Dzisiaj jest sobota 15 sierpnia 2020, imieniny: Marii, Napoleona, Stelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16570) SPORT FORUM FIRMY (5518) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 18oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wizytówka Ślesina wymagała interwencji. Trwa usuwa ... (2)Zwłoki znalezione w Spławiu. Sekcja wykluczyła udz ... (0)

jakie gry?

Re: jakie gry?

Postautor: babelek089 » 11 marca 2015, 15:52

No jak jakie gry wiadomo, że z serii Rockar Games czy jak to tam się piszę : D po prostu wiadomo, że najlepsza teraz jest część GTA V : ) u każdego ona się powinna znaleźć z tego powodu, że grafika normalnie powala na kolana i to permamentnie : ) sami musicie się przekonać ale to na konsoli bo akurat na PC jeszcze nie ma haha
babelek089
Nowy

Postautor: katerinna » 13 marca 2015, 11:45

Jestem dziewczyną i ja bardzo lubię grać sobie w Simsy : ) najbardziej to mi się podobały akurat te takie starsze części gier bo nie miały jeszcze takich dużych wymagań systemowych hihi bo jeśli chodzi o te Simsy 3 to po prostu akurat musiałam kupić sobie nowego kompa bo na moim niestety nie chciała ta gra chodzić - ale kiedy to było
katerinna
Nowy

Postautor: dawidowyy » 18 marca 2015, 21:24

Ja bardzo lubię sobie pograć w te szachy systemowe z tego powodu, że po prostu ogrywam na nim system (chodzi mi o Windows 7) na najwyższym dziesiątym poziomie : D ja bardzo lubię wygrywać i tak czasem sobie pyknę te partyjki właśnie z kompem i u mnie jest super : D teraz zagram chyba znowu albo na kuraka się przerzucę
dawidowyy
Nowy

Postautor: kalamrnik » 21 marca 2015, 23:56

Gry no jakie różne : D z tego powodu, że teraz jest ich tak dużo to ciężko coś w sumie takiego dobrego i fajnego doradzić heeh jeśli o mnie chodzi to bym po prostu polecał taką grę jak właśnie cała serii Fifa : ) zdecydowanie bardzo dobry jak i nie najlepszy symulator piłki nożnej
kalamrnik
Nowy

Postautor: albert7000 » 23 marca 2015, 20:35

Fifa jest niezła ; )taka do polecenia gra to jest zdecydowanie GTA : ) Ci co mają już właśnie konsolę to po prostu mogą sobie korzystać z tej gierki od dawna bo premiera już była - chodzi mi o GTA V a jeśli ktoś nie ma konsoli i jest pecetowcem to dalej się męczy i po prostu nie może zagrać w najlepszą gierkę : D
albert7000
Nowy

Postautor: staszka » 24 marca 2015, 11:34

Ja bardziej celuję w takie gry co można pograć sobie też tak jakoś z kimś przez neta i tutaj ostatnio bardzo często gram sobie w LOLA..zdecydowanie za długo już w to niestety gram i jest po prostu trochę lipnie z tego powodu, że akurat po prostu muszę to trochę zmienić bo już całkiem nie wychodzę z domu : D
staszka
Nowy

Postautor: cattwomen » 30 marca 2015, 14:34

W LOLA to grał u mnie na studiach taki jeden kolega ; d nawet kiedyś mu się zdarzyło na wykład nie przyjść z tego powodu iż no właśnie wiecie po prostu zaspał czy coś tam bo za długo sobie pograł w LOLA : D ja to ostatnio wróciłem do klasyki i na wirtualnej maszynie sobie po prostu grywam w Max Payne haa
cattwomen
Nowy

Postautor: lotnyptak » 1 kwietnia 2015, 17:14

Teraz to ja tylko sobie hepie w klasykę : D czyli wybrałem Max Payne : ) zdecydowanie tą część numer 1, która jest bardzo dobra taka ; )) jeśli chodzi o mnie to po prostu tak sprawa wygląda iż te najnowsze gierki zdecydowanie mnie nie rajcują i jakoś wybieram inne takie te starsze w których chodzi bardziej o dobry klimat
lotnyptak
Nowy

Postautor: Poxak » 4 kwietnia 2015, 17:54

Już dawno w tą grę nie grałem ale teraz jak są święta to może w to sobie pogram właśnie : ) jeśli chodzi o mnie to sprawa się przedstawia w taki sposób, że ja lubię sobie pograć w te takie mini gierki jak nie wiem chociażby jakiś Icy Tower czy lubiałem w skoki te stare hahah
Poxak
Nowy

Postautor: Mr.XX » 8 kwietnia 2015, 10:54

Małe ma dla mnie znaczenie jaka to właśnie gra..Bardzo po prostu lubię no wiecie takie gry jak właśnie nowe co w sposób bardzo szybki można nabijać jakiegoś levela : D ostatnio bardzo mocno i z zacięciem gram właśnie w LOLA : ) bardzo ta gra mi się podoba i jej nie przerwę : D
Mr.XX
Nowy

Postautor: Bertiue » 9 kwietnia 2015, 10:24

Dla mnie to już jest lepiej jak w żadne gry nie gram bo akurat one mnie bardzo mocno niestety wciągają i nie są dla mnie takie dobre bo przez nie nic innego mi się nie chcę robić hahah: D chociaż jak już bym musiał powiedzieć to najbardziej lubię takie gry gdzie można się uczyć angielskiego gdzie słówko dopasować itp itd
Bertiue
Nowy

Postautor: mateczek » 14 kwietnia 2015, 17:33

Różne gry chociaż ostatnio bardzo mocno sobie gram na kuraku w coś takiego jak szachy : D bardzo mi się tam granie podoba bo nie gram tylko z Polakami ale również z innymi np. ostatnio grałem z Duńczykiem czy też nawet Norwegiem i po prostu było bardzo jakoś tak okej i do przodu przecież haa : )musicie też tam konto założyć.
mateczek
Nowy

Postautor: piemku » 15 kwietnia 2015, 11:04

O to ze wszystkimi na całym świecie sobie grasz : )ale chyba nie narzekasz na takie coś : ) ja to natomiast stawiam na coś innego i wolę bardziej takie jakby to powiedzieć strategie; ) są one dla mnie bardzo fajne i tak jakoś stawiam zawsze od zawsze na Herosy 3 : D to już jest klasyka i taki bardzo dobry old school
piemku
Nowy

Postautor: osscarek » 17 kwietnia 2015, 08:58

To jest przecież klasyka..Ja też to pamiętam i chyba jestem z tego powodu właśnie stary co : ) jeśli chodzi o mnie to sprawa tak się po prostu ma tak, że ja bardzo lubiłem grać w wormsy i to zdecydowanie jakoś tak po prostu od zawsze na zawsze : ) to taka najlepsza dla mnie gra z tego powodu, że można było w nią grać w 2 osoby
osscarek
Nowy

Biura Serwisowane

Postautor: Jagoda835 » 28 maja 2020, 18:47

Wynajem biura serwisowanego w centrum Warszawy, w dogodnej cenie i na atrakcyjnych warunkach www.optioffice.pl Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy szukają idealnych warunków do pracy i rozwoju. Wynajmujemy biura serwisowane już wyposażone w meble i sprzęt biurowy, a także posiadające klimatyzację i Interne. Zapewniamy pomoc wykwalifikowanego personelu recepcji, dbamy o korespondencję i na zyczenie organizujemy pomoc prawną lub księgową. Nasze biura serwisowane znajdują się w centrum Warszawy i wiąże się z tym prestiżowy adres, którym firma może sie posłużyć przy rejestracji w urzędach, w korespondencji i w marketingu. W ramach biura serwisowanego www.optioffice.pl dostępne są również sale konferencyjne, w pełni wyposażona kuchnia i pokój relaksacyjny. Przed budynkiem jest parking i stojaki na rowery
Jagoda835

Poprzednia

Wróć do Systemy operacyjne - Linux