Dzisiaj jest wtorek 11 sierpnia 2020, imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16734) SPORT FORUM FIRMY (5516) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 16oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
25 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przybyszewski zostaje w Górniku! Bardzo ważne wzmo ... (0)Regaty zakończone po jednym biegu, pogoda dała się ... (1)

Pośmiej się z windowsa.

Re: Pośmiej się z windowsa.

Postautor: maciejka1814 » 6 kwietnia 2015, 17:30

To ja też chyba sobie znowu zainstaluję tego systema : D skoro na nim tak fajnie można śmigać sobie ; )chociaż tu mam pytanie bardziej do takich ekspertów gdzie chciałbym się po prostu dowiedzieć o coś takiego czy po prostu no wiecie lepiej mi będzie korzystać z tej usługi Open MPI na fedorze czy to będzie lepiej na Debianie
maciejka1814
Nowy

Postautor: Bertiue » 9 kwietnia 2015, 10:27

Nie wiem mi się zdaję, że ta usługa OpenMPI czy też nawet podobna Lam MPI będzie poprawniej działać na Debianie.. Musisz sam to jakoś przetestowąć ; )) śmieję się z Windowsa bo jak trzeba byłoby mi uruchomić jakiegoś klastra to zdecydowanie bym musiał i tak się przestawić i nauczyć systemu Linuxa w Windowsie takiej możliwości by nie było.
Bertiue
Nowy

Postautor: mateczek » 14 kwietnia 2015, 17:35

Śmieję się z Windowsa przez to, że tam trzeba co jakiś czas go formatować i na to się niestety nic nie poradzi : D jest to taka zdecydowana porażka i po prostu tutaj na to się nic nie poradzi bo jak wiecie ścianą się głowy nie przebiję haha : D chociaż tak naprawdę Windows był dobry..tak był a teraz już coraz słabiej.
mateczek
Nowy

Postautor: piemku » 15 kwietnia 2015, 11:05

Coraz słabiej mi się zdaję, że Windows nigdy nie był dobry i zawsze to była zamuła hahah : D teraz już mój kuzyn się nie może doczekać akurat na coś takiego jak ta wersja Windowsa 10 z tą nową przeglądarką Spartan. Ja tak się z niego śmieję, że nie ma na co czekać bo to według mnie znowu będzie jakaś taka lipa
piemku
Nowy

Postautor: osscarek » 17 kwietnia 2015, 09:01

To już mam się zacząć śmiać hahah : D to jest słaby system bo on bez powodu chyba jako jedyny potrafi się mocno zawiesić i zdecydowanie sam nawet zacząć aktualizować. Mi się to właśnie nie podoba z tego powodu, że po prostu no wiecie jest to takie dla mnie słabe i zdecydowanie po prostu takie jakieś dziwne i śmieszne przecież.
osscarek
Nowy

Postautor: falka » 3 maja 2015, 16:55

Nie rozumiem dlaczego wszyscy tak hejtują Windowsa, ja tam nigdy nie miałam problemów ani z XP ani z 7.
falka
Nowy

Postautor: manka78 » 4 maja 2015, 16:51

falka pisze:Nie rozumiem dlaczego wszyscy tak hejtują Windowsa, ja tam nigdy nie miałam problemów ani z XP ani z 7.

Też tego nie rozumiem czemu tak jadą po tym systemie, który uważam iż jest bardzo dobry a Windows XP był naprawdę świetny. Dla mnie to mistrzostwo świata, lepszy od Windowsa 7, który uważam iż był takim nieintuicyjnym Windowsem. W Windowsie XP wszystko na miejscu, aktualizacje nie były takie męczące. Zawsze jak się coś nie podobało to można było przejść do Service Pack 2 lub 3.
manka78
Nowy

Postautor: mozraelka » 14 lipca 2015, 18:53

Windows nigdy dobry nie był i po prostu dobry to on nie będzie..Przede wszystkim trzeba postawić na Linuxa. Prawidłowe rozwiązania serwerowe. Nic przecież nie może być na Windowsach postawione jeśli chodzi o serwery bo to wszystko by padło jak najszybciej .
mozraelka
Nowy

Biura Wirtualne

Postautor: Majka983 » 28 maja 2020, 18:45

Wynajem biura wirutalnego w centrum Warszawy www.optioffice.pl Dostępny jest prestiżowy adres, którym można posłużyć się przy rejestracji firmy, w urzędach, w korespondencji i w marketingu. Wykwalifikowany personel dba o służbową pocztę. Na życzenie poczta i maile są odbierane, skanowane, odsyłane pod wskazany adres. Proponujemy wynajem biura wirtualnego w niskich cenach, w biurowcu w centrum Warszawy, na korzystnych warunkach i elastycznych umowach Zapraszamy do kontaktu www.optioffice.pl W ramch biura wirtualnego dostępne są sale konferencyjne na godziny.
Majka983

Poprzednia

Wróć do Systemy operacyjne - Linux