Dzisiaj jest wtorek 11 sierpnia 2020, imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16716) SPORT FORUM FIRMY (5516) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 16oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
25 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przybyszewski zostaje w Górniku! Bardzo ważne wzmo ... (0)Regaty zakończone po jednym biegu, pogoda dała się ... (1)

Pośmiej się z windowsa.

Re: Pośmiej się z windowsa.

Postautor: Gość » 24 lutego 2013, 01:57

spam 15 next bylem na helu
Gość

Postautor: EKSAWERYNA2413 » 21 stycznia 2015, 09:47

śmieję się i to bardzo głośno bo jak linux się psuje to nie trzeba od razu robić formata a z poziomu konsoli można wszystko ponaprawiać co tutaj w przypadku dystrybucji Windowsa zawsze jakiś format i kiszka heheh Jeszcze w przypadku tamtej dystrybucji lepsze jutro było wczoraj i nie wiem dlaczego ciągle tworzą nowe wersje była 8 potem 8,1 a teraz 10 beka
EKSAWERYNA2413
Nowy

Postautor: lysyziom » 22 stycznia 2015, 09:59

Tak właśnie jest haha mam już bardzo długo linuxa a właśnie fedorę i tam jak coś namieszam to zmieniam tam z konsoli poziomu chociaż nie od tak po prostu, że każdy to może zrobić a właśnie trzeba już się trochę znać w komendach i odpowiednio skonfigurować tam jądro.
lysyziom
Nowy

Postautor: heliosekk » 26 stycznia 2015, 11:26

Jest główne porównanie windowsa i linuxa. W linuxie nic się nie zepsuje jeśli Ty nic nie schrzaniż a w Windowsie takie coś się właśnie może stać bez powodu i zdecydowanie nie masz na to wpływu i jesteś zmuszony robic takie formaty jakoś raz na rok raz na dwa lata. Linux jest lżejszy i bardziej stabilny i nie zawiesza się.
heliosekk
Nowy

Postautor: thoorek » 25 lutego 2015, 14:12

Śmieję się z Windowsa bo to jest słaby system niestety i lepszy jest zdecydowanie LINUX haa Wiecie co w tym przypadku jak to już było powiedziane lepsze jutro było wczoraj to tyczy się produktów Windowsa : DD No ja kiedyś korzystałem z Win ale później rzuciłem to w piz..
thoorek
Nowy

Postautor: szczera » 26 lutego 2015, 09:31

Lepsze jutro wczoraj hyhy No tego to nawet nie słyszałem ale uważam, że tutaj mogło nawet nie być tego lepszego jutra..Nawet te stare Windowsy cofam się bardzo daleko i jest tutaj win 95 i 98 się zawieszały niestety...Pamiętam jak na jednym grałem w fife 98 to po prostu mi się to zawieszyło na tym winie ;/
szczera
Nowy

Postautor: akowalsky4 » 3 marca 2015, 20:16

Wszystko się zawiesza : D jeśli chodzi o teraźniejsze kafelki to jest bardzo słabo niestety i no nie wiem po prostu trzeba jakoś sobie radzić w inny sposób i szukać innego systemu wiadomo jaki na L : PP jeszcze taka sprawa, że po prostu no nie wiem ładują to w każdy nowy komp a może by zainwestowac i wyrzucić wina z oferty
akowalsky4
Nowy

Postautor: babelek089 » 11 marca 2015, 15:50

Nie wiem czy ktoś by sobie poradził z tym lekkim Linuxem jakby zamiast Windowsa był zainstalowany u kogoś kwestia naprawdę do zastanowienia się głębszego moim zdaniem : ) no ale tak już się przyjeło, że akurat w każdym kompach co się w sklepach sprzedaję jest akurat Windows chociaż tej polityki nie rozumiem powinno być na przemian raz Windows, raz Linux
babelek089
Nowy

Postautor: katerinna » 13 marca 2015, 11:46

Ja się teraz właśnie przekonałam do Linuxa : ) jest to bardzo lekki system i tam się nie muszę martwić tym, że po prostu jakiegoś złapię wirusa w tym systemie jak mi kierownik mówił to jest po prostu jakoś niemożliwe : ) chyba to jest prawda bo nawet nie muszę mieć tu zainstalowane antywira co do windowsa jest nie do pomyślenia
katerinna
Nowy

Postautor: osscarek » 17 marca 2015, 15:17

No słaby system nawet jak w tabletach są dodawane WIndowsy Phony to zauważyłem po moich znajomych, że odchodzą oni od tego systemu operacyjnego i po prostu się dalej przestawiają na Androidy, które oparte są na linuxie
osscarek
Nowy

Postautor: albert7000 » 23 marca 2015, 20:33

No śmieszny jest ten system bo co może być dobre jak to jest taka idealna kopia jak właśnie z Windowsów hee z pulpitu..Nic tutaj ciekawego nie ma bo tak jakby mieć mini komputer co się ma teraz już tradycyjnie w tych zestawach jak się kupuję jakiś tablet czy coś takiego : ) jeśli o mnie chodzi to wolę zdecydownaie szybszy linux.
albert7000
Nowy

Postautor: staszka » 24 marca 2015, 11:32

No śmieję się bo akurat mam tutaj czasem taką śmieszną sytuację jak właśnie, że jak wkładam sobie takie tradycyjnego pendrive to po prostu akurat on mi się w systemie nie chce odczytać z tego powodu, że to jest akurat Windows i się dopiero wczytuję jak po prostu się wyloguję i właśnie ponownie się zaloguję : D
staszka
Nowy

Postautor: cattwomen » 30 marca 2015, 14:33

Haha to niezła beka; dd al to jest ta magia tego Windowsa śmiesznego heheh : D jeśli chodzi o mnie to się z niego śmieję w twarz z tego akurat powodu iż no wiecie on jest taki trochę mulasty a najgorzej jak po prostu on się włącza jakoś za pierwszym razem i trzeba coś w nim akutalizować po co to komu hyhy
cattwomen
Nowy

Postautor: lotnyptak » 1 kwietnia 2015, 17:16

No beka w UJ X D z tego windowsa chyba jeszcze nie było takiego użytkownika co w tym systemie po prostu nie musiał robić jakiegoś takiego formata bo mu system jakoś zamulał : D w Ubuntu u mnie nie ma takiej opcji bo jak po prostu mi coś muli to wtedy sam wszystko naprawiam i to już jest z poziomu konsoli
lotnyptak
Nowy

Postautor: Poxak » 4 kwietnia 2015, 17:53

Sprytnie to zrobiłeś ale to tak się robi w tym Linuxie hahah : D i nie trzba nawet robić twardego reseta jak się coś zawiesza i nie jest to nawet jakieś takie konieczne przecież..Jeśli chodzi o mnie to sprawa tak wygląda, że mi komp mulił na Winie zainstalowałem ubntu i super
Poxak
Nowy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Systemy operacyjne - Linux