Dzisiaj jest wtorek 11 sierpnia 2020, imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16690) SPORT FORUM FIRMY (5516) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 16oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
25 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przybyszewski zostaje w Górniku! Bardzo ważne wzmo ... (0)Regaty zakończone po jednym biegu, pogoda dała się ... (1)

Pośmiej się z windowsa.

Pośmiej się z windowsa.

Postautor: Linux User » 19 lipca 2007, 14:21

Error error error.
Bluescreen ;d
Linux User

Postautor: Win$hit user » 25 lipca 2007, 01:56

a ty jaka masz dystrybucje linuxa?? ze sie smiejesz z windowsiarzy??? pewnie mandrive albo inne ****** tego typu...
mow do rzeczy co ci sie nie podoba w wingniocie oprocz bsod...
Win$hit user

Postautor: asshole » 3 sierpnia 2007, 23:24

windows jest niewygodny, to mi sie nie podoba
asshole

Postautor: znowu asshole » 3 sierpnia 2007, 23:37

bsod - loo to zes zargonem nam tu zarzucil, widac ze mamy do czynienia z kims kto naprawde zna sie na rzeczy
przestrzegam wiec kolejnych userow - nie wypowiadajcie sie. Bo Jego elokwencja moze was zniszczyc! Ta argumenty, ta sila przekazu.
znowu asshole

Postautor: Gość » 31 sierpnia 2009, 16:40

WOLĘ WINDOWS BO JEST OGÓLNIE DOSTĘPNY, WSZYSTKO JEST POD WINDOWS ROBIONE, A TEN WASZ SMIESNY LINUX TO CO TO JEST? PO CO SIĘ Z NIM MĘCZYCIE?
Gość

Postautor: Gość » 10 września 2009, 15:57

HAHAHAHAHA HAHAHAHA HAHAHA HA HA HAHAHA pośmiałem się
Gość

Postautor: KrisBalboa » 10 września 2009, 18:58

Anonymous pisze:WOLĘ WINDOWS BO JEST OGÓLNIE DOSTĘPNY, WSZYSTKO JEST POD WINDOWS ROBIONE, A TEN WASZ SMIESNY LINUX TO CO TO JEST? PO CO SIĘ Z NIM MĘCZYCIE?

bo nie chcemy pozostać tam gdzie ty bezmózgie yeti
KrisBalboa

Postautor: Gość » 11 września 2009, 13:17

KrisBalboa pisze:
Anonymous pisze:WOLĘ WINDOWS BO JEST OGÓLNIE DOSTĘPNY, WSZYSTKO JEST POD WINDOWS ROBIONE, A TEN WASZ SMIESNY LINUX TO CO TO JEST? PO CO SIĘ Z NIM MĘCZYCIE?

bo nie chcemy pozostać tam gdzie ty bezmózgie yeti

nie wiesz pewnie jak windowsa zainstalować to masz linuksa bo kolega z bloku umiał zainstalowac, i żal dupsko ci zżera łamago i teraz szydzisz z normalnych użytkownikow komputrerów bo nie chcesz byc gorszy no ale nie masz szans, jak chcesz ton gratis ci zainstaluje windowsa NIKOMU NIE POWIEM O TYM daję słowo
nr. tel. 0 700 700 700
Gość

Postautor: normalny » 12 września 2009, 21:08

Linux stosowany jest jako podstawowy system operacyjny serwerów (w tym WWW, FTP, pocztowych, baz danych), zapór sieciowych, routerów, a także w systemach osadzonych oraz w niektórych odtwarzaczach DVD i tunerach DVB.

Ze względu na powstanie i rozwój dystrybucji o łatwej instalacji i dużych zasobach oprogramowania, Linux znajduje również zastosowanie na rynku komputerów biurowych i domowych. Rządy kilku państw europejskich prowadzą wdrożenia Linuksa na komputerach administracji państwowej. Ponadto, ze względu na bezpieczeństwo, stabilność, możliwość audytu i łatwość modyfikacji kodu źródłowego, z Linuksa korzystają agencje wywiadowcze, kontrwywiad i wojsko.

Linux wykorzystywany jest przez niektóre banki i instytucje finansowe. Przykładowo, system notowań Wall Street oparty jest na tym systemie operacyjnym.

wikipedia.pl
normalny

Postautor: Gość » 15 września 2009, 16:35

normalny pisze:

Linux stosowany jest jako podstawowy system operacyjny serwerów (w tym WWW, FTP, pocztowych, baz danych), zapór sieciowych, routerów, a także w systemach osadzonych oraz w niektórych odtwarzaczach DVD i tunerach DVB.

Ze względu na powstanie i rozwój dystrybucji o łatwej instalacji i dużych zasobach oprogramowania, Linux znajduje również zastosowanie na rynku komputerów biurowych i domowych. Rządy kilku państw europejskich prowadzą wdrożenia Linuksa na komputerach administracji państwowej. Ponadto, ze względu na bezpieczeństwo, stabilność, możliwość audytu i łatwość modyfikacji kodu źródłowego, z Linuksa korzystają agencje wywiadowcze, kontrwywiad i wojsko.

Linux wykorzystywany jest przez niektóre banki i instytucje finansowe. Przykładowo, system notowań Wall Street oparty jest na tym systemie operacyjnym.

wikipedia.pl

A JA KORZYSTAM Z KOMPA W DOMU A NIE W BANKU CZY INSTYTUCJI FINANSOWEJ I NIE UŻYWAM JAKO SERWERA CZY INNYCH GŁUPOT, POTRZEBUJE COS CO JEST OGOLNIE DOSTEPNE DO WSZYSTKIEGO A NIE ZE POTEM MAM SZUKAC STEROWNIKOW POD LINUXA GDZIES PO INTERNECIE
Gość

Postautor: Dafiro » 16 stycznia 2012, 18:42

Ja mam narazie windowsa ale zmienie na linuxa fedore. Jestem programista html, slyszalem ze fedora jest najlepsza do programowania. Chce to sprawdzic. Linux to nie zabawka do gier dla dzieci.
Znajac zycie macie pirackiego windowsabo was nie stac na wiecej. Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z telefonu (tak mnie wkur*ily wasze klotnie).
Dziecko wyzej nie popisuj sie ze znasz sie na uzywaniu Caps locka bo kazdy to umie. Nie wiem po co czytasz forum o linuxie skoro go nie lubisz.
Dafiro

Re: Pośmiej się z windowsa.

Postautor: on30_asderty » 17 marca 2012, 15:18

Jak dla mnie temat bez sensu! Jak można się śmiać np z Windowsa jak w dużych korporacjach pracuje kilkadziesiąt tysięcy użytkowników na systemie Windows. Tak samo są korporacje które pracują na Linuxie i mają się "dobrze".
Dla użytkowników domowych dochodzi tutaj kwestia legalności oprogramowania - czy każdy ma legalne oprogramowanie/system operacyjny? Jeśli nie to czy zastanawiał się ktoś kiedyś, że używanie nielegalnego systemu jest równoznaczne z kradzieżą?
A kradzież czym jest??? Czy dla katolika używanie nielegalnego oprogramowania jest kradzieżą? Czy świadome łamanie tego przykazania upoważnia cie do myśli, że grzech ten zostanie Ci odpuszczony? Ja uważam, że nie.
A jeśli nie to po co chodzisz co miesiąc do spowiedzi?
on30_asderty

Postautor: LAMPA Z TRUMNAMI » 21 czerwca 2012, 20:31

LAMPA Z TRUMNAMI
LAMPA Z TRUMNAMI

Postautor: cheerio » 30 czerwca 2012, 18:11

last time i saw eve
cheerio

Postautor: AnTiWiNdOwS » 5 sierpnia 2012, 11:14

HAHAHAHAHAHA WINDOWS JEST OKROPNY