w koninie. a moze juz jakas istnieje ?
Tata Billa G.

Postautor: Paralised » 7 października 2003, 17:53

Ja osobiscie jestem wielkim fanem tego systemu. Calkowicie jestem za zalozeniem takiej grupy, chocby ze wzgledu na to zeby jak najwiecej uzytkownikow komputera mialo dostep do naprawde DOBREGO systemu.
Paralised

Postautor: wikator » 4 grudnia 2003, 20:55

Jesli cos takiego skrecicie to prosze o info wikator@wp.pl ja mam do czynienia z linuchem raczej mini dystrucjami w sieciach podzial loncz prxy uslugi jesli chce ktos jakies info sluze
wikator

Postautor: eftep » 15 grudnia 2003, 16:46

Świetny pomysł, jestem za. 3a by się kiedyś spotkać i to obgadać.
eftep

Postautor: knoppix » 10 lutego 2004, 21:35

no takich kolegow mi wlasnie trzeba, :)
chociarz pewnie jestem najmlodszy, ale w kilka osob mozna wiecej zdzialac tym bardziej, ze mozna by sie powymieniac wiadomosciami na ten temat. Faktem jest, ze dopiero poznaje mozliwosci "porzadnych systemow" ale mam tez znajomych z neta co zawsze posluza rada na temat jak co to piszcie na: kundziu@konin.lm.pl
mam gg i icq ale to bym podal mailem jak juz ...
knoppix

Postautor: spartakus » 29 lutego 2004, 22:32

no chłopaki więc może by się jakoś zgadać choćby na gg więc może by numery podać
napiszcie do mnie na numer:
4185456 po krótkim czasie sie odezzwe bo to nie jest mój prywtny numer
spartakus

Postautor: spartakus » 29 lutego 2004, 22:35

no chłopaki więc może by się jakoś zgadać choćby na gg więc może by numery podać
napiszcie do mnie na numer:
4185456 po krótkim czasie sie odezzwe bo to nie jest mój prywtny numer
spartakus

Postautor: __ » 1 marca 2004, 20:28

jak chcecie mieć dobry system to sobie zainstalujcie OpenBSD ;)
__

Postautor: Waldorf » 4 marca 2004, 12:19

Ja osobiscie nie mialem linuxa na swoim PC, ale mam zamiar zainstalowac go w najblizszym czasie...
jestem za stworzeniem moze nie grupy urzytkowniow co moze bardziej grupy ktora bedzie sobie pomagala wzajemnie itp... z tego moze wyjsc calkiem niezla grupka wporzo ludzi... JESTEM ZA!!! jak cos to piszcie na moj email ameno@pczta.onet.pl lub na GG 3002335 bardzo cxzesto jestem n ggwiec pogadamy... pozdro dla wielbicieli LINUXA
Waldorf

Postautor: Kevin Mitnick » 14 marca 2004, 11:29

No więc jak ktoś chce to niech zaostawia jak już numer gg bo kontakt przez maile jest niewygodny.
6431254 piszcie bo czas ucieka
Kevin Mitnick

Postautor: nivar » 19 maja 2004, 08:09

stabilnosc systemu i duze mozliwosci -- Mandrake 10
nivar

Postautor: Kajan » 17 sierpnia 2004, 16:15

No to może zrobimy 2 spotkanie. Jeśli są chętni to czemu nie spotkalibyśmy się poduskutowali, pouczyli od lepszych (popili heh). Jeśli tak to jestem otwarty na propozycje, mój nr. kadu(gg) to 4665760
Kajan

Następna

Wróć do Systemy operacyjne - Linux